pomoc oko enterijera

plekani

Početnik
Poruka
1
cini mi se da slicnih tema ima,ali probao bih i ja da zamolim za neki dobar i praktican savet.... otprilike imam viziju kako bi sve trebalo da izgleda ali mi je neko pobrkao loncice pa se sada premisljamoko nekih stavki.....pokusavam da u ovom velikom malom gradu pronadjem bar nekog ko radi jos uvek brodski pod,a i takodje nekog ko bi taj isti brodski pod mogao da uradi i postavi ili ofarba ili izbajcuje ili sta god ..da on izgleda onako bas star , kao da je prenet iz neke stare gradjevine....pri tom bi to trebalo da izgleda kao da je taj isti pod restauriran i da je izbledeo.....mozda ce to nekome izgledati cudno ali postoje takve ,nazovimo ih sare, vec gotove ali u obliku laminata ,ali bih ja ipak nesto drugo sem plastike....
 
Mnogi parketari rade i brodski pod, da li si probao da nadjes na netu firmu i pozoves broj telefona?
Mislim da ih ima dosta, a to sto ti konkretno hoces - nov brodski pod da izgleda kao star, to bas nisam sigurna da ces uspeti da psotignes, jer nisam sigurna da su nase firme dostigle taj nivo
Ako nista ne nadjes, stavi opet post da probam da nadjem nekog pa da te uputim
 

Back
Top