open with

panters

Obećava
Poruka
100
Kada kliknem na d particju uvek me pita open with?Choose the program you want to use to open this file.kako to da iskljucim hocu da mi se kao i pre odmah otvori prozor sa folderima koji se nalaze na d particiji a ne da uvek moram da biram kojimprogramom da otvorim folder na d particiji(negde sam nesto podesio a nisam trebao)
 
Najpre uradi detaljno skeniranje (celog kompjutera) sveže update-ovanim Anti-Virusnim programom koji koristiš, a zatim i nekim Anti-Spyware programom, jer to što ti se javlja je obično posledica neke infekcije. Trebaš biti siguran da ti komp nije više zaražen, a za dalje ćemo videti. ;)
 
Pa ako znas kako treba da se uradi napisi?Nadam se da je ovaj forum iz tih razloga da se nekom pomogne a ne samo da kazes googlaj ,Izvini sto nisam pametan toliko kao ti!
 
Ajde da se uozbiljimo malo.

Jednostavne stvari komplikujete. Imamo situaciju gde jedna osoba ima problem a druga zna resenje.
Sve sto je potrebno je da se lepo sroci jedan post i naravno kome treba da ga procita.

@panters (i svi ostali koji tako postupaju)
Nemoj odma da dizes tenziju.
Receno ti je gore...ako treba da se pojasni lepo pitaj.


Btw,neko je jednom prilikom postavio pitanje tipa: Kako 5-6 kocica i nekoliko linija na slici da obojim u drugu boju?
Uglavnom,i sam autor teme bi na slicno pitanje odgovorio komentarom da je krajnje vreme da savlada bar osnovne stvari a ne da ceka sve servirano na tacni :D
Ali to nije u redu....treba da objasni ako zna,buduci da stvarno hoce da pomogne. Bas kao i ljudi koji su ogovorili na pitanje o kockicama i linijama. ;)
 
Hvala Red Zmaju-pomogao si puno
uspeo sam da resim
trebalo je malo vise vremena da uradim sve kako treba (ipak sam samo obican korisnik koji ne zna bas sve gde i kako)
Mornaj popaj zatvori temu nema potrebe da se dalje prepucavamo
 
Ма програми за обраду фотографија ме не занимају... Никад нисам отворио нити један од њих... На крају бих и сам нашао решење али ме захватила ова бољка форума... Што би гугло кад ће неко одговорити...
П.С. Нису кочићи за парадајз xD
А и мени нису рекли кликни ово па оно већ уопштено....
Ах да и то је једна једина тема у четри године да питам нешто... ц ц ц ц не смем ни да питам... Ваљда сам за толики стаж заслужио један тривијални одгвор... А на осталим питањима сам сам себи помагао xD
 
Da,odgovorili su ti uopsteno,ali te nisu uputili na google i nisu potencirali na tome kako nemas pojma sa photoshop-om a imas toliki staz. :lol:

Ах да и то је једна једина тема у четри године да питам нешто... ц ц ц ц не смем ни да питам...

Niko to nije rekao. Ali eto na osnovu toga mozes zakljuciti sta tek ostali pomisle kad ih neko,ko je ovde 4 godine,iscima da nemaju pojma ni kad im se nacrta :D


No dobro,samo caskamo ;) Niko nije nista tako strasno uradio. Samo vas pozivam da pomazemo jedni drugima malo vise.
Ne zaboravite,forum nije putokaz ili preusmerenje za google nego mesto gde se moze pronaci resenje,porazgovarati o problemu,razmeniti iskustava i slicno ;)
 
Poslednja izmena:
Da,odgovorili su ti uopsteno,ali te nisu uputili na google i nisu potencirali na tome kako nemas pojma sa photoshop-om a imas toliki staz. :lol:



Niko to nije rekao. Ali eto na osnovu toga mozes zakljuciti sta tek ostali pomisle kad ih neko,ko je ovde 4 godine,iscima da nemaju pojma ni kad im se nacrta :D


No dobro,samo caskamo ;) Niko nije nista tako strasno uradio. Samo vas pozivam da pomazemo jedni drugima malo vise.
Ne zaboravite,forum nije putokaz ili preusmerenje za google nego mesto gde se moze pronaci resenje,porazgovarati o problemu,razmeniti iskustava i slicno ;)

BRAVO!
Najzad pravi odgovor clanovima foruma.
Imas moju podrsku.:ok:
 

Back
Top