NBA 2K9

*JV*

Aktivan član
Poruka
1.509
Ova igra treba za PC da izadje danas,tako pise na 2K sajtu.Doduse,na netu vec ima linkova.Javljam utiske kad ''nabavim'' igru.
P.S
Ako je neko ''nabavio'' igru neka javi kakva je.Izgleda million puta bolje nego EA Sports-ov NBA.
 
probao... igra je, posle gomile nba live-ova i malo vremena koje sam do sada imao da joj pridam (oko 2h)-... stvarno opaka! :D mozda nije savrsena (neke medjuscene ne mozes brzo da prekines, kontrole ne mozes potpuno da prilagodis, mnogo cesto pravish faul pokusavajuci da otmes loptu), ali bolju na kompu nismo imali prilike da igramo. u svemu nadmasuje nba live. :D
 
Ahhh.Koliko je godina trebalo.Koliko suza je bilo proliveno gledajuci Live na PC-u.KONACNO!!!2K pratim od 2000-te kada sam prvi put nabavio igru za Dreamcast (uspomene,uspomene).Vec tada je gazila Live u svemu.Grafici , gameplay-u...Od tada ne propustam ni jednu sezonu.Mada PS2 je vec mator i sve to polako pocinje da smara pa bih zeleo da je okusim na PC.Sada imam priliku.Dace bog pa se Live vise nikad nece vratiti.Btw sutra 2K9 stize u svoj dom :)
 
probao... igra je, posle gomile nba live-ova i malo vremena koje sam do sada imao da joj pridam (oko 2h)-... stvarno opaka! :D mozda nije savrsena (neke medjuscene ne mozes brzo da prekines, kontrole ne mozes potpuno da prilagodis, mnogo cesto pravish faul pokusavajuci da otmes loptu), ali bolju na kompu nismo imali prilike da igramo. u svemu nadmasuje nba live. :D

Kako ne mozes da podesis kontrole? Pa kako koji ***** da je igram. Da se razumemo ja ne igram glupavom tastaturom imam joypad, hocu li moci bar njega da konfigurisem kako zelim?
 
Nabavio, izgleda igra prelepo ... bez kucanja maksimum detalji ... pokreti uber realni ... sut nije extremno lagan kao u Live-u ( sto je odlicno ). Medjutim imam problem ... kako da zakucam u toku igre? I zasto nece da mi koristi joypad na takmicenju u zakucavanjima?
 
Provalio. E sada imam problem. Zapravo bug. Igram sa Bull-sima, skor mi je 55-10. Igrao sam protiv Filadelfije i dobio ih 102 : 80. I onda otisao development sa Gordonom, odradio mu shut za 3 poena ( sada je 99 ). I kada sam zavrsio sledecu utakmicu, to je protiv Nju Orleansa ( isto pobeda, 106 : 71 ) izasao sam da pogledam power ranking. I bio sam treci. ??? Pogledam zasto, on mi prijavljuje da sam izgubio utakmicu ??? Da se razumemo jedine utakmice koje sam izgubio su prvih 10. I pregledam ja koja je to izgubljena poslednja. I ispadne ona protiv Filadelfije, udjem da pogledam rezulatat, da vidim kako je to moguce, i skor je 76 :80 ??? Ladno mi je izbrisao celu zadnju cetvrtinu. I onda pogledam poene igraca sve kao posle utakmice, saberem sve i naravno 102. Medjutim glupost mi ne vidi poslednju cetvrtinu??? Mislim sta koji *****?

I provalio sam i alley oop i zakucavanje i sve je to ok. Jos jedno pitanje, da li jos neko igra asocijaciju, ako da da li ima all star weekend? Ali ne samo Rookie utakmica i all star utakmica? Posto ja nisam imao ni jednog rukija, naravno da nisam mogao da igram rookie utakmicu. U All star su mi usla 4 igraca. A jedan ( Yi ne mogu da se setim imena ) je zakucavao kao nenormalan tokom cele sezone, i logicno bi bilo da bude pozvan na takicenje u zakucavanjima. Gordon ima najvise pogodjenih troki u igri i najvise poena uopste. Tako da ja mislim da je all star weekend sveden na te dve utakmice.
 
