Šta vas nervira kod vašeg bračnog druga?

Pa p.zdim baš zbog toga što sam mu rekla ko zna koliko puta!

a jel' ti nesto zaboravljas/ ne radis kako treba ili si savrsena... mislim ja bas nisam osoba koja bi trebala da deli savete ovog tipa jer ih i sama bas ne prihvatam ali: nesto prihvati kao da ne mozes da racunas na njega *ybga tolet papir, vazna stvar, misli o tome sama... a on ce prihvatiti neku tvoju brljivost i misliti o tome jer tebi to nesto drugo nije bitno/ ne dopire ti do mozga...

ja recimo nikada ili jako retko kupim svez hleb, jednostavno mi ne ide u glavu i nije mi frka da prepecem bajat...njemu je to bitno, pa nek misli o tome... tako bi radila da sam sama i ne mogu to da ispravim, dok on recimo redovno ostavlja hranu, mleko van fridza, i ko ga vraca-ja... ima isti fazon sa toalet papirom... njemu to nije bitno... gluposti ali olaksa zivot kad oboje ne cinculirate previse... veruj mi naucila na tezi nacin ;) i jos ucim :mrgreen:

ja sam daleko od savrsenstva i drzanja kuce u savrsenom redu tako da ocekujem da se prihvate moje brljivosti i bizarnosti, kao sto cu i ja prihvatiti njegove...
naravno da nije ok, ako samo ti razmisljas o svemu a on ladi jaja...
 
Potpuno me demorališe kada nešto više puta ponovim, a kada već insistiram, onda mi on kaže da sam rekla sasvim suprotno.
Napr.:
1. poslovni partner ga traži i kaže da ga suprug nazove čim dođe s posla. Ja ga 4 puta opomenem, a onda on kaže: pa rekla si da će on zvati mene.
2. spomenula sam da mi se uopšte ne dopada Šanel parfem, on mi kupi za rođendan i kaže: rekla si da ti se sviđa.
3. prijateljica pred porođajem, svi znamo da će biti devojčica, rekla sam mu i ime - a kada se rodila moj muž se čudi zašto sam stalno pričala da će biti dečak.

Ponekad se pitam da li on mene uopšte čuje.:otkacio:
 
Ovo mi se stalno dešava, odem posle mog dragog muža u wc a on potrošio sav papir i naravno, nije stavio novu rolnu, pa ja sa spuštenim gaćonima ustajem da stavim novi papir i usput da se izderem na njega pošto to radi milioniti put! GRRRR!!!!!
Ако вам је то једини проблем, онда сте ви пар без проблема.:lol:
 
Potpuno me demorališe kada nešto više puta ponovim, a kada već insistiram, onda mi on kaže da sam rekla sasvim suprotno.
Napr.:
1. poslovni partner ga traži i kaže da ga suprug nazove čim dođe s posla. Ja ga 4 puta opomenem, a onda on kaže: pa rekla si da će on zvati mene.
2. spomenula sam da mi se uopšte ne dopada Šanel parfem, on mi kupi za rođendan i kaže: rekla si da ti se sviđa.
3. prijateljica pred porođajem, svi znamo da će biti devojčica, rekla sam mu i ime - a kada se rodila moj muž se čudi zašto sam stalno pričala da će biti dečak.

Ponekad se pitam da li on mene uopšte čuje.:otkacio:
Ovo me sve podseca na moju mamu!:hahaha:
 
Puno toga me nervira ali kao trudi se...bar ponekad. Tipa: stvari po podu,gore pomenuti toalet papir i naravno još što-šta,i čuvena rečenica ***,ZABORAVIO SAM!
Ali kompjuter i TRAVIAN (svetska igra na netu,ratuju i grade sela) me izluđuju! Večito je neispavan. Ne čuje pola od onog šta pričam s njim dok je ispred ekrana.
S posla zna da me zove da pita,jel mi uključen komp da vidim napada li ga ko!
A kad vidi da sam zaista p.p.zd.l. onda gasi sve i kaže SAD SAM SAMO TVOJ.
 
