Hrvatska u EU

Hrvatska u EU

  • Nisam hrvat ali želim da Hrvatska postane član EU

  • Hrvat sam i želim da Hrvatska postane član EU

  • Nisam hrvat i ne želim da vidim Hrvatsku u EU

  • Hrvat sam i ne želim da vidim Hrvatsku u EU


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

delirium tremens

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.285
Nije lepo da postavljam linkove ka drugom forumu, ali pogledajte anketu najvećeg hrvatskog foruma, forum.hr
http://forum.hr/poll.php?do=showresults&pollid=7905
Jeste li za ulazak HR u EU ? Ja sam ZA.
bar2-l.gif
bar2.gif
bar2-r.gif
clear.gif
53 38.97% Ja sam protiv.
bar3-l.gif
bar3.gif
bar3-r.gif
clear.gif
72 52.94% Neodlučan sam ovog trena.
bar4-l.gif
bar4.gif
bar4-r.gif
clear.gif
11 8.09%
Mene je začudilo da većina ljudi u Hrvatskoj ne podržava ulazak Hrvatske u EU. Oni su, uz Slovence, bili najveći zalagači za evropske integracije SFRJ.

Kako komentarišete sad ovo? Zašto sve više Hrvata ne želi da Hrvatska uđe u EU?
 
Nije lepo da postavljam linkove ka drugom forumu, ali pogledajte anketu najvećeg hrvatskog foruma, forum.hr
http://forum.hr/poll.php?do=showresults&pollid=7905
Jeste li za ulazak HR u EU ? Ja sam ZA.
bar2-l.gif
bar2.gif
bar2-r.gif
clear.gif
53 38.97% Ja sam protiv.
bar3-l.gif
bar3.gif
bar3-r.gif
clear.gif
72 52.94% Neodlučan sam ovog trena.
bar4-l.gif
bar4.gif
bar4-r.gif
clear.gif
11 8.09%
Mene je začudilo da većina ljudi u Hrvatskoj ne podržava ulazak Hrvatske u EU. Oni su, uz Slovence, bili najveći zalagači za evropske integracije SFRJ.

Kako komentarišete sad ovo? Zašto sve više Hrvata ne želi da Hrvatska uđe u EU?


Pa s'obzirom da danas dok je jos uvek koliko toliko "nezavisna" vecina toga u HR nije njeno, a sad zamislite kako ce to izgledati onda kad postanu clanica EU. Zivet ce na tudjoj zemlji, raditi u tudjim firmama, novac provlaciti kroz tudje banke, hraniti se tudjim proizvodima i ziveti pod tudjim zakonima ;)

p.s. poenta nije da li je to dobro ili lose, vec kako oni vide situaciju i zasto se tome protive.
 
Nije lepo da postavljam linkove ka drugom forumu, ali pogledajte anketu najvećeg hrvatskog foruma, forum.hr
http://forum.hr/poll.php?do=showresults&pollid=7905
Jeste li za ulazak HR u EU ? Ja sam ZA.
bar2-l.gif
bar2.gif
bar2-r.gif
clear.gif
53 38.97% Ja sam protiv.
bar3-l.gif
bar3.gif
bar3-r.gif
clear.gif
72 52.94% Neodlučan sam ovog trena.
bar4-l.gif
bar4.gif
bar4-r.gif
clear.gif
11 8.09%
Mene je začudilo da većina ljudi u Hrvatskoj ne podržava ulazak Hrvatske u EU. Oni su, uz Slovence, bili najveći zalagači za evropske integracije SFRJ.

Kako komentarišete sad ovo? Zašto sve više Hrvata ne želi da Hrvatska uđe u EU?

Iz istog razloga iz kojeg ni vecina srba ne zeli u EU; Strah od otreznjenja koje bi moglo da bude previse bolno jer ukljucuje definitivan razlaz sa izmisljenim junackim herojsko-kulturnim ludilom.

"Sacuvaj me boze Srpskog junastva i Hrvatske kulture!"
Miroslav Krleza
 
Nije lepo da postavljam linkove ka drugom forumu, ali pogledajte anketu najvećeg hrvatskog foruma, forum.hr
http://forum.hr/poll.php?do=showresults&pollid=7905
Jeste li za ulazak HR u EU ? Ja sam ZA.
bar2-l.gif
bar2.gif
bar2-r.gif
clear.gif
53 38.97% Ja sam protiv.
bar3-l.gif
bar3.gif
bar3-r.gif
clear.gif
72 52.94% Neodlučan sam ovog trena.
bar4-l.gif
bar4.gif
bar4-r.gif
clear.gif
11 8.09%
Mene je začudilo da većina ljudi u Hrvatskoj ne podržava ulazak Hrvatske u EU. Oni su, uz Slovence, bili najveći zalagači za evropske integracije SFRJ.

Kako komentarišete sad ovo? Zašto sve više Hrvata ne želi da Hrvatska uđe u EU?

Protiv su zato sto imaju more i turizam koji im donose enormne profite, imaju pristojnu privredu i dobru industriju. Jednostavno su sami sebi dovoljni.

