Dosta bre o ljubavi, 'ajmo malo o sexu...

Golub

Elita
Poruka
17.856
Elem, gde god da kliknem svi nešto filozofiraju, citiraju, duboko razmišljaju... A natalitet opada li opada u zemlji Serbiji.
Zato imam pitanje vezano samo i isključivo za sex, a upućeno 4umašima i 4urmašicama koji su zaljubljeni i imaju stalnog partnera:
Padne li vam na pamet da kresnete nešto sa strane iako imate srodnu i ljubljenu dušu pored sebe? Čisto malo da vas želja mine, da vidite kakvo je voće u tudjoj bašti? Pomislite li kad vidite nekog/neku na ulici: "Uh, al' bi te pocep'o/pocepala k'o svinja masan džak!"
Molim za iskrene odgovore i BEZ VELIKOG FILOZOFIRANJA.
Ukoliko bi neko da se svadja - može, ali samo uz upotrebu uvredljivih kvalifikacija i psovki. Nikakvo nadmudrivanje u rukavicama neće biti tolerisano i biće odmah prijavljeno moderatoru!
 
Gde ne padne...
a055.gif
 
mis'im...nisam slep,vidim dobre ribe u prolazu i to...ali na tome se i zavrsi,mis'im...na toj konstataciji,ali mi nikad nije palo na pamet da tu neku pojeebem
ne znam...nekako mi je to ultra jadno i jeftino,sta cu onda sa devojkom,ako imam zelju da jeebem neku drugu?
mene su ranije varale neke drolje..mozda zato ja to nikada ne bih uradio...nemam pojma
 
mis'im...nisam slep,vidim dobre ribe u prolazu i to...ali na tome se i zavrsi,mis'im...na toj konstataciji,ali mi nikad nije palo na pamet da tu neku pojeebem
ne znam...nekako mi je to ultra jadno i jeftino,sta cu onda sa devojkom,ako imam zelju da jeebem neku drugu?
mene su ranije varale neke drolje..mozda zato ja to nikada ne bih uradio...nemam pojma

Covek bez zelja i adrenalina ..je mrtav....svaka zena kada vidi za nju zgodnog muskarca..pozeli ga u svom krevetu ..sto ne znaci da ce to i uraditi ..jer..taj zgodni ipak nije zgodniji od njenog dragog......ili jeste.:confused:.sta sad ?:lol:
 
elem...sad cu vi ispricam jednu pricu...imo ja jednog dedu Miloja...po majkine strane...ubili ga kumunisti...umro u 26-oj godini...
stigao je da...nasledi i prosiri domacinstvo,sudi se oko medje(uspesno),ozeni se i dobije 4 deteta...
i svi ga pamtimo kao jednog od starih...deda Miloje...a bio deckic kad je umro
i pogledam tako danasnje "momke"...bez gledanja u ogledalo :lol: i pitam se...sta bre cekate :neutral:
 
mozda je pravo pitanje da li smo promiskuitetni...ja nisam
pa da...zasto bih bio sa devojkom da jesam?

u stvari...

промискуитет (нлат. promiscuitas), латиницом: promiskuitet
мешавина, помешаност, збрка; сполно општење мушкараца са свим женама једног племена, заједница жена (код примитивних народа).
def. nisam :lol:
 
Elem, gde god da kliknem svi nešto filozofiraju, citiraju, duboko razmišljaju... A natalitet opada li opada u zemlji Serbiji.
Zato imam pitanje vezano samo i isključivo za sex, a upućeno 4umašima i 4urmašicama koji su zaljubljeni i imaju stalnog partnera:
Padne li vam na pamet da kresnete nešto sa strane iako imate srodnu i ljubljenu dušu pored sebe? Čisto malo da vas želja mine, da vidite kakvo je voće u tudjoj bašti? Pomislite li kad vidite nekog/neku na ulici: "Uh, al' bi te pocep'o/pocepala k'o svinja masan džak!"
Molim za iskrene odgovore i BEZ VELIKOG FILOZOFIRANJA.
Ukoliko bi neko da se svadja - može, ali samo uz upotrebu uvredljivih kvalifikacija i psovki. Nikakvo nadmudrivanje u rukavicama neće biti tolerisano i biće odmah prijavljeno moderatoru!

Ma naravano.....to je nasa sustina....sta mislis da radimo ovdje!:D
 
pleme moje snom mrtvijem spava
suza moja nema roditelja
nada mnom je nebo zatvoreno
ne prima mi placa ni molitve
u ad mi se svijet pretvorio
a svi ljidi pakleni duhovi...

otac nacije :neutral:

Kako neko ko se uvek izjašnjavao kao pripadnik stare srpske nacije može biti otac nacije?
Otac nacije može biti Josip Broz, ili Milo Djukanović.
Kakvi očevi, takva i nacija... :dash:

Dosta o politici!
 

Back
Top