Odrzavanje patika

cistim_patike

Obećava
Poruka
96
Lik iz mog komsiluka je toliko voleo jedne svoje Nike patike i nikako nije hteo da ih baci, iako ih je vec dosta dugo nosio, pa je meni to bio do sada najveci izazov, da im produzim zivot, i uspeo sam, tako da ih je nosio jos jako dugo uz pomoc mog odzravanja i ciscenja.
Posle sam odrzavao i negovao jos neke patike momcima iz zgrade koje to mrzi da rade.

Nosene patike imaju neku svoju pricu i neki svoj zivot vezan za vlasnika, i zanimljivo mi je da razmisljam o svim mestima na kojima su sve te patike bile sa svojim vlasnicima, dok ih cistim i redovno odrzavam. Kao i sve ostalo i tu treba i paznja i strpljenje.

Najgore sto se moze raditi s patikama je da se stavljaju u masinu, jer se onda izoblice i vrlo brzo propadaju, pogotovo one kozhne. A vecina to radi jer se zapiusteno i nemarno odnose i prema patikama, a vecinu momaka uglavnom mrzi da ih ciste i odrzavaju. Meni pricinjava veliku radost kad posle zamisljam kako ih nose s vise zadovoljstva posle mg ciscenja i odrzavanja.
Ipak sam ovde na forumu video i da ima korisnika koji odrzavaju lepo svoje patike...
Za svaku pohvalu!

Voleo bih da mi se jave momci koji imaju neke patike koje vec misle da bace, da pokusam i vidim sta se jos moze uraditi. Nebitno je u kakvom su stanju.

Veliki pozdrav svima, drago mi je da ste pokrenuli ovaj zanimljiv topik.
 

Prilozi

  • my jordans 004.jpg
    my jordans 004.jpg
    30,1 KB · Pregleda: 33
  • my jordans 005.jpg
    my jordans 005.jpg
    26,2 KB · Pregleda: 26
  • my jordans 006.jpg
    my jordans 006.jpg
    27,3 KB · Pregleda: 27
Aa.. jedna stvar.. Zashto ne naplacjujesh? 200din - 200din, bolje ishta nego nishta.. Msm, ako hobi mozesh da unovchish, zashto ne? :D

pa u pravu si, vidis nisam o tome ni razmisljao...
ne radim to zbog kinte, nego meni nije tesko, a puno znaci nekima jer njih ili mrzi ili nemaju vremena i ne bi odrzavali patike u takvom stanju kao sto ja radim...
ali hvala za sugestiju:)
 

Back
Top