Sa druge strane imamo razvaljenu srbiju sa unistenom privredom tokom godina ratovanja i sankcija... Mi smo jedna gologuzija narodski receno :mrgreen:
 
kaka bre Hrvatska u EU, pa pre neki dan imali su pravi mafijashki obrachun...ubistvom advokatove kcerke u sred centra grada preko puta policijske stanice - tamo se mafija tako osilila ko u Srba nekodj.
Pogle i tamo imaju aferu index, i chujem na vestima juche mafijashi pregazili policajca kolima.
Ko ce to da primi u EU???
 
Protiv su zato sto imaju more i turizam koji im donose enormne profite, imaju pristojnu privredu i dobru industriju. Jednostavno su sami sebi dovoljni.

Sa druge strane imamo razvaljenu srbiju sa unistenom privredom tokom godina ratovanja i sankcija... Mi smo jedna gologuzija narodski receno :mrgreen:

jes vala, ali i oni sa takvim turizmom i privredom imaju prosechnu platu jedva 300evra vecu nego srpsku...
shta reci---- balkan:thumbdown:
 
jes vala, ali i oni sa takvim turizmom i privredom imaju prosechnu platu jedva 300evra vecu nego srpsku...
shta reci---- balkan:thumbdown:

Nisi ti bash normalan, tamo ljudi imaju sa srednjom skolom od 600 do 1000 eura plate a hrana je mnogo jeftinija nego kod monopolite Miškovića pa ti vidi. Hrana u svakom društvu diktira standard ;)
Da rezimiram. Tamo svaki srednjoskolac vozi nov auto :lol:
Ovo je tema hrvatska za eu a ne bosna :hahaha:
 
Nisi ti bash normalan, tamo ljudi imaju sa srednjom skolom od 600 do 1000 eura plate a hrana je mnogo jeftinija nego kod monopolite Miškovića pa ti vidi. Hrana u svakom društvu diktira standard ;)
Da rezimiram. Tamo svaki srednjoskolac vozi nov auto :lol:
Ovo je tema hrvatska za eu a ne bosna :hahaha:

dete bio sam tamo i video...
Gologuzija malo manja nego ova nasha...

Cene su im katastrofa visoke, nemoj da se primash, prosetaj do neke HR prodavnice i kupi par stvarchica, iznenadicesh se koliko ce te opeljese njihovi miskovici a na njihove platice.
Ako te zanima prosek plata - vidi statistiku, a to shto voze strana kola-sve kupljeno na kredu i zato su najzaduzenija zemlja.... mi josh nismo stigli da se toliko zaduzimo kao oni, i daj boze da i dalje bude tako jer teshka vremena su danas za duznike.
 
dete bio sam tamo i video...
Gologuzija malo manja nego ova nasha...

Cene su im katastrofa visoke, nemoj da se primash, prosetaj do neke HR prodavnice i kupi par stvarchica, iznenadicesh se koliko ce te opeljese njihovi miskovici a na njihove platice.
Ako te zanima prosek plata - vidi statistiku, a to shto voze strana kola-sve kupljeno na kredu i zato su najzaduzenija zemlja.... mi josh nismo stigli da se toliko zaduzimo kao oni, i daj boze da i dalje bude tako jer teshka vremena su danas za duznike.

Očigledno si bio pre rata :mrgreen:
Tamo odavno postoje veliki lanci supermarketa koji same uvoze robu i samim time je mnogo jeftinije dok ovde mali milojica u svrljigu uvozi sapun, mikica iz krusevca uvozi gedore a rajko uvozi kafu... A svako od njih se ugradi 20% minimum :mrgreen:

I nije jedan covek vlasnik cele privrede kao u srbiji nego ima borbe na trzistu :bye:
 

Večernji list 29.06.2008



Za ulazak Hrvatske u NATO u ispitivanju se opredijelilo 52,7 posto ispitanih, dok bi 30,5 posto na referendumu bilo protiv

Na referendumu o ulasku Hrvatske u Europsku uniju većina građana Hrvatske u ovom bi se trenutku opredijelilo za pristupanje Uniji, pokazala je anketa Večernjeg lista objavljena u današnjem broju.

U istraživanju koje je za Večernji list provela agencija Metron/Vectura, na pitanje kako bi glasovali kada bi sutra bio referendum o ulasku Hrvatske u EU, 58 posto ispitanih opredijelilo se za ulazak, protiv je bilo 28,7 posto dok je 16,8 posto odgovorilo je da ne zna kako bi glasovalo.
 
dete bio sam tamo i video...
Gologuzija malo manja nego ova nasha...

Cene su im katastrofa visoke, nemoj da se primash, prosetaj do neke HR prodavnice i kupi par stvarchica, iznenadicesh se koliko ce te opeljese njihovi miskovici a na njihove platice.
Ako te zanima prosek plata - vidi statistiku, a to shto voze strana kola-sve kupljeno na kredu i zato su najzaduzenija zemlja.... mi josh nismo stigli da se toliko zaduzimo kao oni, i daj boze da i dalje bude tako jer teshka vremena su danas za duznike.


Ova ti je dobra!!!!!!

Inače, auta se kupuju obavezno sa gotovinom....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top