Devojke i motori...

o boze..kad sam citala knjigu ''Tri metra iznad neba''..bila sam opsednuta godinu dana motorima:D:mrgreen:..samo o njima sam pricala,smarala moje da mi kupe...Dok mi brat zamalo nije poginuo na istom.

I dalje bih mnogo volela da vozim,ali sva ta opasnost...:neutral: mislim na pravi motor,ne na vespu.
 
Ja i imam motor, cross od 125 ccm, za sad jer imam 17 godina, i ne mogu jaci zbog polaganja, sad mogu samo do 125 cm... Volim da ih gledam, volim i da provozam neku devojku, ali obicno moju ili onu koja stvarno voli motore, ali najvise volim da ga vozim... Ko nije probao neka proba... Ko ga jednom bude vozio, ceo zivot ce ih voleti!!!!!:worth:
 
Sta mislite o devojkama koje vole motore???? A sta o decacima koji ih voze????:super::super:

Devojke koje ih vole...A zar ne mogu i one da ih voze...??Tema je tako šovinistički nastrojena....Šta mislim o dečacima koji ih voze??...Pa sad uglavnom mamini i tatini sinovi, isfolirani idioti koji tripuju da su neko i nešto zato što imaju dvotočkaša koji nije bicikl.Obično da bi nešto cenio i ponašao se kao da ti pristaje moraš to i da zaradiš, a jedan dečak definitivno ne može da zaradi motor.Ima i onih normalnih, ali ne vidim zašto bih trebala imati posebno mišljenje o njima samo zbog motora.
 
Poslednja izmena:
Devojke koje ih vole...A zar ne mogu i one da ih voze...??Tema je tako šovinistički nastrojena....Šta mislim o dečacima koji ih voze??...Pa sad uglavnom mamini i tatini sinovi, isfolirani idioti koji tripuju da su neko i nešto zato što imaju dvotočkaša koji nije bicikl.Obično da bi nešto cenio i ponašao se kao da ti pristaje moraš to i da zaradiš, a jedan dečak definitivno ne može da zaradi motor.Ima i onih normalnih, ali ne vidim zašto bih trebala imati posebno mišljenje o njima samo zbog motora.

Pare sam sam zaradio, nije bilo lako, u skoli nisam jeo, preko letnjeg raspusta sam radio negde, stedeo 4 godine i ustedeo 1500evrica i kupio motor... I to sve zato sto volim motore... Ja nisam od onih maminih i tatinih sinova i motor mi ne sluzi kao igracka...
 

Back
Top