E sada imam problem. Zapravo bug. Igram sa Bull-sima, skor mi je 55-10. Igrao sam protiv Filadelfije i dobio ih 102 : 80. I onda otisao development sa Gordonom, odradio mu shut za 3 poena ( sada je 99 ). I kada sam zavrsio sledecu utakmicu, to je protiv Nju Orleansa ( isto pobeda, 106 : 71 ) izasao sam da pogledam power ranking. I bio sam treci. ??? Pogledam zasto, on mi prijavljuje da sam izgubio utakmicu ??? Da se razumemo jedine utakmice koje sam izgubio su prvih 10. I pregledam ja koja je to izgubljena poslednja. I ispadne ona protiv Filadelfije, udjem da pogledam rezulatat, da vidim kako je to moguce, i skor je 76 :80 ??? Ladno mi je izbrisao celu zadnju cetvrtinu. I onda pogledam poene igraca sve kao posle utakmice, saberem sve i naravno 102. Medjutim glupost mi ne vidi poslednju cetvrtinu??? Mislim sta koji *****?

Samo nagađam... ali možda je stvar do crack-a. Ja sam sa NBA Live 08 imao nekih problema sa interfejsom i ispostavilo se da je crack sa diska bio loš... skinuo sam drugi s interneta i sve je teklo ko voda...

Nego, Speak The Name, kakva je igra što se tiče grafike, muzike, izvođenja, zahtevnosti? Planiram da je nabavim pa me zanima.
 
NBA 2K9 je svakako nesto najbolje sto postoji vezano za kosarku. Sto se tice onih bagova, meni se isto desavalo sa fifinim menadzerom i nisam znao da resim problem. Jedino da prezivis to (ja nisam mogao pa sam odisnstalirao :))
Inace, kako ide alley-oop??? Mene u igrici nervira samo to sto kada pritisnem sut (ne drzim) on nekad samo napravi fintu suta, nekad napravi nadskok, a nekad i sam sutne posle tog nadskoka. Tako da ne znam sta mogu da ocekujem. Kako to resavas? I zakucavanja su mi jako retka. Ne mogu da zakucam kad hocu.
 
Pazi, mnogo zavisi od sledecih stvari: ko je ispred tebe, s kim zakucavas, odakle si skocio, da li ti je igrac raspolozen ( to samo ako igras asocijaciju, ovako da li znaci to nesto ... pa ne znam, ja igram samo asocijaciju ), da li je odmoran. Npr, ja sa Yi-em zakucavam bez problema, A nema neku ocenu, oko 70. Dok sa Riki Dejvisom ( ocena za zakucavanje oko 90 ) veoma retko, cak mislim da sam samo jednom zakucao sa njim. Sa Benom Valasom i Okaforom svaki napad zakucavanje. Ali ja mislim da je sve to do raspolozenja, Dejvis je discouraged a ova trojica manje vise Overjoyed. Npr malo pre sam sa Ben Wallace-om zakucao preko Garnet-a i Paul-a Pierce-a. Ali Dejvis nece da zakuca ni kada je sam ispred kosa ... Frustrira to, znam. Ali kada jednom provalis posle ide bez problema. Pazi na rotaciju, tj na vreme koje dajes igracima. Npr meni je Emeka Okafor Starter i Star igrac. Isto i Gordon. Ostali su manje vise u izmenama. E da, Ben mi je pre 10 utakmica postao 100% starter. Ali sve sto ja pricam ovde odnosi se samo na asocijaciju. Za ostalo nisam siguran.

Grafika je super, odlicno izgleda, ali ima bagova i sto se tice grafike. Npr zakucao sam sa Ray Allen-om ali iza kosa. Ko ne veruje neka ode u practice i stane iza kosa i neka pokusa da zakuca, uspece. Onda, Okafor-ova ruka je jednom prosla kroz glavu Yao Ming-a. Ali nije to stalno, npr jednom sam se zakucao u sudiju sa Ben Wallace-om, haha, i oborio sudiju i protivnickog igraca. Ben je zivotinja :). Ali da ima propusta, ima i te kako.

Ja imam Dual core 4600 + sa 2 giga ddr2 i graficka radeon 3600 512 ddr. Radi super, nema seckanja. U stvari ima. Kada igrate a imate i internet ukljucen u pozadini obavezno, ali obavezno iskljucite msn mesindzer. Posto kada vam neki retard posalje nadz ili poruku u sred vaseg igranja igra ca poceti da secka, a to ne zelite kada ste krenuli na sut za 3 koji vam znaci mnogo.
 
