Molim za pomoc!!!

Urosito

Početnik
Poruka
28
Kod mnogih novijih igrica( Crysis, Call of Duty 4) a i kod nekih starijih mi se usred igranja dogodi da se odjednom monitor ugasi( ona plava lampica koja pokazuje da je upaljen monitor odjednom se pretvori u zutu) i cuje se zvuk iz igre, ali je monitor ugasen i nakon nekih 20 sek. komp se restartuje. Ovo me jako nervira i vec dugo trazim resenje za taj problem, ali jos ga nisam nasao. Molim vas da ako znate napisete kako to da resim. Unapred zahvalan. Pozdrav
 
@ korisnik2007a

E mozda je do napajanja. Hvala ti.

@ teratino

Nije mi monitor vise pod garancijom. ***. Al, u svakom slucaju hvala.

E i zaboravio sam da napomenem da par sekundi pre nego sto mi se monitor ugasi pojavi se mali prozor u kome pise: Power saving mode. Mozda i to ima neke veze sa problemom....
 
E i zaboravio sam da napomenem da par sekundi pre nego sto mi se monitor ugasi pojavi se mali prozor u kome pise: Power saving mode. Mozda i to ima neke veze sa problemom....


Moj drug je imao isti problem, On je imao vishe accounta na kompjuter a na samo jednu se to deshavalo, pa je izbrisao tu shto ne valja i radio na drugim...
 
mogutji problemi:

1. grafichka kartitza, ili njeno hladjenje (kuler na njoj)
2. napajanje

imao sam taj problem
ako nije ni jedan od ova dva problema onda je hladjenje nechega, tj pregrejava ti se mashina na vetju iskorishtjenost protzesora
 
Probaj da odes u control panel i da iskljucis power saving, mada ne bi smelo da tako reaguje. Mozda imas neku skracenicu na tastaturi, pa da je kliknes tokom igre... Iskljuci i one stiky keys, ili kako se vec pise... A moguce je da je do napajanja...
 

Back
Top