Da bi se smirila, zeni tucak mora da oprasi barem 3 muskarca?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dokle će ljudi postavljati ovako nemaštovite i glupe teme...izvinjavam se,ali moram to da kažem...Pa razmisli malo,medo,koliko ima ljudi na ovoj planeti,koliko žena,koliko ćudi...pa onda postavi takvo pitanje...To što je neki dokoni čovjek provalio i misli da je izrekao mudrost moglo bi možda da prođe,ali samo možda , kod lokalnih pijanaca u krčmi...
Ali ovo je ozbiljan forum i mi smo ozbiljni ljudi ...:)
 
И шта онда кад се смири?
Појма немам... кобајаги каже да онда престане да мисли о другим мушкарцима...
Да сам женско, можда бих имао своје мишљење. Овако, могу да имам само предрасуду а више волим да питам оно шта не знам.
 
Појма немам... кобајаги каже да онда престане да мисли о другим мушкарцима...
Да сам женско, можда бих имао своје мишљење. Овако, могу да имам само предрасуду а више волим да питам оно шта не знам.

Aj ti nama onda reci jel to primenljivo i na muškarce?
 
Појма немам... кобајаги каже да онда престане да мисли о другим мушкарцима...
Да сам женско, можда бих имао своје мишљење. Овако, могу да имам само предрасуду а више волим да питам оно шта не знам.

Значи, жена се смири са трећим?
Или са четвртим?
 
Dokle će ljudi postavljati ovako nemaštovite i glupe teme...izvinjavam se,ali moram to da kažem...Pa razmisli malo,medo,koliko ima ljudi na ovoj planeti,koliko žena,koliko ćudi...pa onda postavi takvo pitanje...To što je neki dokoni čovjek provalio i misli da je izrekao mudrost moglo bi možda da prođe,ali samo možda , kod lokalnih pijanaca u krčmi...
Ali ovo je ozbiljan forum i mi smo ozbiljni ljudi ...:)

upravo tražim po netu, uveravan sam da ima takva nekakva kineska poslovica...

Znam da ima mnogo ćudi... pa opet skoro svaki muskarac uživa da se posle seksa okrene na drugu stranu i zaspe...

Ako je tema neumesna za ovde... brišite...
 
Dokle će ljudi postavljati ovako nemaštovite i glupe teme...izvinjavam se,ali moram to da kažem...Pa razmisli malo,medo,koliko ima ljudi na ovoj planeti,koliko žena,koliko ćudi...pa onda postavi takvo pitanje...To što je neki dokoni čovjek provalio i misli da je izrekao mudrost moglo bi možda da prođe,ali samo možda , kod lokalnih pijanaca u krčmi...
Ali ovo je ozbiljan forum i mi smo ozbiljni ljudi ...:)
Jeeee:worth::super:
Nisi ti limunada, ti si nesto dubokoumnije:klap:
Slazem se. 1. Treba upoznati nekoliko primeraka zenske vrste.
2. Treba ih pazljivo posmatrati i ispitivati nihove navike i potrebe.
3. Treba pristupiti dokazivanju navedene hipoteze o tri muskarca.
:D
 
Jeeee:worth::super:
Nisi ti limunada, ti si nesto dubokoumnije:klap:
Slazem se. 1. Treba upoznati nekoliko primeraka zenske vrste.
2. Treba ih pazljivo posmatrati i ispitivati nihove navike i potrebe.
3. Treba pristupiti dokazivanju navedene hipoteze o tri muskarca.
:D


... a nijesi, ni Ti limunada !? Sve sto si napisala , napisala si od sebe i tuzno je sto se takve zene ne sretaju pa makar bile ovakve kakve Tema, tematizuje ...Ne, ljuti se ?!
 
барем три пута је ок,нормална ствар .па то и није нека фалинка ако је само три мушкарца променила до брака.и треба да промени да схвати да ипак нису сви мушкарци исти како се обично прича.е сад једино не знам како је то код жена ,мислим колико и како оцјењују те своје партнере и да ли успоређују са садашњим.
 
Kaze mi onomad jedan poznanik, malo kroz salu, rek'o bih ko da stvarno misli.
I blago se nasmejasmo. Tome sto ce, po toj "poslovici" zena sigurno probati 3 muskarca makar bila udata.

Koliko ovo moze da bude tacno?
Де си бре Мечко?! :D

Па мож да буде тачно.. а и не мора да буде...:think:

Срам те било, шта нас то питаш..:sad2: ми смо овде све још увек невине...:rumenko:
 
Zanimljivo...
Dakle: i posle trećeg samo treći, nikako ne i četvrti ili peti, jer je treći - put ka sreći?

A šta to znači "smiriti se"? Voleti do kraja života tog trećeg (ili četvrtog)?
Ono, kao - žena se udala, pa se smirila, sredila ... A i vreme joj je bilo, dosta su joj trojica (crni, plavi, smeđi; visoki, niski, osrednji?) kako bi našla svrhu svog postojanja ... pardon, svog muškarca.
Cccc... Mi žene smo tako pametne: dosta su nam 3 uzorka pa da zaključimo koja mustra nam najviše odgovara. Ili smo toliko glupe, pa nam je lako uvaliti škart, jer ma kakav da je taj treći (ili četvrti), ipak treba da se držimo one stare, dobre predrasude - svaka žena je "laka" ako preturi više od trojice preko kreveta? :roll:

Inače, koliko žena je potrebno muškarcu da bi se "smirio", "prestao da misli" o drugim ženama i ukrotio svoj nestašni "tučak"? Tri?
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top