Kompromisno rešenje

MyrddinWyllt

Aktivan član
Poruka
1.458
Poshto masi u Srbiji smeta demokratija kao oblik uredjenja/vlasti

mislim da je najbolje da se ti gorepomenuti ignorishu svoja demokratska gradjanska prava,
pre svega pravo glasa,
i da ne kukaju kad im neko krshi gradjanska prava definisana demokratijom.

mi dobijamo normalni sastav parlamenta
oni dobijaju autokratiju

svi srecni!

shta mislite?
 
]Poshto masi u Srbiji smeta demokratija kao oblik uredjenja/vlasti[/B]

mislim da je najbolje da se ti gorepomenuti ignorishu svoja demokratska gradjanska prava,
pre svega pravo glasa,
i da ne kukaju kad im neko krshi gradjanska prava definisana demokratijom.

mi dobijamo normalni sastav parlamenta
oni dobijaju autokratiju

svi srecni!

shta mislite?

...pomenutoj masi...smeta sve...a najvishe ONI sami (sebi)...to su kreacije nesrecno zarobljenih spermatozoida...kojima nigde na ovoj planeti nije dobro...osim u Wusiji...a nece tamo da idu...znachi...nama treba jedan pametan...potomak...Charnojevica...novi SrBski MesiYa...da ih okupi ( bar vecinu, ako ne sve)...i odvede u Wuske stepe u Sibiru...
...jedino tako ce ova drzhava profunkcionisati...i iz prve...prebaciti u drugu brzinu...
 
Poshto masi u Srbiji smeta demokratija kao oblik uredjenja/vlasti

mislim da je najbolje da se ti gorepomenuti ignorishu svoja demokratska gradjanska prava,
pre svega pravo glasa,
i da ne kukaju kad im neko krshi gradjanska prava definisana demokratijom.

mi dobijamo normalni sastav parlamenta
oni dobijaju autokratiju

svi srecni!

shta mislite?

ne smeta im demokratija, vec to sto nisu pobjedili na izborima...

da su pobjedili, i oni bi se zaklinjali u demokratske vrijednosti.
 
super
extra!

za pochetak dovoljno

aj sad, ostale antidemokrate ubedite u isto
svaki dan po jednog :)

da napravimo srbiju srecnim mestom :cool:


...napisah ti recept za antidemokrate...
...ali mene...kao glasacha za Srbiju u EU...trenutno vishe brine smushena demokratska vlast sa pojedinim reshenjima, reakcijama,zaboravljenim predizbornim obecanjima...

...tako da...nece samo "amputacija" antidemokratskog bloka usreciti Srbiju...nego i neki lekovi...tretmani...i za demokratsku,trenutnu, vlast...
 
...napisah ti recept za antidemokrate...
...ali mene...kao glasacha za Srbiju u EU...trenutno vishe brine smushena demokratska vlast sa pojedinim reshenjima, reakcijama,zaboravljenim predizbornim obecanjima...

...tako da...nece samo "amputacija" antidemokratskog bloka usreciti Srbiju...nego i neki lekovi...tretmani...i za demokratsku,trenutnu, vlast...

pa to... :(

to je balans zbog ogromne kolichine antidemokratskog

da ostanu samo oni koji znaju shta je demokratija, ne bi to tako bilo

znachi, trazimo charnojevica!

ima neko ideju?
 
...pomenutoj masi...smeta sve...a najvishe ONI sami (sebi)...to su kreacije nesrecno zarobljenih spermatozoida...kojima nigde na ovoj planeti nije dobro...osim u Wusiji...a nece tamo da idu...znachi...nama treba jedan pametan...potomak...Charnojevica...novi SrBski MesiYa...da ih okupi ( bar vecinu, ako ne sve)...i odvede u Wuske stepe u Sibiru...
...jedino tako ce ova drzhava profunkcionisati...i iz prve...prebaciti u drugu brzinu...
A vis', meni zanimljivo kako vi postovaoci ljudskih prava, tekovina 5. oktobra i demokratije uopste, dosta cesto resenje svih nasih problema nalazite u proterivanju neistomisljenika u Sibir. Mislim, to vam dodje k'o uzrecica.
 
Нормалан човек ни не иде на гласање из простог разлога што само ординарна будала може да да глас горем од себе а то је поента демократије. Нешто као избор за мис где исфрустриране краветине излазе на избор а оне добре прангије излазе у живот.
 
btw..ljudima u srbiji ne smeta demokratija vec demoNkratija..uvedena po zpadnim "civilizovanim" normama gde je svaki politicki neistomisljenik terorista sa bombama koga treba izbombardovati pre nego sto detonira tu svoju bombu koju jos nije ni napravio..:think::thumbdown:
 

Back
Top