Najzanimljivija situacija na forumu

U

Uplakana

Gost
Zamislite ovu situaciju ako mozete. Meni se svidja jedan decko jako i zaljubljena sam i VOLIM ga i sve sve to sto uz to ide. On mi kaze da se i ja njemu svidjam takodje cak tvrdi i da me voli. Ja njemu kazem ja zelim da imam tebe za decka moji roditelji se slazu sa tim, smatraju da mogu smem i treba da imam tebe za decka, voleli bi da te upoznaju, bili bi srecni i zamislite on mi tada odgovara " DA istina je da mi se svidjas, DA istina je da te volim, ali ne zelim da budes moja devojka."
Sta je hteo da kaze ovom recenicom?
Unapred se zahvaljujem na svim preko potrebnim tumacenjima.
 
Uplakana:
Zamislite ovu situaciju ako mozete. Meni se svidja jedan decko jako i zaljubljena sam i VOLIM ga i sve sve to sto uz to ide. On mi kaze da se i ja njemu svidjam takodje cak tvrdi i da me voli. Ja njemu kazem ja zelim da imam tebe za decka moji roditelji se slazu sa tim, smatraju da mogu smem i treba da imam tebe za decka, voleli bi da te upoznaju, bili bi srecni i zamislite on mi tada odgovara " DA istina je da mi se svidjas, DA istina je da te volim, ali ne zelim da budes moja devojka."Sta je hteo da kaze ovom recenicom?
Unapred se zahvaljujem na svim preko potrebnim tumacenjima.
 
mr. I:
Uplakana:
Zamislite ovu situaciju ako mozete. Meni se svidja jedan decko jako i zaljubljena sam i VOLIM ga i sve sve to sto uz to ide. On mi kaze da se i ja njemu svidjam takodje cak tvrdi i da me voli. Ja njemu kazem ja zelim da imam tebe za decka moji roditelji se slazu sa tim, smatraju da mogu smem i treba da imam tebe za decka, voleli bi da te upoznaju, bili bi srecni i zamislite on mi tada odgovara " DA istina je da mi se svidjas, DA istina je da te volim, ali ne zelim da budes moja devojka."Sta je hteo da kaze ovom recenicom?
Unapred se zahvaljujem na svim preko potrebnim tumacenjima.


:lol: :lol: :lol: :wink: Ko razume shvatiće...
 
Uplakana:
Zamislite ovu situaciju ako mozete. Meni se svidja jedan decko jako i zaljubljena sam i VOLIM ga i sve sve to sto uz to ide. On mi kaze da se i ja njemu svidjam takodje cak tvrdi i da me voli. Ja njemu kazem ja zelim da imam tebe za decka moji roditelji se slazu sa tim, smatraju da mogu smem i treba da imam tebe za decka, voleli bi da te upoznaju, bili bi srecni i zamislite on mi tada odgovara "DA istina je da mi se svidjas, DA istina je da te volim, ali ne zelim da budes moja devojka."Sta je hteo da kaze ovom recenicom?
Unapred se zahvaljujem na svim preko potrebnim tumacenjima.
...je homosexualac ili je impotentan pa zeli da te postedi nedostatka sexa,a mozda i ima devojku...Mozda je cak i veren,a mozda i ozenjen...A mozda je i ono iznad :?
 
Uplakana:
Zamislite ovu situaciju ako mozete. Meni se svidja jedan decko jako i zaljubljena sam i VOLIM ga i sve sve to sto uz to ide. On mi kaze da se i ja njemu svidjam takodje cak tvrdi i da me voli. Ja njemu kazem ja zelim da imam tebe za decka moji roditelji se slazu sa tim, smatraju da mogu smem i treba da imam tebe za decka, voleli bi da te upoznaju, bili bi srecni i zamislite on mi tada odgovara " DA istina je da mi se svidjas, DA istina je da te volim, ali ne zelim da budes moja devojka."
Sta je hteo da kaze ovom recenicom?
Unapred se zahvaljujem na svim preko potrebnim tumacenjima.

