live streming na hardu

izbuljena

Obećava
Banovan
Poruka
59
Dakle pitanje je sledece
kako da emisiju koja se emitovala preko neta
snimim na hard disk
Obratite paznju da sam napisala EMISIJA KOJA SE EMITOVALA
to postoji na rts u, na b92 ,,ja mislim i na htvu
dakle emisija koja je postavljena na maticnim stranicama radija ili televizije
da se moze preslusati ili videti ,kada to nama odgovara
kako takvu emisiju mozemo prebaciti na hard disk
...?:dash::worth:
 
@izbuljena

Kao prvo, nisi morala da otvaraš novu temu, jer se o tome već pričalo (a to znaš i ti sama) :arrow: http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=7790537#post7790537

Kao drugo, @mornar_popaj vam je rekao koje je jedno od rešenja za to, postavivši čak 3 linka (ali za to treba neko da se zainteresuje i vidi šta je) :arrow: http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=7681193&postcount=5... recimo ovaj drugi link te vodi tačno na tu stranicu i radi se o Plugin-u za Winamp.

Kao treće, sam Windows poseduje alatku za to, a to je Audio Recorder (All programs > Accessories > Zabava > Snimač zvuka)

I kao četvrto, ako sve ovo nije dovoljno, probaj recimo Free Sound Recorder, možda će više da ti se dopadne i reši tvoj problem. ;)
 
kao prvo
otvorila sam novu temu,posebnu jer svaku temu posecuju odredjeni ljudi,
npr,neko kome ne treba download, nece kliknuti na tu temu,a mozda bas on zna odgovor na moje pitanje
dalje
postavila sam pitanje na jednoj temi ali nisam dobila zeljeni odgovor,mislim da me ljudi nisu sasvim razumeli
pa sam zato u samom naslovu napisala sta me zanimane bi li neko ko zna odgovor a koga ne zanima tema downloaad,,,video
trece
jako
vidis li da je sve ovo vredelo
i da sam izgleda isprovocirala odgovor
puno hvala na odgovoru,,free recorder je bas ono sto me zanima,
a i tu opciju windowsa stvarno nisam znala
hvala veliko
 
Bravo kolega, pravi si...
smiley_emoticons_seb_detektiv_ani.gif


Sad će @zaimb stvarno da se 'izbulji'!
smiley_emoticons_lachtot.gif
 
Hehehe :D

Nego,sto je najgore,secas se sigurno,bila je situacija da postavi pitanje,dobije odgovor i posle 15-20 dana ponovo pita isto. Cini mi se za rezaje restore point na cd. :D A otvori novu temu ne zato sto je zaboravila,nego zato sto joj se ne svidja odgovor da to sto ona zeli da uradi jednostavno nije moguce.
A to je pitala na jos nekoliko foruma....Ima specifican stil i jako je tesko promasiti ma koje podatke unela u profil i koje ime izabara....pa cak i da pise sa neke leve IP,opet je providna;)

Ma....komedija...:D
 
Poslednja izmena:

Back
Top