imam pakleni plan

Nemam...
a015.gif
ali nateraćeš me da počnem da ga smišljam...
 
ja sam smislila svoj plan A, a uskoro cu i plan B.

daklen, radi se o sledecem:

jel imate pakleni plan? :mrgreen:

Mah ja uvijek planiram a nikada nista ne ostvarim, sad se samo jednostavno usmjerim i prepustim....nista vise ne planiram ionako je ovaj zivot kratak, samo ga pokusvam iskoristiti u najboljem smijeru i u najbolju ruku za sebe samog! Pozz
 
imam... jednom cu se vratiti kuci... kad budem zaradio onoliko koliko mi treba... sto nije daleko... i onda cu da spavam... zatvorim oci i nista nece da me dotice... i posle cu kupiti camac... i usidricu ga ispod kuce... pusticu neku lepu muziku... laganu... kupicu stolicu sto se ljulja... i sedeti na terasi... i reci cu ljudima da ih volim... i nikada nece saznati kroz sta sam sve pros'o... da stignem dotle... i smejacu se... i plesati... i volecu... i biti srecan... obecao sam to sebi... davno....
 
onda se i ne razlikujes bas puno od nje... sa sve smajlijima... sto i jeste dobro... za nas... kao sto je i dobro kad jedes burek petkom uvece... il' kad kupis peceni kesten... na ulici... i kad pesacis bas dugo, da ti noge bride... il' kad i nemas bas neki posebno dobar razlog da budes srecna... a jesi... il' kad nista ne fali... sto je retko... al' je mozda, upravo zato, i lepo...
 
nemam plan koji zadire u daleku buducnost...suvise se zivi od danas do sutra....ali, palniram svaki dan da mi bude sto kvalitetniji...da uzivam sa svojim detetom, prijateljima, porodicom i partnerom....a pocela sam i da ga volim i planiram da nam ovakav odnos traje sto duze....e ova zadnja konstatacija ima mnooogoooo veze sa sexom :D.....
 

Back
Top