Mladić uskoro u Hagu?

U to da hapsenje Mladica ima veze sa napadom na Iran itekako verujem! Samo, u'apsice ga pre istog, jer kakav je, nas Rale bi brze-bolje po'itao u Teheran, a tu bi Ameri obrali bostan.




Nemoj, bolan, Telegraf, od toga se susi kicma...
 
http://www.nedeljnitelegraf.co.yu/text1.html

Da prokomentarišemo.....................

Ako može bez vređanja................

Moje mišljenje je da tu ima nečega obzirom da je isto zatišje vladalo i pred hapšenje Karadžića....................

Sve u svemu samo napred!:ok:

Ti ne procitas sto postavljas:
Izvor Nedeljnog Telegrafa tvrdi da tajna služba koja je bila najviše uključena u stvaranje novog identiteta Radovana Karadžića zna i gde se u ovom trenutku nalazi general Ratko Mladić.
- Siguran sam da Hag neće videti Mladića. Nikome nije u interesu da se Karadžić i Mladić nađu zajedno u Tribunalu, jer bi to bukvalno dovelo u pitanje opstanak tih suđenja i samog suda. Međusobno bi jedan drugog optuživali i to bi dovelo do potpune konfuzije.

Nedeljni telegraf su zuta *****.
 
Poslednja izmena od moderatora:
http://www.nedeljnitelegraf.co.yu/text1.html

Da prokomentarišemo.....................

Ako može bez vređanja................

Moje mišljenje je da tu ima nečega obzirom da je isto zatišje vladalo i pred hapšenje Karadžića....................

Sve u svemu samo napred!:ok:
Kad, i ako, reše da ga najzad "odmrznu", i nas sve skupa u paketu, iskočiće i on odnekud, kao zec iz šešira.
 
A ti što citiraš izgleda ne znaš da protumačiš..................Ti veruješ da Srbija neće izručiti Mladića Hagu samo zato što bi taj sud imao problema jer bi jedan drugog optuživali..........?!?!?!:eek:

Ajde ne zayebavaj.................:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Kontradiktorno pisu. A ti sav sazvalaveo cim vidis da pise da se Ratko isporuci ti odmah postavljas temu. Uopste ne procitas koji je izvor-
 
Ко ће да се клади да Младић неће никад жив стићи у Хаг? Ја га тамо нешто не могу замислити. Он тамо не одговара ни Србији ни Западу. Многе би заболила глава кад би он испричао све оно што зна о Сребреници, поготово оне на Западу.
 

Back
Top