KAD KI.TA LANDARA

Jurite se nagi kroz $umicu. Ubrza$ malo da je stigne$, a kita ti skache sa butine na butinu. Ona se okrene da vidi taj divan prizor i skuca se u drvo kao storm trooper u StarWarsima i eksplodira


Ha,ha,ha ....ne znam zasto, tvoj post me podsetio na moj slucaj.:mrgreen:Dugo se nisam videla sa mojim dragim i kad je dosao sve od ulaznih vrata ,u svakom cosku stana smo se "parili" kao macke:rumenko:....ma srusili smo stan:worth:...inace nema naviku da se seta go,mada par puta je bilo toga...
 
Pa bio je jedan slucaj,sasvim slucajan.
Zavrsio posao sa devojkom i ispratim je iz kuce(bio sam sam,matorci bili na poslu).Krenem ja onako sav u blazenom stanju i rasterecen da se setkam go i landarav po kuci kad cujem neko se penje na prag kuce. Pomislim,vratila se mala po jos malko i krenem da je iznenadim sa velikim poklonom kako otvorim vrata. Zamislite kako je ona odreagovala.


Nikako! Nije bila ona,nego postar.:rumenko:
 
Pa bio je jedan slucaj,sasvim slucajan.
Zavrsio posao sa devojkom i ispratim je iz kuce(bio sam sam,matorci bili na poslu).Krenem ja onako sav u blazenom stanju i rasterecen da se setkam go i landarav po kuci kad cujem neko se penje na prag kuce. Pomislim,vratila se mala po jos malko i krenem da je iznenadim sa velikim poklonom kako otvorim vrata. Zamislite kako je ona odreagovala.


Nikako! Nije bila ona,nego postar.:rumenko:

i? kako je postar reagovao? a ti? el ti se digo? hihihihi
 
nije stigao da pozvoni dvaput,otvorio sam vrata odmah. kako me ugledao samo je navukao kez do usiju,kanda se napalio,a moj se Kitic zavuko iza jaja nema ga da proviri. A ja,kad sam vec usrao motku nastavim da stojim i pitam lezerno postara sta ima za mene. Covek se malko ustrucavao da mi da kovertu sa racunom za struju. mislio da cu da ga ***** ako su lose vesti valjda,otkud znam. Pobeze ko da je zavuko onaj svoj zuti motorcic u dupe. K'o metak!:super:
 
nije stigao da pozvoni dvaput,otvorio sam vrata odmah. kako me ugledao samo je navukao kez do usiju,kanda se napalio,a moj se Kitic zavuko iza jaja nema ga da proviri. A ja,kad sam vec usrao motku nastavim da stojim i pitam lezerno postara sta ima za mene. Covek se malko ustrucavao da mi da kovertu sa racunom za struju. mislio da cu da ga ***** ako su lose vesti valjda,otkud znam. Pobeze ko da je zavuko onaj svoj zuti motorcic u dupe. K'o metak!:super:


pa dobro sad, sta je tu je. vratice se valjda...
 
Kladim se da ce ovo crnce na mm avataru imati po metra kobaje kad poraste. Kad vec pominjes to. imam mladjeg brata. Sunce ti poljubim koliku kurcinu on ima. Video ga slucajno dok se tusirao on a ja se brijao u istom kupatilu.(On bio zaklonjen tus kabinom.) mali je mladji od mene 2 godine a ima kitu vecu od moje za bar centimetar.
Bogte,ova deca sve gora i gora. Hibridi bre sve. Sve im raste abnormalno samo ne mozak.:super:
 
Kladim se da ce ovo crnce na mm avataru imati po metra kobaje kad poraste. Kad vec pominjes to. imam mladjeg brata. Sunce ti poljubim koliku kurcinu on ima. Video ga slucajno dok se tusirao on a ja se brijao u istom kupatilu.(On bio zaklonjen tus kabinom.) mali je mladji od mene 2 godine a ima kitu vecu od moje za bar centimetar.

hehe. Ganferi imaju onu duplu foru: "Ljubi te tvoj brat u kurac" :)
 
obozavam da ga gledam golog....i on to zna i namerno mi se seta pred nosom...i onda se ja onako detaljno zagledam u alatku i on mi se pocne smejati....jednom se desilo, posle mase sexa, buljila sam u tv, on je prosao ispred ali ga nisam ni uregistrovala....i posle me zezao je najzad uspeo da me zadovolji, jer nisam ni primetila da je go....:)....
 

Back
Top