...dobra sisa - losha sisa...?

Зоки

Legenda
Poruka
51.425
...shta je to shto dobru sisu odvaja od loshe...?
...godinama slusham razne priche, tipa " uh shto ima dobru sisu " ili sl. a kad pogledash ono oklembeshena vretja od 4.5 kg, sa bradavicom k'o ratkapna od fitje, pa shta tu ima dobro...?
...ja lichno preferiram male skladne sisice sa pristojnim, toplo nijansiranim i lepo oblikovanim bradavicama, i ne retko se zaljubljujem u iste, mada nisam gadljiv ni na malo vetje, ali nikako ogromne...:rumenko:
...e sad glavno pitanje, shta znachi kad nekome kazzesh " bash si sisa"...?:)
 
vala meni je svaka potaman :)

Jel si siguran...

big_tits.jpg
 
...shta je to shto dobru sisu odvaja od loshe...?
...godinama slusham razne priche, tipa " uh shto ima dobru sisu " ili sl. a kad pogledash ono oklembeshena vretja od 4.5 kg, sa bradavicom k'o ratkapna od fitje, pa shta tu ima dobro...?
...ja lichno preferiram male skladne sisice sa pristojnim, toplo nijansiranim i lepo oblikovanim bradavicama, i ne retko se zaljubljujem u iste, mada nisam gadljiv ni na malo vetje, ali nikako ogromne...:rumenko:
...e sad glavno pitanje, shta znachi kad nekome kazzesh " bash si sisa"...?:)

P znas kako , trebala bi idealna izgledati onakva kao kod Denise Milani tj. malo veca od prosjecne, opustenija, meka, al' ne toliko da ti ruka upadne u nju, vec da je onako "U FORMI".:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Poslednja izmena:
bljak aaaaa, pomagaj sve cu ispovracat, a tek kad baba skine brus
Ako oces da povracas cek da ti pomognem !! Kad spominjes babe slusaj ovo nema veze sa sisama ali je vezano za grozne babe:hahaha:
Ide perica i sretne babu i kaze,baba ajde da se je***s!baba kaze ocu sinko ali moras da platis plati perica i iscepa babu!! Dodje drugi dan kaze baba ajde opet da se je***s baba opet ocu ali da platis perica plati! i kad zavrsio kaze pa baba kako juce te je**m sve me ku***c zabole a danas bilo super!! Tek baba kaze pa posle dobrog prcanja oce da mi gnoji!!!:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Nisi valjda **** babe?
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf: jesi ti neka ludica
Ako oces da povracas cek da ti pomognem !! Kad spominjes babe slusaj ovo nema veze sa sisama ali je vezano za grozne babe:hahaha:
Ide perica i sretne babu i kaze,baba ajde da se je***s!baba kaze ocu sinko ali moras da platis plati perica i iscepa babu!! Dodje drugi dan kaze baba ajde opet da se je***s baba opet ocu ali da platis perica plati! i kad zavrsio kaze pa baba kako juce te je**m sve me ku***c zabole a danas bilo super!! Tek baba kaze pa posle dobrog prcanja oce da mi gnoji!!!:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
a kad se sad nisam slogirao, nikad necu,
pih sunce ti jeb.em blakkkkk na kvadrat
 
...eeeheeee, i ja sam otish'o u q. nachisto, vidi koju sam mentalno retardiranu temu otvorijo, a nekad mi se to nije deshavalo...:(
...de je sad parka da vidi ovo i da mi ochi otvori, 'de...?

Ma tema je cool!!! Jos treba da se nadju neke babe koje ce da podele iskustva sa nama!! Da nam kazu sta ih najvise nervira kod njihovih sisa!!:hahaha::hahaha::hahaha:
E ljudi ne moj neko ovo da shvati ozbiljno pa nisam ja neki babo jeb...c:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top