Normalna zemlja?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
Jel ste primetili da ljudi (ili imtacije istih) često spominju termin 'normalna zemlja'?
tipa: 'Da smo mi neka normalna zemlja mi bi to ovako il onako', 'u nekim normalnim zemljama se ovo ili ono'.

Kakve su bre to nomalne zemlje? Od kad se zemlje dele normalne i nenormalne zemlje :dash:

Koje su po vama 'normalne' zemlje (pošto smo nenormalna očigledno mi sa čime se delimično slažem)?
 
Jel ste primetili da ljudi (ili imtacije istih) često spominju termin 'normalna zemlja'?
tipa: 'Da smo mi neka normalna zemlja mi bi to ovako il onako', 'u nekim normalnim zemljama se ovo ili ono'.

Kakve su bre to nomalne zemlje? Od kad se zemlje dele normalne i nenormalne zemlje :dash:

Koje su po vama 'normalne' zemlje (pošto smo nenormalna očigledno mi sa čime se delimično slažem)?

Normalna zemlja je svaka zemlja u kojoj određena individua, koja to komentariše na taj način, nije bila. Štaviše, vrlo verovatno je nikada nije ni videla.

Trava je uvek zelenija kod komšije. E taj sindrom.
 
pa nijedna zemlja se ne moze bas precizno okarakterisati kao normalna ili nenormalna , to je uglavnom obicna fraza koja se koristi u svakodnevnom govoru za recimo uredjenije i bogatije zemlje (ili se bar tako misli )od one u kojoj se zivi , a nema neko bukvalno znacanje kao konacna istina
 
A ti kao ne znas koje su?
Idi u bilo koju zapadnoevropsku zemlju pa ces videti sta je normalna zemlja

nijedna zemlja nije skroz normalna.........u usa napr. ima zakona koji su dobri,a ima napr onih debilnih.............ima mnogo toga..........nappr. abortus je odavno dokazan kao klasicno ubistvo a u najdemokratskijim zemljama se dozvoljava...........

recimo,u arapskim zemljama se zene diskriminisu a u pro evropskim(demokratskim) muskarci iako se to prikriva..........

treba suditi po razumu i donositi zakone i tada se pravi normalna zemlja.
 
Ne postoji normalna zemlja..........jer zemlje koje su bogate i demokratdke,placaju danak demokratije moralnim nacelima tj placaju kojekakvim prevarantima,lezbejkam,pederima,legalnoj prostituciji,drogama da toboze imaju neka svoja prava,jer rec-da svako ima svoja prava ne smeju da pogaze-e tada isplivava olosh na povrsinu i sikce..........normalna zemlja moze biti samo zemlja ja jakim mormalnim nacelima(nesto poput crkve)..........jer dokle svaka budala ima prava da iskazuje svoje iskrivljeno misljenje to normalna zemlja nije...........
 
Eto na kraju si ispao glup.
A nisi umeo da navedes makar jednu stvar gde smo normalniji od njih.
Nadam se da ce srbija nekada uci u EU pa da makar malo osetimo te normalnosti
E moj ti, da znaš srpski pročitao bi u mom prvom postu da se slažem sa tim da nismo normalna zemlja tako da si ti ispao glup :P

Laku noć prijatelju, kuckamo se sutra.
 
Sve u kojima ljudi lepo zive od svoje plate

izvini ali moram da ti kazem da lupetas.........nema to veze sa normalnom zemljom........aj mi reci da li razmisljas ti uopste u zivotu........jel mislis samo na platu i na svoj ldp.

NORMALNA ZEMLJA JE-kada te neko isprovocira za bilo sta a ti se malkice iznerviras,on bude osudjen..........eto to je normalna zemlja.
a to za plate je mozda 1 od milon uslova za normalnu zemlju.

NORMALNA ZEMLJA JE-kada nekom padne na pamet nesto lose on bude osudjen zbog toga,normalna zemlja je kada neko bude bezobrazan u saobracaju bude osudjen zbog toga,NORMALNA ZEMLJA JE KADA NEKO SLAZE BUDE OSUDJEN ZBOG TOGA-a to je mnogo vise od zemlje o kojima ti pricas.

NAPRIMER. u francuskoj,nemackoj itd ljudi zive od svoje plate.........ALI su te zemlje izvrsile agresije na druge zemlje na kojima su se obogatile i stekle prednost u odnosu na druge zemlje........a ako je tebi nemacka koja je pobila milione ljudi normalna zemlja ti nisi normalan.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top