Devojke,imajte milosti!!!

Armagedon

Zainteresovan član
Poruka
471
Nista novo-sve je stereotipno!
Razgovor medju nama pocinje da se odvija u
nekom vec znanom kontekstu-gde se na postavljena pitanja odgovor trazi sugestijom:"Duso,zar mi nije lepa frizura?"!!!!!
Izludjuju me takva pitanja-vrse pritisak na mene!Ako kazem da joj je frizura dobra-ona ne veruje,
a ako kazem da mi se ne svidja-ona poludi!!!
Stereotip na svakom susretu!Kad god se vidimo ona ocekuje da joj govorim
kako je prelepa,sexy,neodoljiva...da joj podnosim referat-gde sam isao,
sa kim sam bio,sta sam radio...da joj stalno govorim da je volim...da samo sa njom izlazim...
Ako ja nju pitam kako je provela dan,ona pocinje da histerise:"Ti mene proveravas?"!!Kad izadjemo,ona
ocekuje da gledam samo u nju,jer ako pogledam bilo koju devojku,ona pocne da provocira pitanjima:"Sta kazes,a?Dobra riba,a?
Kresnuo bi je,a?"...Sta god da uradim ili kazem,bilo to dobro ili lose-njoj ne odgovara!Nikad nije zadovoljna!


Muskarci-da li ste bili u slicnoj situaciji i ako jeste-kako ste izasli na kraj sa njom?
Devojke-sta je to sto vi ocekujete i zelite od muskarca?
 
Incognito:
To se lako resava... raskines i nadjes neku kojoj ces ti sam zeleti da laskas, podnosis 'referate', samo u nju gledas itd... Tad nece to da ti smeta, vec naprotiv ;)

ljubi joka pametnu glavicu.....

apsolutno se slazem sa incom....i dodajem da takvoj devojci koja je zadovoljna odnosom sa svojim deckom nece ni smetati ako ponekad pogledas neku devojku ili izadjes sa drustvom......
 
JOVANA77:
Incognito:
To se lako resava... raskines i nadjes neku kojoj ces ti sam zeleti da laskas, podnosis 'referate', samo u nju gledas itd... Tad nece to da ti smeta, vec naprotiv ;)

ljubi joka pametnu glavicu.....

apsolutno se slazem sa incom....i dodajem da takvoj devojci koja je zadovoljna odnosom sa svojim deckom nece ni smetati ako ponekad pogledas neku devojku ili izadjes sa drustvom......

i ja sam apsolutna slagalica sa Incom ,al neka se zadovolji samo Jokinim poljupcem :wink:
 
Dej` si nasho takvu nesrecniche....brate pa da je najlepsha cura koju sam upoznao, a da se tako ponasha....ADIOS...SO LONG etc.....ma bre ako ti stvari ne dolaze iz srca nema tu na silu...ako zeli da ti oduzme ono tvoje TI, ma ne daj ga kad nisi spreman...svako je imao takvih frka, al` ako se lopta ne smiri , putuj ....da ti oduzme gledanje drugih curica...musko si majku mu poljubim i to pravo ti ostaje do kraja...ma majku mu zivi si stvor i kak`a je ta cura koja ne gleda druge cure...ne valja ti rabota druze...ili to sredi chvrstim razgovorom(poshto je bezobrazna do bola)...ili....TOLIKO...JA REKAO 8)
 
stereotip?daj malo ti je riba koje su danas normalne.
pa covece,okreni se malo,kada si zadnji put video dobru ribu i frajera a da nisu bili u A6 ili vec mecki ili nekom drugom extra autu
Druze,ta tvoja ako je vec takva,pa pusti je u ...
neka je ganjaju i prevaspitavaju drugi,pa nisi ti crveni krst,jel'da?
 
eh, a mene je poslednji dečko ostavio jer mu nisam dahtala za vratom, proveravala gde ide i sl. kaže , nisam ljubomorna= ne volim ga. Pošto smo se posle toga par puta videli, našao čovek devojku koja je divna, stalno ga ispituje, prati ga ako nešto posumnja, stalno mu zvoca= OBOŽAVA GA i nikad ga neće ostaviti.A samnom je mislio da mi nije stalo..
 
Armagedon:
...
Muskarci-da li ste bili u slicnoj situaciji i ako jeste-kako ste izasli na kraj sa njom?
Devojke-sta je to sto vi ocekujete i zelite od muskarca?


Nema kraja, to je i draz u ljubavi, da koliko gluposti da napravi ipak je ona najdraza, i ne ostavlja se nesto drago tako bas lako. I znaj da si u prednosti ako je volis, jer cim znas da te ispituje znaci da je izuzetno zainteresovana za tebe. I slobodno napravi nekoliko sumnjivih za nju poteza, veza ce samo da ojaca. Gvozdje se gvozdjem kuje.
 
ja sam krajnje protiv ljubomorisanja,niti ja ljubomorisem niti treba da bude ljubomoran onaj sa kim sam u vezi.
osoba sam koja je podosta zauzeta i trazim takvog,znaci ne da sedi dokon i razmislja sta ja radim,sa kim sam etc.
ali obozavam znakove paznje,mnogo paznje,moram da se osetim kao malo vode na dlanu,mora da me inspirise,da me cini blentavo srecnom i naravno da mi dopusti da mu sve to uzvratim.

mozda je to zbog horoskopa ?:wink:
 
iggymag:
Dej` si nasho takvu nesrecniche....brate pa da je najlepsha cura koju sam upoznao, a da se tako ponasha....ADIOS...SO LONG etc.....ma bre ako ti stvari ne dolaze iz srca nema tu na silu...ako zeli da ti oduzme ono tvoje TI, ma ne daj ga kad nisi spreman...svako je imao takvih frka, al` ako se lopta ne smiri , putuj ....da ti oduzme gledanje drugih curica...musko si majku mu poljubim i to pravo ti ostaje do kraja...ma majku mu zivi si stvor i kak`a je ta cura koja ne gleda druge cure...ne valja ti rabota druze...ili to sredi chvrstim razgovorom(poshto je bezobrazna do bola)...ili....TOLIKO...JA REKAO 8)
............................
Mihal! pročitaj autorski post malo pažljivije... ta malecka mu je ipak malo BOLEŠLJIVA! :roll:
 
Omen:
pročitaj autorski post malo pažljivije... ta malecka mu je ipak malo BOLEŠLJIVA! :roll:
Moze biti da je u pitanju bolest. No bas u bolesti moze da se ucvrsti ljubav pomaganjem bolesniku da ozdravi. No ako bolesni odbija da uzima lek to je onda njegov problem. Ja samo kazem da ipak prvo treba pokusati pomoci a tek onda ako taj neko ne prihvata pomoc sprovesti i neke radikalnije poteze.
Pozdrav.
 

Back
Top