Help!!! Strije

Wim86

Primećen član
Poruka
879
Izvesno vreme idem u teretanu i od skoro su pocele da mi se pojavljuju strije po rukama,ledjima i nogama. Ajde manje vise za noge,ne vidi se toliko od dlaka,ali me strasno nervira sto ih imam na ledjima i rukama,kao da me je neko sekao. Da li mozda neko ima slican problem i kako da ga se resim?
 
imas golmilu losiona....koji kao pomazu....probaj shaljicev....mada da se razumemo to je kao oziljak i nema mu pomoci...ne mozes ih skroz ukloniti ali ako nadjes neki dobar losion mozda malo prilagode boju (da se tako izrazim) boji koze pa se manje vide....
ja sam shaljicev losion koristila ali bas za oziljke ima samo za to i stvarno se jedva vidi...a sad znam da prave i za strije drugarica uzela kaze malo manje se vide...ali za to treba strpljenje jer su u pitanju meseci mazanja....ako su sveze najbolje je.... one starije ce teze da se smanje....cepaj time pa sta bude...gore ti od shaljica nece biti....za druge losione ne znam...
 
Ajde manje vise za noge,ne vidi se toliko od dlaka,
:lol:
E šta znam. Ja imam strije po bokovima i nisam nešto preterano izbedačena ali umeju da budu ružne. Bolje se potrudi da sprečiš nove to jest, maži se nekim uljem, nemam pojma.... samo učini kožu masnijom, mislim da prirodno suva koža ume da puca, pa joj treba malo maaasti :mrgreen:
 
:lol:
E šta znam. Ja imam strije po bokovima i nisam nešto preterano izbedačena ali umeju da budu ružne. Bolje se potrudi da sprečiš nove to jest, maži se nekim uljem, nemam pojma.... samo učini kožu masnijom, mislim da prirodno suva koža ume da puca, pa joj treba malo maaasti :mrgreen:

nije fora u suvoci koze....bar mislim razmenjujuci iskustva...
fora u sprecavanju novih je redovna fizidka aktivnost i ODRZAVANJE KONSTANTNE TELESNE MASE jer varijacije sa kilazom a samim tim i rastezanje i opustanje koze ih stvara....bar sam tako cula....
 
imas golmilu losiona....koji kao pomazu....probaj shaljicev....mada da se razumemo to je kao oziljak i nema mu pomoci...ne mozes ih skroz ukloniti ali ako nadjes neki dobar losion mozda malo prilagode boju (da se tako izrazim) boji koze pa se manje vide....
ja sam shaljicev losion koristila ali bas za oziljke ima samo za to i stvarno se jedva vidi...a sad znam da prave i za strije drugarica uzela kaze malo manje se vide...ali za to treba strpljenje jer su u pitanju meseci mazanja....ako su sveze najbolje je.... one starije ce teze da se smanje....cepaj time pa sta bude...gore ti od shaljica nece biti....za druge losione ne znam...

Ma cuo sam i ja za tu saljicevu,ali ko ce da se maze mesecima....
Problem je u tome sto sam poceo da se gojim,jer zbog teretane jedem ko blesav.
Jedino da batalim teretanu,ne znam sta da radim,mnogo mi ruzno izgleda....
 
:lol:
E šta znam. Ja imam strije po bokovima i nisam nešto preterano izbedačena ali umeju da budu ružne. Bolje se potrudi da sprečiš nove to jest, maži se nekim uljem, nemam pojma.... samo učini kožu masnijom, mislim da prirodno suva koža ume da puca, pa joj treba malo maaasti :mrgreen:

valja stati podmazati
prirodu sacuvati...
 
i ako je batalis, strije ostaju. mogu se ukloniti samo laserom i "plastikom" i nikako drugcije. to je samo znak da ti je koza verovatno suva i neelasticna. imaju ih skoro svi jer koza puca i tokom rasta. kada izblede nece ti toliko smetati, nadam se....
 

Back
Top