Đilas rešio da zavuče Beograđanima ruku duboko u džep

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.109
Vidim Djilas najavljuje poskupljenje prevoza u beogradu za 50% kao i grejanja za 50%. Ajd nekako za grejanje da prihvatimo pricu , a sad ne razumem zasto poskupljuje prevoz za 50%?


Mislim koliko ja znam beogradski autobusi voze na dizel a ne na metan, a i vec su jednom dizali cenu prevoza kad je nafta otisla na 147 dolara za barel. Danas se nafta prodavala na berzi u Londonu za 68 dolara za barel a ovi ****** mesto da sad zbog pojeftinjenja goriva spuste cene resili da ih poskupe za jos 50% ko da je barel nafte otiso na 250 dolara a ne da je pojeftinio na 68 :lol:

Sve u svemu lopovluk za drzavnog nivoa demokrate i Djilas prenose na lokalni beogradski nivo.

Taksi vam je u Beogradu danas skuplji nego u Njujorku. 20 km voznje u beogradu kosta 2000-3000 dinara dok recimo u Egiptu gde se trenutno nalazim u najelitnijem njihovom turistickom mestu voznja duga 20 km kosta 500 dinara....

Kakve su vam cene po Beogradu dobro ste i zivi.... Meni uopste na kraju i nije jasno kako ljudi u Beogradu uopste prezivljavaju ovi sto rade za neke prosecne plate od 300-400 eura. Osnovni troskovi zivota u beogradu tesko da mogu da budu nizi od 700 eura mesecno.

Sve u svemu zao mi je samo ovih gradjana sto su glasali za SPS DSS i Radikale u Beogradu, a ovih sto su glasali za ZES e njih mi nije zao ni najmanje - kako ste glasali tako cete i da platite.
 
a jos na sve dodajte i ovo:

od formiranja tadiceve "socijalno odgovorne" vlade potrosacka korpa tj hrana i osnovne potrepstine je poskupela za 50% ili nekih 200 eura :lol:

-----------------------

Za prethodnih pet meseci, potrošačka korpa u Srbiji uvećana je za gotovo 200 evra: u maju je četvoročlana porodica za osnovne namirnice morala da izdvoji 40.000 dinara, dok je u septembru za istu namenu bilo neophodno čak 55.000 dinara.


dodajte na sve ovo poskupljenje struje za 25% , gasa za 60% , telefona za 100% i dobicete zakljucak da se u srbiji nikada nije gore zivelo nego dnas pod demokratama....
 
a jos na sve dodajte i ovo:

od formiranja tadiceve "socijalno odgovorne" vlade potrosacka korpa tj hrana i osnovne potrepstine je poskupela za 50% ili nekih 200 eura :lol:

-----------------------

Za prethodnih pet meseci, potrošačka korpa u Srbiji uvećana je za gotovo 200 evra: u maju je četvoročlana porodica za osnovne namirnice morala da izdvoji 40.000 dinara, dok je u septembru za istu namenu bilo neophodno čak 55.000 dinara.


dodajte na sve ovo poskupljenje struje za 25% , gasa za 60% , telefona za 100% i dobicete zakljucak da se u srbiji nikada nije gore zivelo nego dnas pod demokratama....


Ta potrosacka korpa od 55 000 din. ,koliko je to seseljevih ustaskih balvana?
 
nije ti seselj delio balvane konjoslave vec je to bio tvoj koalicioni partner ivica dacic i SPS :lol:

jer u toj vladi o kojoj ti govoris mesto premijera i ekonomska ministarstva je imao SPS...

Vec sam ti jednom dokazao ko je delio i ko se na sva usta hvalio da je to njegova ideja. Ali tvoj hendikepirani mozak ima vrlo kratku memoriju.
Ali napredujes,prosli put si tvrdio da to nisu radili radikali 1999., vec socijalisti 1993.
 
tog kako ga zovete postaviti za direktora u neko proizvodno preduzece pa neka vidi kako se zaradjuju pare

lako mu je u bgd, gde se pare trose na aparat, ali gradska vlada ne zaradjuje nista i nije je briag za proizvodnju i privredu samo lokacije, privatizacije, nadgradnje, poslovnostambeni kompleksi. sta je on to pa zaradio beogradu.

samo od ustede potencijalne u ssadasnjem gradskom budzetu u bgd bi se mogao godisnje gradiiti po jedan most.
 
tog kako ga zovete postaviti za direktora u neko proizvodno preduzece pa neka vidi kako se zaradjuju pare

lako mu je u bgd, gde se pare trose na aparat, ali gradska vlada ne zaradjuje nista i nije je briag za proizvodnju i privredu samo lokacije, privatizacije, nadgradnje, poslovnostambeni kompleksi. sta je on to pa zaradio beogradu.

samo od ustede potencijalne u ssadasnjem gradskom budzetu u bgd bi se mogao godisnje gradiiti po jedan most.
 
"Taksi vam je u Beogradu danas skuplji nego u Njujorku. 20 km voznje u beogradu kosta 2000-3000 dinara dok recimo u Egiptu gde se trenutno nalazim u najelitnijem njihovom turistickom mestu voznja duga 20 km kosta 500 dinara...."

Stvarno je biser. Taksi u Bg skuplji nego u NY,a onda nam navodi koliko je u Egiptu.
Pa kazi nam koliko kosta 20 km voznje u NY.

U bg je taxi do aerodroma na telefonski poziv mislim manje od 900 dindzi ako se ne varam :mrgreen:
Mislim... Pljacka :D
 

Back
Top