Poskupljenja i igra!

http://www.politika.rs/rubrike/Politika/CHanak-preti-rusenjem-vlade-zbog-skupljeg-gasa.sr.html


Лидер Лиге социјалдемократа Војводине Ненад Чанак најавио је јуче ускраћивање подршке влади, уколико она до вечерас не одговори на захтев ЛСВ-а да објасни поскупљење гаса за 60 одсто. Чанак је новинарима у српском парламенту рекао да посланици ЛСВ-а, све док не стигне владин одговор неће учествовати ни у обезбеђивању кворума за рад Народне скупштине Србије, нити ће гласати за било коју одлуку владе. Поскупљења гаса, али и сва остала, осудили су представници свих странака у српском парламенту, а чуле су се и најаве грађанских протеста.

Tek da vidite da je svima puno žao....
 
http://www.politika.rs/rubrike/Politika/CHanak-preti-rusenjem-vlade-zbog-skupljeg-gasa.sr.html


Лидер Лиге социјалдемократа Војводине Ненад Чанак најавио је јуче ускраћивање подршке влади, уколико она до вечерас не одговори на захтев ЛСВ-а да објасни поскупљење гаса за 60 одсто. Чанак је новинарима у српском парламенту рекао да посланици ЛСВ-а, све док не стигне владин одговор неће учествовати ни у обезбеђивању кворума за рад Народне скупштине Србије, нити ће гласати за било коју одлуку владе. Поскупљења гаса, али и сва остала, осудили су представници свих странака у српском парламенту, а чуле су се и најаве грађанских протеста.

Tek da vidite da je svima puno žao....

Sad evo čitam Politiku i naiđoh na taj članak.

Šta li to Čanak mulja da mi je znati... Svejedno, pohvalna je njegova briga za novčanike
 
mnogo , brate..........:evil:

gas cu da izdrzim, ali telefonske racune???:???:

moracu da pocupam zice iz zida , jer cera i zena sada prave racune do 10 000 dinara......ko mutave na telefonu.........:dash:

najlakse je Jerryju.......em se greje na drva koja nasece u sumi, em se dovikuje sa brda na brdo........pocinjem da mu zavidim:think:
 
Ja sve redovno placam i mislim da su cene realne :D Ono sto nama smeta je u stvari mala cena radne snage, visokokvalifikovane , a o niskokvalifikovanoj da ne govorim.

Oni nama prodaju sve po evropskim cenama... i Miskovic i Rodic i Vlada Srbije, a mi njima jeftino prodajemo svoje vreme i rad.

I sta da uradimo da nam cena bude skuplja? NIsta ima nas vise nego sto je privredi potrebno i tu nema leba... :(
 
Ja sve redovno placam i mislim da su cene realne :D Ono sto nama smeta je u stvari mala cena radne snage, visokokvalifikovane , a o niskokvalifikovanoj da ne govorim.

Oni nama prodaju sve po evropskim cenama... i Miskovic i Rodic i Vlada Srbije, a mi njima jeftino prodajemo svoje vreme i rad.

I sta da uradimo da nam cena bude skuplja? NIsta ima nas vise nego sto je privredi potrebno i tu nema leba... :(

Sindikat!

I jedan Mišković bi osetio dan štrajka u Maxiju. Organizovanost radnika nije nova stvar, a uvek je funkcionisala...
 
mnogo , brate..........:evil:

gas cu da izdrzim, ali telefonske racune???:???:

moracu da pocupam zice iz zida , jer cera i zena sada prave racune do 10 000 dinara......ko mutave na telefonu.........:dash:

najlakse je Jerryju.......em se greje na drva koja nasece u sumi, em se dovikuje sa brda na brdo........pocinjem da mu zavidim:think:

jerry se trenutno greje na jutarnjem egipatskom suncu
 
Poslednja izmena od moderatora:
Da sindikalno organizovanje je br jedan !! Sta li ono g o v n o od sekretara sindikata onog najveceg radi pitam li se pitam...
Pazi, ne mora sindikat da bude na nacionalnom ili gradkskom nivou. Radnici Maxija imaju pravo da se udruže i formiraju sopstveni sindikat i da nastupaju sa sopstvenim zahtevima. Naravno, takav sindikat nema autoritet kao neki veći, ali gubici koje bi akcije takvog udruženja mogle da stvore su dovoljan argument da se sluša.

Dakle, ne treba gledati da te neko pogleda i da se neko smiluje na tebe. Uzeti stvari u svoje ruke i boriti se.
 
evo i djilas najavljuje da ce u beogradu poskupeti grejanje i prevoz GSP-om za 50%

pre 3 dana sam bio u beogradu i platio sam taksi sa banovog brda do do merkatora 650 dinara u 1 pravcu iliti 1300 dinara u oba pravca.

u mom mestu ta relacija taksijem ne kosta vise od 150-200 dinara....

mogu misliti koliko bi me kostalo da me je vozio taksista do surcina. ne manje od 2000 dinara .

za te pare mozete kupiti avionsku kartu london barselona :otkacio:

sve u svemu narode srpski - stoko moja, kako bi vam tepao milos obrenovic, sto ste trazili to ste i dobili.

Nije vam valjao Sloba i nije vam valjalo da imate smesne cene struje ,telefona, grejanja, gasa, hrane....

Sada vam valja da imate demokrate i da imate medu najvisim u evropi cene struje, telefona, grejanja, gaasa i hrane ....

Nije vam valjalo da kod Slobe besplatno studirate i da se besplatno lecite. Sad vam valja da kod demokrata studirate za 500-1000 evra skolarine po semestru + da placate sve kod doktora kad odete....

E pa narode - sto si trazio to si i dobio.
 
jerry se trenutno greje na jutarnjem egipatskom suncu , a zenu ako ne mozes da vaspitas posalji je kod mene na 10 dana da ti ja to zavrsim :mrgreen: znas onaj serijal menjam zenu :mrgreen: bices i ti srecan kad ti se zena vrati sa radne akcije srecna , cila i vesela sa osmehom na licu :mrgreen:



to kaze mentol Jerry..............a onda , new kid in town, trenira strogocu na meni .......:???:


@Mitternachtsträumer
inagadadavida, upozorenje.

mislim, pali brate.........narodnjaci su zakon.......zene su za trpanje, i te fore???:think:
 
Ma najbolji je onaj Jebobabic .....slusam ga juce kako se hvali kako su izdejstvovali povecanje penzija 10% i da su time poboljsali standard penzionera a sve poskupljuje kao ludo,hahahaaaa!!!!!
E bas im je povecao standard do moga.
 
Ja sve redovno placam i mislim da su cene realne :D Ono sto nama smeta je u stvari mala cena radne snage, visokokvalifikovane , a o niskokvalifikovanoj da ne govorim.

Oni nama prodaju sve po evropskim cenama... i Miskovic i Rodic i Vlada Srbije, a mi njima jeftino prodajemo svoje vreme i rad.

I sta da uradimo da nam cena bude skuplja? NIsta ima nas vise nego sto je privredi potrebno i tu nema leba... :(

A potpunosti se slažem!:ok:

Kad si pomenuo Miškovića...

Delta ovih dana kupuje jedan od najvćih niških lanaca megamarketa, ako ne i najveći Impex promet! (merkator je napravljen na zemljištu, koja je u vlasništvu impexa)

Da ne bi neko postavio pitanje monopola, Impex će nastaviti da radi pod svojim imenom!:think:
 

Back
Top