Da li su Srbi svakim danom sve gluplji???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisam ja to ni tvrdio nego samo odvojio 2 razlicite stvari.........naravno da ce inteligentniji covek koji je vredan i uci biti bolji od obojice prosekasa......medjutim to je to,ja sam samo odvojio inteligenciju i obrazovanje e sad ko ce i sta ce da radis sa svojim imetkom njegova slobodna volja.........dok glupi i uplaseni ljudi su najgora moguca kombinacija.

Glup i bezobrazan je opasna kombinacija ako se ja pitam :mrgreen:

Ja sam troshio neke megatrendersice i mogu da kazem slobodno da je ovo sa prepravljanjem prijemnih suva istina :whistling:
 
nesto se bas ne sekiram sprocu teme
a sve to gledajuci ovde one koji se predstavljaju kao srbi, ali ne mogu da sakriju ko su i sta su, malo se sekiram za pogorsanje njihovog intelektualnog nivoa, mi smo bre za ove i marija kiri i kolumbo i galillej pa i vuk karadzic

sto srbin smisli svaba napravi

razgovaraju dva cg ` danas sam radio` kaze jedan, drugi ga gleda pa ce ` a gde ti je antena?`
 
nesto se bas ne sekiram sprocu teme
a sve to gledajuci ovde one koji se predstavljaju kao srbi, ali ne mogu da sakriju ko su i sta su, malo se sekiram za pogorsanje njihovog intelektualnog nivoa, mi smo bre za ove i marija kiri i kolumbo i galillej pa i vuk karadzic

sto srbin smisli svaba napravi

razgovaraju dva cg ` danas sam radio` kaze jedan, drugi ga gleda pa ce ` a gde ti je antena?`

Pazi na klizište da se ne okliznesh :mrgreen:
Nego... Jel u mirijevu 2 jos uvek drzite krupnu stoku oko kuće? :lol:
 
Проблем је и у критеријумима. Погледајте рецимо колико људи заврши правни са просечном оценом изнад 9. Потом погледајте колико је таквих на машинском, ГРФ, ФОН или ЕТФ. И испадоше адвокати најпаметнији :mrgreen:
 
Проблем је и у критеријумима. Погледајте рецимо колико људи заврши правни са просечном оценом изнад 9. Потом погледајте колико је таквих на машинском, ГРФ, ФОН или ЕТФ. И испадоше адвокати најпаметнији :mrgreen:

на машинском и електро критеријуми нису високи,какви су пре били али то све зависи од професора а и од асистената. на пример за прву годину на мф-у математика 1 и физика су биле баук сада чујем ове године неки ухватили услов за другу са оба испита или су их дали још у јуну.
али јесте чињеница да су технички факултети јако заостали и да су за то криви професори,јер их мрзи да се усавршавају.а и ту је непотизам који је јако заступљен као и страначка подобност.
 
Pazi na klizište da se ne okliznesh :mrgreen:
Nego... Jel u mirijevu 2 jos uvek drzite krupnu stoku oko kuće? :lol:
Mario, ovakve provokacije su preko mere ...

Mislim, ja razumem za.ebanciju i da se ne može uvek biti ozbiljan, držati teme, biti argumentovan ... Stvarno nema smisla. Povedi malo računa, obzirom da i ja moderišem ovde. Nije pretnja ni siledžijstvo, jednostavno - nije korektno.
 
Mario, ovakve provokacije su preko mere ...

Mislim, ja razumem za.ebanciju i da se ne može uvek biti ozbiljan, držati teme, biti argumentovan ... Stvarno nema smisla. Povedi malo računa, obzirom da i ja moderišem ovde. Nije pretnja ni siledžijstvo, jednostavno - nije korektno.

Gos'n moderatore, procitajte kako je mene Tihi izvredjao na temi Gas poskupljuje 30-50 %. :otkacio:Ili je on ovde zasticena biljka.:(
 
Gos'n moderatore, procitajte kako je mene Tihi izvredjao na temi Gas poskupljuje 30-50 %. :otkacio:Ili je on ovde zasticena biljka.:(

Laci progresivno čita, ista stvar i sa drugom stranom moderatora tako da su 1:1 ako se ja pitam :mrgreen:

Naziv teme je dobar jer je alarmantna situacija u skolstvu. Treba nesto pod hitno preduzeti a najbolje sto demokrate umeju je - povećati skolarine do nebesa i smanjiti broj visokoobrazovanih u srbiji a samim time - Srbi svakim danom sve gluplji (figurativno rečeno)
 
Poslednja izmena:
Sve bi to bilo u redu da temu nije postavio chovek koji je "zavrshio" neku fantomsku shkolu i koji je drzao javnu kucu.
I sad nalazi da se smeje drugima.
Licemeru, znash kako se kaze....podjimo od sebe....
Shta si pa ti uradio u svom jadnom i mizernom zivotu?

fantomska skola???:hahaha:......cool, to mi se svidja:ok:

drzao javnu kucu???..........:???:.......nikada........drzao nocni klub???.....naravno:ok:
ali, sta vi shabani isfrustrirani , bubuljicavi nejeBci, znate o razlici izmedju javne kuce i nocnog kluba??:roll:........da ti priblizim tvom svetu......to je veca razlika izmedju svinje mangulice i jorksir - berksir kombinacije.....:mrgreen:

elem, na kraju .................kako glupo pitanje, "sta si ti uradio u svom jadnom i mizernom zivotu"......to obicno pitaju skroz promasheni likovi, loozeri, kompleksasi , teskasi.......;)

uradio mnogo, moglo je i vise, ali siguran sam da bi dao levo yaye, da si na mom mestu.......makar ti bilo i poslednje:hahaha:
 
fantomska skola???:hahaha:......cool, to mi se svidja:ok:

drzao javnu kucu???..........:???:.......nikada........drzao nocni klub???.....naravno:ok:
ali, sta vi shabani isfrustrirani , bubuljicavi nejeBci, znate o razlici izmedju javne kuce i nocnog kluba??:roll:........da ti priblizim tvom svetu......to je veca razlika izmedju svinje mangulice i jorksir - berksir kombinacije.....:mrgreen:

elem, na kraju .................kako glupo pitanje, "sta si ti uradio u svom jadnom i mizernom zivotu"......to obicno pitaju skroz promasheni likovi, loozeri, kompleksasi , teskasi.......;)

uradio mnogo, moglo je i vise, ali siguran sam da bi dao levo yaye, da si na mom mestu.......makar ti bilo i poslednje:hahaha:

ГДЕ ЈЕ САД МОДЕРАЦИЈА



изгледа да си сада опет у кризи


п.с. овде нико не би дао лево јаје да буде као ти, многи би дали оба да НЕ БУДУ КАО ТИ
 
то сам укапирао ево ти га овај титогорац усташког пориЈекла постао модератор па још морали да измисле пдф Еротске слике

а сваку моју тему о злочинима Хрвата над Србима је морао да спамује
 
то сам укапирао ево ти га овај титогорац усташког пориЈекла постао модератор па још морали да измисле пдф Еротске слике

а сваку моју тему о злочинима Хрвата над Србима је морао да спамује
To samo pokazuje koliko su jadni
 
ГДЕ ЈЕ САД МОДЕРАЦИЈА



изгледа да си сада опет у кризи


п.с. овде нико не би дао лево јаје да буде као ти, многи би дали оба да НЕ БУДУ КАО ТИ

sta si poludeo??:???:

deres se , ko sa brega na breg , u zavicaju.............:mrgreen:

opushteno, batice.......lep dan , subota........prosetaj ovce, i za pojas zadeni......:ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top