Mobizabava

steffica

Primećen član
Poruka
830
Imam jedan veliki problem za koji sam sama kriva. Naima pre izvesnog vremena sam preko novina narucila neke slike...E, sad nesto sam uradila pa mi oni malo malo sami salju neke slike, melodije i to mi skida dosta kredita... Moj problem je sto ja ne znam broj od tog djavola, znam da treba da se posalje STOP na neki broj, ali ne znam na koji...:cry:
Ako neko zna kako da to zustavim, molim da mi se javi... Inace kad mi stize servisna poruka, pise MOBIZABAVA i ima samo adresa, nema broj...
 
I da uspes i da ne uspes, skidace ti kredu...
Btw, zar nisi mogla da u oglasu Mobizabave pronadjes sajt ili da bolje protumacis oglas?!

Da li ste uspeli da nadjete broj "MOBIZABAVA" posto i ja imam isti problem.Kako dopunim kredit tako se pojavi poruka "MOBIZABAVA" i skine oko 80-90 dinara.Hteo bih da to ukinem ali mi treba broj.Ako neko zna neka napise na mail : vlada2402965@yahoo.com
 
Ljudi Pomozite Molim vas imam slican problem, stigla mi je neka poruka sa nemog servisa 2244 mislim da je mobizabava (Radi se o chetu nekom) nisam znao sta je i ja odgovorio kad ono malo posle proverim racun oko 700dinara mi napucalao, i nekako nadjem kako da se odjavim iz tog srana ono ZABAVA STOP na 2345 i kao kazu odjavili ste se.. Ali ipak i dalje mi stizu poruke i skida mi kredit i ako ja ne odgovaram, molim vas pomozite.. :/
 
Ljudi pomozite, imam isti probelm samo su u pitanju poruke (neki Chat) se tog istog servisa 2244, greskom sam se prijavio odgovoreci na poruk i jadva sam se odjavio trazio po netu kako ono ZABAVA STOP na 2345.. Ali ipak i dalje mi stizu neke poruke sa tog servisa 2244 i skida mi kredit, ljudi neka pomoc, molim vas... Sta da radim.. ? :dontunderstand:
 

Back
Top