pa kad mu odma pominjes roditelje bre ko da ga zoves na veridbu
 
jagodica:
Uplakana:
Zamislite ovu situaciju ako mozete. Meni se svidja jedan decko jako i zaljubljena sam i VOLIM ga i sve sve to sto uz to ide. On mi kaze da se i ja njemu svidjam takodje cak tvrdi i da me voli. Ja njemu kazem ja zelim da imam tebe za decka moji roditelji se slazu sa tim, smatraju da mogu smem i treba da imam tebe za decka, voleli bi da te upoznaju, bili bi srecni i zamislite on mi tada odgovara " DA istina je da mi se svidjas, DA istina je da te volim, ali ne zelim da budes moja devojka."
Sta je hteo da kaze ovom recenicom?
Unapred se zahvaljujem na svim preko potrebnim tumacenjima.


pa kad mu odma pominjes roditelje bre ko da ga zoves na veridbu
exactly....delujesh ocajno....mada to verovatno nisi....ali ISOOOO....."moji roditelji hoce da te upoznaju"......brza si...previshe direktna....samo ga pozovi na veceru....daj malo stila :?
 
Upravo to! Mnogo bre rano za roditelje! Svaki muskarac (pa i iz licnog iskustva znam) bezi ko djavo od krsta na spomen familije. Upravo jedan jedini decko kom sam otvoreno rekla da se necu udati za njega i da mi deca ne padaju na pamet me je zaprosio. Hihihi. :lol: Explain that! 8)
 
Ovaj mali definitivno ima neki problem koji ne ume nikom da objasni,verovatno je ili mlad ili emotivno nezreo kada deluje tako zbunjeno i neodlucno.E, veruj da je ova situacija zaista najzanivljivija ovde i vise od toga. ON mi deluje nekako potisteno kao da mu nesto nije jasno ili nije sebi odgovorio na neka pitanja, jer cini se da se ponasa drugacije na Net-u a drugacije u stvarnosti. Mada mogla bi malo i da ga se pricuvas jer nije iskljuceno da je on neki >>neartikulisani divljak>> (sorry ali nisam mogla da odolim) pa da je totalno sumanuto resio da te zeni u tom slucaju on sigurno voli debele zene i pazi se tada bi u nekom selu koje sigurno "nije" iz snova svake godine bila trudna da bi tako odrzavala svoju debljinu i njemu ostala "lepa" cula sam iz nekih prica da su takvi najgori, oni su nesto posebno i ne mogu se porediti sa drugim muskarcima, prica sa sebe, shto bi se reklo.
Tebi pozdrav, a uzgred ovde da ubacim da VOLIM SVOG
muza i da mislim da od nase LJUBAVI lepse na svetu nema, i porucila bih mu da bih bas volela da savladam onaj njegov poljubac (ma neka nasa pricha nije vazno....)
I jos nesto u vezi tebe , takvi "divljaci" obicno zele (mada ima i onih postenih ne treba gresiti dusu!) da te "isprobaju" pre braka znash, zato obrati na to posebnu paznju osim ako si sigurna da mozes da mu dokazes da ti nisi ona koju trazi.
 
Uplakana:
Zamislite ovu situaciju ako mozete. Meni se svidja jedan decko jako i zaljubljena sam i VOLIM ga i sve sve to sto uz to ide. On mi kaze da se i ja njemu svidjam takodje cak tvrdi i da me voli. Ja njemu kazem ja zelim da imam tebe za decka moji roditelji se slazu sa tim, smatraju da mogu smem i treba da imam tebe za decka, voleli bi da te upoznaju, bili bi srecni i zamislite on mi tada odgovara " DA istina je da mi se svidjas, DA istina je da te volim, ali ne zelim da budes moja devojka."
Sta je hteo da kaze ovom recenicom?
Unapred se zahvaljujem na svim preko potrebnim tumacenjima.
1) Gay
2) Ima devojku i muško je da kaže ne, akar dok ne završi sa prethodnom vezom
3) Ima seksualne probleme (impotencija).
 
Vidi ovako, mislim da je decko pravi za tebe to je u redu ali ste vi verovatno iz razlicitih zemalja i tu se on nepotrebno muci. On ima svoje obicaje a ti tvoje. Koliko sam uspela da procitam ti si trudna, e sad kod njega je obicaj da najpre mora da saceka da se porodis da bi te ozenio. A vidis kod tebe nije taj obicaj naime kod vas ne mora da se ceka rok da prodje za porodjaj da bi se vi culi cesce telefonom i to potpuno javno pred svima ili uopste ljubili to je isto dozvoljeno kao i da mozete da se verite pre nego sto se dete rodi (e vis to bas nisam sigurna ali u svakom slucaju postoji usmeni dogovor kao solucija, treba pitati one koji bolje znaju)i naravno vodili duge razgovore o vasem buducem zivotu i kako detetu da date ime itd. itd.
Dakle ako on slucajno luta internetom moj savet je da on to lepo kucno vaspitanje cuva za buducnost a da sad prihvati prednosti tvojih obicaja pa neka posle zavodi svoje do mile volje.

