!?!?!?

Psycho_girl

Primećen član
Poruka
605
Evo, ovako.. Prica moje drugarice (zaista je drugarica:D)
On ima 45 , ona 22.. Iz malog je mesta u Srbiji, mislim gradic kao i svaji drugi, njeni su tu vidjenija porodica(nisam znala da to i dalje postoji u 21.veku), i tako.. spandjali se, bio je ozenjen, ostavio decu i zenu zbog nje. Ali.. Sad ne mogu da zive od ogovaranja. Sa roditeljima ne razgovara, oni su u faznu da ih je obrukala:roll:, ne podrzavaju je cak ni oni, pa eto, rasturila mu je i brak (kao da ja ona kriva, ali necemo u detalje), i u potpunom je haosu. On tamo ima svoju firmu, nije im tako lako da se presele, a ovih dana carsija samo o tome bruji. Svakodnevno pricamo satima tel i ja ne znam sta bih joj rekla, kako vise da je utiesim? Jer, relativno je jednostavno u Bg il negde u vecem gradu ziveti svoj zivot, ovamo ne mogu kafu da popiju da ih neko ne pogleda mrko. I da, nije bas tako jednostavno kad ceo grad o tebi prica. Rasturacica braka, razocarala roditelje.. Oni se stvarno vole i on je spreman da se presele, ali ona radi, on, nije lako.. A opet nije ono svako cudo za tri dana, prica traje vec nekih 4 meseci i ne jenjavaju glasine ni njen osecaj nepozeljnosti...
 
on govedo ona glupaca kraj price u zatucanoj sredini hoce da zivi savremeno...kako?
dobro su znali sta ih ceka, sad nek zive sa tim

i ne primecuje se razlika u godinama taman su se nasli cista ljubav...ma daj
 
Kako da utesi drugaricu :)

ups, u pravu si, hvala :)

@tema: ja prvo pokušam sebe da zamislim u toj situaciji...
kad sam imala 22 godine, moj tata je imao 48 :eek:
tako da...ni zamisliti ne mogu vezu sa nekim ko mi po godinama može biti tata,
i nema šanse da bih našla neke primjerene, utješne, savjetodavne riječi za tu situaciju...
eto
p.s. to nema veze s tim da li živiš na vr' Bjelašnice ili u sred Pariza...
 
Poslednja izmena:
Evo, ovako.. Prica moje drugarice (zaista je drugarica:D)
On ima 45 , ona 22.. Iz malog je mesta u Srbiji, mislim gradic kao i svaji drugi, njeni su tu vidjenija porodica(nisam znala da to i dalje postoji u 21.veku), i tako.. spandjali se, bio je ozenjen, ostavio decu i zenu zbog nje. Ali.. Sad ne mogu da zive od ogovaranja. Sa roditeljima ne razgovara, oni su u faznu da ih je obrukala:roll:, ne podrzavaju je cak ni oni, pa eto, rasturila mu je i brak (kao da ja ona kriva, ali necemo u detalje), i u potpunom je haosu. On tamo ima svoju firmu, nije im tako lako da se presele, a ovih dana carsija samo o tome bruji. Svakodnevno pricamo satima tel i ja ne znam sta bih joj rekla, kako vise da je utiesim? Jer, relativno je jednostavno u Bg il negde u vecem gradu ziveti svoj zivot, ovamo ne mogu kafu da popiju da ih neko ne pogleda mrko. I da, nije bas tako jednostavno kad ceo grad o tebi prica. Rasturacica braka, razocarala roditelje.. Oni se stvarno vole i on je spreman da se presele, ali ona radi, on, nije lako.. A opet nije ono svako cudo za tri dana, prica traje vec nekih 4 meseci i ne jenjavaju glasine ni njen osecaj nepozeljnosti...

ovo je dokaz da ne zivimo sami nego u interakciji sa okolinom....verovatno je znala da ce reakcija roditelja biti takva, pa valjda ih poznaje, i ako je donela odluku, nek se nosi sa njom...navici ce se okolina, tesko ali hoce, ali ce ona puno g'ovana da pojede zbog toga...e sad: pitanje je da li je njihov odnos vredan toga....ako jeste, nek stisne zube, ali joj uopste ne zavidim...izabrala je tezak put sa osobom koja joj nije primerena.....
 
Poslednja izmena:
ceo svet je jedno veliko selo..nista drugacije im ne bi bilo ni u metropoli..ako su sigurni u svoju odluku, neka ne obracaju paznju na okolinu..

za par dana tema ce da se istrosi..neka druga ce biti aktuelana..

svakog cuda za tri dana dosta..
 
On verovatno ima decu njenih godina...
Ne znam, meni nisu normalne veze sa tolikom razlikom u godinama...
Pitam se, sta je njima zajednicko? Prica? Ne moze da bude...osim ako on nije ostao na nivou dvadesetgodisnjaka...
Nego, ona se verovatno lozi na njegovu moc i pare, a on na njenu mladost...
Sve u svemu, tuzno...
 
On verovatno ima decu njenih godina...
Ne znam, meni nisu normalne veze sa tolikom razlikom u godinama...
Pitam se, sta je njima zajednicko? Prica? Ne moze da bude...osim ako on nije ostao na nivou dvadesetgodisnjaka...
Nego, ona se verovatno lozi na njegovu moc i pare, a on na njenu mladost...
Sve u svemu, tuzno...

:eek: koja cesta kombinacija, prostoje zabrinjavajuce i meni takodje potpuno nerazumljivo...pa on ce uskoro u krizu srednjih godina.....uuuuuuuu
 

Back
Top