Potpuno me demorališe kada nešto više puta ponovim, a kada već insistiram, onda mi on kaže da sam rekla sasvim suprotno.
Napr.:
1. poslovni partner ga traži i kaže da ga suprug nazove čim dođe s posla. Ja ga 4 puta opomenem, a onda on kaže: pa rekla si da će on zvati mene.
2. spomenula sam da mi se uopšte ne dopada Šanel parfem, on mi kupi za rođendan i kaže: rekla si da ti se sviđa.
3. prijateljica pred porođajem, svi znamo da će biti devojčica, rekla sam mu i ime - a kada se rodila moj muž se čudi zašto sam stalno pričala da će biti dečak.

Ponekad se pitam da li on mene uopšte čuje.:otkacio:
Isto i sa mojim muzem... Jako me nervira kad mu ja nesto pricam a on me uopste ne konstatuje, sto se obicno desava ako igra igricu ili gleda TV. Negde sam citala da muskarci, za razliku od nas zena ;) ne mogu da rade 2 stvari u isto vreme. Ako gledaju TV, onda samo to rade, i ne mogu da rezonuju sta se desava pored.... Ili kad mu nesto kazem, a on me posle ubedjuje da mu nisam rekla, joj kad mi kaze " Pa kad si mi rekla " ubila bih ga... Ili kad mu kazem da mi doda npr. pelenu, a on me pita "Gde je ?" A prethodno mi ju je 100x dodao, i vrlo dobro zna gde stoji...

A mene nervira sto se stalno dernja kad promasim WC solju:azdaja:...a ajd nek ona ustane i nacilja sa metar visine...garant ima da promasi:hahaha:

Pa jel' i druge stvari slabo ciljas?;) Garant ti se zena vise ljuti kod tih drugih stvari...
 
Potpuno me demorališe kada nešto više puta ponovim, a kada već insistiram, onda mi on kaže da sam rekla sasvim suprotno.
Napr.:
1. poslovni partner ga traži i kaže da ga suprug nazove čim dođe s posla. Ja ga 4 puta opomenem, a onda on kaže: pa rekla si da će on zvati mene.
2. spomenula sam da mi se uopšte ne dopada Šanel parfem, on mi kupi za rođendan i kaže: rekla si da ti se sviđa.
3. prijateljica pred porođajem, svi znamo da će biti devojčica, rekla sam mu i ime - a kada se rodila moj muž se čudi zašto sam stalno pričala da će biti dečak.

Ponekad se pitam da li on mene uopšte čuje.:otkacio:



zbog ovakvih stvari koje su se nagomilale sam se razvela..

mladost..neiskustvo..tad sam mislila da je cista provokacija..

sad shvatam da neke osobe stvari jednostavno cuju i dozivljavaju ``drugacije``..
 
Nervira me to sto sam mu hiljadu puta rekla "kad skines odelo,ako je prljavo baci u korpu,a ako je cisto slozi u orman" (jel se kaze orman ili ormar,sad sam se pogubila),ali on i dalje samo baci gde se zadesi i ja onda moram da idem za njim i to sklanjam i dernjam se "pa ako sam ti hiljadu puta rekla,grrrrrr!:azdaja:",jer ne mogu da podnesem da to tako stoji baceno i zguzvano na mestu na kom ne treba da bude.Poslusa me jednom i sledeci put opet po starom,e to me izludjuje:otkacio:.Samo kad jednom popizdim:mafijas:.
 
Poslednja izmena:
Kablovi, kablovi, mobilni tel. ,punjaci za mobilni...kablovi, mobilni tel., ..deo od necega...kablovi...papiri....:roll: onda ja to sve pokupim i zafikarim u jedan cuveni tabure....posle par dana pocinje dreka gde su punjaci, zasto sklanjam...a ispod radnog stola krs za koji mi obecava vec nekoliko vikenda da ce srediti...naravno, kablovi i papiri....a ja se pitam KOG vikenda...?:otkacio:
 

Back
Top