Pazi, mnogo zavisi od sledecih stvari: ko je ispred tebe, s kim zakucavas, odakle si skocio, da li ti je igrac raspolozen ( to samo ako igras asocijaciju, ovako da li znaci to nesto ... pa ne znam, ja igram samo asocijaciju ), da li je odmoran. Npr, ja sa Yi-em zakucavam bez problema, A nema neku ocenu, oko 70. Dok sa Riki Dejvisom ( ocena za zakucavanje oko 90 ) veoma retko, cak mislim da sam samo jednom zakucao sa njim. Sa Benom Valasom i Okaforom svaki napad zakucavanje. Ali ja mislim da je sve to do raspolozenja, Dejvis je discouraged a ova trojica manje vise Overjoyed. Npr malo pre sam sa Ben Wallace-om zakucao preko Garnet-a i Paul-a Pierce-a. Ali Dejvis nece da zakuca ni kada je sam ispred kosa ... Frustrira to, znam. Ali kada jednom provalis posle ide bez problema. Pazi na rotaciju, tj na vreme koje dajes igracima. Npr meni je Emeka Okafor Starter i Star igrac. Isto i Gordon. Ostali su manje vise u izmenama. E da, Ben mi je pre 10 utakmica postao 100% starter. Ali sve sto ja pricam ovde odnosi se samo na asocijaciju. Za ostalo nisam siguran.

Grafika je super, odlicno izgleda, ali ima bagova i sto se tice grafike. Npr zakucao sam sa Ray Allen-om ali iza kosa. Ko ne veruje neka ode u practice i stane iza kosa i neka pokusa da zakuca, uspece. Onda, Okafor-ova ruka je jednom prosla kroz glavu Yao Ming-a. Ali nije to stalno, npr jednom sam se zakucao u sudiju sa Ben Wallace-om, haha, i oborio sudiju i protivnickog igraca. Ben je zivotinja :). Ali da ima propusta, ima i te kako.

Ja imam Dual core 4600 + sa 2 giga ddr2 i graficka radeon 3600 512 ddr. Radi super, nema seckanja. U stvari ima. Kada igrate a imate i internet ukljucen u pozadini obavezno, ali obavezno iskljucite msn mesindzer. Posto kada vam neki retard posalje nadz ili poruku u sred vaseg igranja igra ca poceti da secka, a to ne zelite kada ste krenuli na sut za 3 koji vam znaci mnogo.

:hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf:

Ja sam do sada igrao samo prijateljske, cisto da isprobam sve timove. Svidja mi se u igrici sto komp za razliku od NBA live-a kaznjava svaki propust u odbrani. Tipa, ako udvojis centra, on vrato povratnu i trojka obavezno pada. Takodje, dobro je to sto svako moze da pogodi, a ne ko u Live-u, secam se, sa Dijaom nisam mogao da pogodim iz daljine koliko god da je sam. Jeste da on nije neki suter, ali je NBA igrac a oni pogadjaju kad su sami.
 
Ja sada idem u grad i kupiću igricu kod, kako vi kažete, gusara :lol: pa kad vidim kakva je prenosim utiske (samo da ova moja konfa potera)
 
A da alley oop. Pazi, ja ne znam kakav je raspored dugmica tebi a i ostalima a i u igri ja sam to customizovao. Znaci ja to otprilike ovako radim. Znas ono dugme koje pritisnes sa dugmetom za dribling da bi ti dribling izgledao jebacki? E pa to isto dugme i sa dugmetom za asitstenciju, ali pazi prvo moras da naciljas lika kome saljes loptu, pa onda da gledas da li on trci ili samo kao majmun stoji na slobodnim bacanjima, pa koliko je daleko od kosa. Pa ko ga brani, pa koliku ocenu za asistenciju ti imas, pa koliku ocenu za offensive awareness on ima i ocenu za zakucavanje ... sto ce reci sa neki slabijim timom je tesko. A ja, iako su mi L. A. Lakers omiljeni tim nisam hteo da igram sa njima. Nego sam lepo uzeo Bulls-e i polako trade po trade sastavio tim koji mi odgovara. A sto se tice trade-a ... jebeno. Znaci postoje igraci koje nikada necete dobiti. Npr Rashard Lewis i Nowitzki. Nikad. Imaju no trade clause, a reca komp ih stavi na trading block. I sta vama vredi sto vi njima nudite 3 super igraca za jednog od njih dvojice kada komp ne moze da vam da zbog ugovora, a sve jedno pokusava da ih se otarasi ??? E da komentatori su konji. To je najmanje sto mogu da kazem. Nba live je imao mnogo zanimljivije komentatore. Pogotovo kada je Vince Carter bio komentator. Nba live 2003. To je bilo fino. Ali 2k9 komentatori su imali najgenijalniju recenicu ikada. Igram protiv Oklahome. Ubijam ih 50 razlike. Gordonov sut za 3 poena 100% i posle pogodjene trojke komentator kaze "Bulls are really struggling, they can't find any quality shots"???

