Ljubav i muške suze

korali

Primećen član
Banovan
Poruka
685
Kako ste reagirali i jeli vam se dogodilo da muškarac plače pri rastanku,kako gledate na muske suze,jesu li znak istinskih osećaja ili kamuflaža?

Dali ga smatrati da je mek, osećajan,detinjast,ženskast,kako?

Kako odgovoriti na muške suze ako su oružje da vas zadrže u vezi u kojoj ne želite više biti?
 
Kako ste reagirali i jeli vam se dogodilo da muškarac plače pri rastanku,kako gledate na muske suze,jesu li znak istinskih osećaja ili kamuflaža?

Dali ga smatrati da je mek, osećajan,detinjast,ženskast,kako?

Kako odgovoriti na muške suze ako su oružje da vas zadrže u vezi u kojoj ne želite više biti?

Samo da je ..emotivan..i da svoju emotivnost ne krije..
 
Kako ste reagirali i jeli vam se dogodilo da muškarac plače pri rastanku,kako gledate na muske suze,jesu li znak istinskih osećaja ili kamuflaža?

Dali ga smatrati da je mek, osećajan,detinjast,ženskast,kako?

Kako odgovoriti na muške suze ako su oružje da vas zadrže u vezi u kojoj ne želite više biti?

Bude mi ga žao, ali ako sam rešila da ne budem više s njim, ni suze me ne mogu zaustaviti.
Imaju i oni svoje fore kako da te zadrže, pusti...foliraju...:lol:
 
pa shta ako plache..neka plache...treba da ga chuvam u staklenom zvoncetu, sigurnog i zasticenog od svih shibanja vetrova, udara gromova i ostalih nepogoda..? ne, hvala, zivot muchi, pa i bogati plachu..
jedino cu ga smirivati, ako sam ja uchinila neshto nehumano i neljudski - a zadrzhavanje u vezi u kojoj nam je oboma loshe je najnehumanija i najneljudskija stvar kroz koju mogu da ga provlachim mesecima...
 
Bude mi ga žao, ali ako sam rešila da ne budem više s njim, ni suze me ne mogu zaustaviti.
Imaju i oni svoje fore kako da te zadrže, pusti...foliraju...:lol:

Tako je ,žao mi je ali to sto resim je to, i kraj,ali mi se ne sviđa plakanje ,ne cmizdrim pred nikoga i ne volim plakanje :roll:,u redu je da se nekad emocije pokažu i na takav način ali i s time se vešto manipulira i žene i muškarci to rade da bi nekoga zadržali ,a nikoga se tako nemože zadržati već se prolongira ono što svakako sledi.

Drugim rečima ja ne verujem u muške suze jer su i one postale kao ženske;)
 
muskarac nije 'mek, zenskast, detinjast...' ako place... (ovo poslednje jos i smatram pozeljnom osobinom kod ljudi!)... to samo znaci da ima emocije... i da ga nisu ubedili da je to sramota... neko ko hoce da te zadrzi iako to ti ne zelis, nije muskarac... pravi... kad te pusti da odes, iako te voli vise od svega... kad proguta knedlu i bude mu zaista drago kad sazna da si srecna... cak i sa nekim drugim... onaj ko ti se uvek nadje iako si ispala losa prema njemu i ostavila ga u najgorem mogucem trenutku... e, to je pravi muskarac... i obicno devojke shvate da su imale nekog takvog tek kad ga izgube... al'... gordost... 'ponos'... glupost... pa onda cak i sebi retko priznaju to... ja i dalje ne mogu da shvatim neke devojke kojima neko moze da dokaze da je muskarac jedino ako zapase sablju, uzme barjak i pojuri na svom atu u boj...
 
muskarac nije 'mek, zenskast, detinjast...' ako place... (ovo poslednje jos i smatram pozeljnom osobinom kod ljudi!)... to samo znaci da ima emocije... i da ga nisu ubedili da je to sramota... neko ko hoce da te zadrzi iako to ti ne zelis, nije muskarac... pravi... kad te pusti da odes, iako te voli vise od svega... kad proguta knedlu i bude mu zaista drago kad sazna da si srecna... cak i sa nekim drugim... onaj ko ti se uvek nadje iako si ispala losa prema njemu i ostavila ga u najgorem mogucem trenutku... e, to je pravi muskarac... i obicno devojke shvate da su imale nekog takvog tek kad ga izgube... al'... gordost... 'ponos'... glupost... pa onda cak i sebi retko priznaju to... ja i dalje ne mogu da shvatim neke devojke kojima neko moze da dokaze da je muskarac jedino ako zapase sablju, uzme barjak i pojuri na svom atu u boj...

slazem se sa tvojom konstaticijom................:super::ok:
 

Back
Top