Moj muz i ja srecom nismo imali nikakvih problema. VOLIM TE muzu.
 
Druga:
Vidi ovako, mislim da je decko pravi za tebe to je u redu ali ste vi verovatno iz razlicitih zemalja i tu se on nepotrebno muci. On ima svoje obicaje a ti tvoje. Koliko sam uspela da procitam ti si trudna, e sad kod njega je obicaj da najpre mora da saceka da se porodis da bi te ozenio. A vidis kod tebe nije taj obicaj naime kod vas ne mora da se ceka rok da prodje za porodjaj da bi se vi culi cesce telefonom i to potpuno javno pred svima ili uopste ljubili to je isto dozvoljeno kao i da mozete da se verite pre nego sto se dete rodi (e vis to bas nisam sigurna ali u svakom slucaju postoji usmeni dogovor kao solucija, treba pitati one koji bolje znaju)i naravno vodili duge razgovore o vasem buducem zivotu i kako detetu da date ime itd. itd.
Dakle ako on slucajno luta internetom moj savet je da on to lepo kucno vaspitanje cuva za buducnost a da sad prihvati prednosti tvojih obicaja pa neka posle zavodi svoje do mile volje.

Moj muz i ja srecom nismo imali nikakvih problema. VOLIM TE muzu.



Joooj koji si ti smor!
Luđi od tebe je samo Popa...
 
apotekarka:
Druga:
Vidi ovako, mislim da je decko pravi za tebe to je u redu ali ste vi verovatno iz razlicitih zemalja i tu se on nepotrebno muci. On ima svoje obicaje a ti tvoje. Koliko sam uspela da procitam ti si trudna, e sad kod njega je obicaj da najpre mora da saceka da se porodis da bi te ozenio. A vidis kod tebe nije taj obicaj naime kod vas ne mora da se ceka rok da prodje za porodjaj da bi se vi culi cesce telefonom i to potpuno javno pred svima ili uopste ljubili to je isto dozvoljeno kao i da mozete da se verite pre nego sto se dete rodi (e vis to bas nisam sigurna ali u svakom slucaju postoji usmeni dogovor kao solucija, treba pitati one koji bolje znaju)i naravno vodili duge razgovore o vasem buducem zivotu i kako detetu da date ime itd. itd.
Dakle ako on slucajno luta internetom moj savet je da on to lepo kucno vaspitanje cuva za buducnost a da sad prihvati prednosti tvojih obicaja pa neka posle zavodi svoje do mile volje.

Moj muz i ja srecom nismo imali nikakvih problema. VOLIM TE muzu.



Joooj koji si ti smor!
Luđi od tebe je samo Popa...
E svaka ti cast na komentaru! :lol:
 
Uplakana:
Zamislite ovu situaciju ako mozete. Meni se svidja jedan decko jako i zaljubljena sam i VOLIM ga i sve sve to sto uz to ide. On mi kaze da se i ja njemu svidjam takodje cak tvrdi i da me voli. Ja njemu kazem ja zelim da imam tebe za decka moji roditelji se slazu sa tim, smatraju da mogu smem i treba da imam tebe za decka, voleli bi da te upoznaju, bili bi srecni i zamislite on mi tada odgovara " DA istina je da mi se svidjas, DA istina je da te volim, ali ne zelim da budes moja devojka."
Sta je hteo da kaze ovom recenicom?
Unapred se zahvaljujem na svim preko potrebnim tumacenjima.
A da ti njega pitas kako mu se to svidjas,kako te voli jer mozda mu se svidjas kao covek,voli te kao drugaricu ali ne zeli da bude u vezi sa tobom...i sta si koji djavo pojurila sa tim roditeljima!?
 
E hvala Vam hvala Vam svima sva sreca sto postoje dobri i iskreni ljudi i eksperti koje zele da pomognu, divni ste hocu li ja moci
Vama da vratim onako kako ste zamislili. Ako ne neznam pa valjda cu ostati duzna ili sta?

U redu, STA je problem u njemu?
 

Back
Top