Savet za sve vas. Faulovi su smanjeni na minimum po deafultu. Ja vam savetujem da podignete na oko 70. Mislim bice vam tesko na pocetku, ali zato ce te se kasnije navici. I da nemojte da krecete od najlakseg. Nema poente. Ni od onog drugog po tezini. Vec odmah superstar. Ja igram na najtezem od 10 pobede. Zato sto ce te se smoriti ako budete igrali stalno na ultra laganom. Mislim meni i sada smor ... ponekad. Npr smor mi protiv Bostona. Mnogo. Ali zato protiv Deatroita ... brate oni meni zatvore sve igrace sem Okafor-a i Ben-a Wallace-a ( a cesto i njih ). Sto ce reci jedino sa centrima mogu da postizem poene. A To bas i nije isplativo. Mnogo defanzivan tim. Sto je odlicno. Feniks je bio prvi tim koji sam dobio, i do danas sam ih dobio sve. Mislim, mnogo su spori. Svaka im cast za sve, ali Shaq nikada ne moze da stigne Okafor-a niti Nash moze da pokusa da blokira Gordona. Amare ume da bude problem. Ali, to je jedan igrac protiv moji 12.

E da ako vam treba dobar sf/pf uzmite Yi-a iz Nets-a. Vredi Kinez, verujte mi na rec. Isto ako vam treba play, Quinn iz Majami-a odlicno radi posao. Plus je veoma precizan za 3 poena. Pedja Stojakovic je uzas. Bar meni. Imao sam ga u timu neko vreme. Kasnije sam ga dao za Ben Wallace-a, i nikada nisam zazalio.
 
Nabavio sam igricu, instaliram je i kad hoću da je pokrenem dobijem poruku:

This application has failed to start because the application configuration is incorrect. Reinstalling the application may fix this problem.

Na disku nema nikakvog Crack fajla ni nečeg sličnog.

Šta sad treba dalje da radim? Kako da konfigurišem aplikaciju pravilno?

Inače, nema opcije "Uninstall", kad odem na All Programs pa na NBA 2K9 dobijem samo fajl za pokretanje igre i ništa više... ni kad odem na Add/Remove Programs nema NBA 2K9 na listi instaliranih programa.
 
Poslednja izmena:
Brate ne znam. Meni je nije instalirao meni ju je extract-ovao u NBA 2k9 folder koji je sam napravio. Nije trazio crack ili bilo sta. Samo sam ga pokrenuo. Bez problema. Probaj da restartujes komp. A ako ne pokrene izbrisi folder.
 
Brate ne znam. Meni je nije instalirao meni ju je extract-ovao u NBA 2k9 folder koji je sam napravio. Nije trazio crack ili bilo sta. Samo sam ga pokrenuo. Bez problema. Probaj da restartujes komp. A ako ne pokrene izbrisi folder.

Ne vredi... :thumbdown:

I meni je samo extract-ovao u folder, nije tražio crack, ali ja ne mogu da pokrenem igru već dobijem tu poruku. Restartovao sam komp - ne pomaže. Reinstalirao sam - ne pomaže. Koji li je to genijalac stavio "Reinstalling may fix this problem?" :evil: :dash:

Skinuo sam i neki crack sa neta, ni on ne pomaže... :udriglavu:

Meni je grafička "malkice" zastarela; u pitanju je Radeon 9200SE koja je stara jedno pet godina... možda je ona kriva... samo ne znam zašto bi zbog zastarele kartice pisalo "configuration incorrect"? :think:

Moraću izgleda da menjam grafičku, odnosno celu matičnu pošto je moja AGP... :besna: :rida:
 

Back
Top