Back-up podataka sa 100% uspeha - laboratorijski

Ne verujem da to radi neka firma, a ako grešim neka me neko ispravi.

Ako si spreman već toliko da platiš, možeš ga poslati van zemlje, mnoge firme to rade u inostranstvu.

Ili ako imaš potpuno ISTI takav disk koji radi, možeš zameniti elektroniku i probati, ja sam lično tako rešio jedan. U stvari sve zavisi šta mu je, elektronika ili mehanika.
 
Za mehanicke kvarove moras imati i opremu i strpljnje i znanje. Kada se sve to sabere izadje cifra koja je vrlo velika. LM, ako imas problem obrati se na zerajic3r@ptt.yu, mada ne verujem da ti je steta od zivotnog znacaja, ako si obican korisnik. Ja taj problem resavam na sledeci nacin. Uvek radim sa dva diska i redovno vrsim back up vaznih podataka i povremeno prebacim sve na CD. To Ti je nekako najoptimalnija varijanta koja ne trazi veliku investiciju, bilo da racunar koristis profesionalano bilo kod kuce.
 
BACK UP:
Za mehanicke kvarove moras imati i opremu i strpljnje i znanje. Kada se sve to sabere izadje cifra koja je vrlo velika. LM, ako imas problem obrati se na zerajic3r@ptt.yu, mada ne verujem da ti je steta od zivotnog znacaja, ako si obican korisnik. Ja taj problem resavam na sledeci nacin. Uvek radim sa dva diska i redovno vrsim back up vaznih podataka i povremeno prebacim sve na CD. To Ti je nekako najoptimalnija varijanta koja ne trazi veliku investiciju, bilo da racunar koristis profesionalano bilo kod kuce.
Upravo i ja zelim da instaliram 2-i disk ali neznam dali nece doci do pregrejavanja kompjutera,dali treba da se pojaca i sistem hladjenja(ventilatori) :?:
 
mene je nesto interesovalo to i zadnji put kad sam gledao u stranim firmama to naplacuju cifrom sa 3 ili vise nula...ako imas na hd stvari da isplate tu cifru svaka cast :?
sto se tice hd-a ne bi trebalo da ima problema, obavezno ostavi prostora izmedju njih u kucistu da moze da struji vazduh i tu
 

Back
Top