Vampire Knight

~*PrincesS*~

Veoma poznat
Poruka
13.837
http://en.wikipedia.org/wiki/Vampire_Knight

vampireknightvolume1687mr5.jpg


Jel neko gledao/chitao? meni je to prva i omiljena manga i anime(i zato shto mi je prvi,a i zato shto volim vampire ^w^) :mrgreen: Omiljeni lik mi je Zero <3 a volim i Ichijo-a (zato shto je manga manijak lol) tako.....ajde,da chujem mishljenja.. ^_^
 
Ja sam video da je izasla 14 RAW, jel znas kad ce subb.....?
Da, Anime je dobar, koliko to moze biti, sa odnosom na zanr... Vrlo me iznenadio!
Ocekivao sam neku dosadnu romansu.... Ali Anime ima akcije... Dobre Akcije!
 
ima na youtube-u i subbed verzija,ja sam neki dan gledala...a da,a ja sam josh prochitala mangu do 40og poglavlja(za sad ima 43) nisu normalni.....malo preteruju sa zapletima ali i dalje nije losha manga :heart:
 
Anime je SJAJAN,steta sto ima samo 13 epizoda (barem sam ja toliko nasao) .... Dakle odgledao sam anime i moji privi utisci na pocetku su bili OCAJNI,medjutim kroz svaku epizodu sam menjao misljenje i evo dokle sam dogurao,Napravio sam AMV,pogledajte pa da cujem vasa misljenja z:)

 
Poslednja izmena:
Sutra poslednja epizoda z:cry:z:mrgreen:

Eee pa Metal,Mora nekad da se zavrsi,a kad smo kod Anime,skinuo sam sve od MONSTER-a Jedva cekam da pocnem da gledam,medjutim necu dok ne zavrsim Vampire Knight z:lol:

BTW Onaj Kaname mi ide na Zivce samo tako,pravi se neka "FACA" a garantujem da ce na kraju da bude najveci "zlikovac",nisam gledao Anime do kraja ali pretpostavljam da je tako z:)
 
Eee pa Metal,Mora nekad da se zavrsi,a kad smo kod Anime,skinuo sam sve od MONSTER-a Jedva cekam da pocnem da gledam,medjutim necu dok ne zavrsim Vampire Knight z:lol:

BTW Onaj Kaname mi ide na Zivce samo tako,pravi se neka "FACA" a garantujem da ce na kraju da bude najveci "zlikovac",nisam gledao Anime do kraja ali pretpostavljam da je tako z:)

Kaname najveci gay.....
Zero je*ac
Yukki smor xD (debilka smrdljiva) xD
 
Amin za "Yukki smor!" jer smaaaaaaaaaaaaaaara likusha... ide mi na zivce to njeno nevino prenemaganje... zeno, oko tebe su preslatki vampiri, ISKORISTI TO!!! OMG! Ne zna devojka shta propushta... z:hm:
Moram da nabavim drugu sezonu... z:dm5:
 
Skinuo sam bukvalno sve epizode osim zadnje,Inace zadnju sam gledao na youtube sa Sub-om,STA RECI OSIM,RAZOCARAN SAM , ocekivao sam Bolji Ending (za drugu sezonu,a mozda je to i kraj Anime-a)... a kako sam citao kometare uraidli su ga MNOGO drugacije nego kako je bila radnja u Mangi z:cry:
 
pa dobro mozda bude i treca sezona :)
nije mnogo izmenjen...nesto je dodato nesto nije
ali anime je nice...
kaien mi je omiljeni lik :) steta sto nisu vise obradili pricu o njegovoj proslosti u anime..
ali kaname i zero su :heart:
 

Back
Top