Koliko imate para?

Koliko imate para i gde ih držite?

  • Još malo pa ću da imam 100 evra!

  • Imam oročeno ono što mi je baba uplatila kad sam se rodio/la.

  • Kad bih prodao sve što imam skupilo bi se oko 20.000

  • 200.000 evra

  • Ja sam bankar

  • Još malo pa ću da imam 100 evra!

  • Imam oročeno ono što mi je baba uplatila kad sam se rodio/la.

  • Kad bih prodao sve što imam skupilo bi se oko 20.000

  • 200.000 evra

  • Ja sam bankar


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
Svecka kriza utiče na mozag našeg prosečnog gradjanina.
Nije se ni osušila vest na novinama a domaći mešetari već menjaju kurs.
Toliko brzo deluje ta ekonomija.
Stručnjaci kažu da bi banke propale kad bi ljudi uzeli svoje pare nazad.
Koliko imate para u banci?
 
....koju `iljadu dinara,....zavisi od ...danas do sutra.....sramota.
Za skoro "pola veka",ne pamtim goru godinu....a za "100 dana vladavine vlade"...shta da napishem...?
(neka se i drugi izjasne....)
 
....koju `iljadu dinara,....zavisi od ...danas do sutra.....sramota.
Za skoro "pola veka",ne pamtim goru godinu....a za "100 dana vladavine vlade"...shta da napishem...?
(neka se i drugi izjasne....)

..cekaj.."iljadarka" je kao nasih 100kn..pa covjece ti si stvrno...na rubu egzistencije...oš da ti posaljem paket..reci ...kad... i gdje ..moze na p.p....slobodno...
 
Šta te boli qratz!:mrgreen:

Neću da ti kažem....

P.S. Pozdrav za Ivu... Ima se, može se, vidim...:mrgreen:

...ima se samo treba pametno...ja bih vam predlozio..ali sad ozbiljno...gledajte kako se stvri odvijaju...recimo kao kod nas ..ili sloveniji...prvo su rasle nekretnine...pa sad zemlja..kod vas je jos uvijek....sumrak...ali..preskocite nekretnine i bacite se na zemlju..hrana ce postati skupa...recimo ja sad kupujem na Bilogori..jednu veliku sumu..u Baranji imam jedan mali salaš...Šogore..ja dobio nocas prolaznu:cmok:..(2) jedva...jes ti stagod ..
 
...ima se samo treba pametno...ja bih vam predlozio..ali sad ozbiljno...gledajte kako se stvri odvijaju...recimo kao kod nas ..ili sloveniji...prvo su rasle nekretnine...pa sad zemlja..kod vas je jos uvijek....sumrak...ali..preskocite nekretnine i bacite se na zemlju..hrana ce postati skupa...recimo ja sad kupujem na Bilogori..jednu veliku sumu..u Baranji imam jedan mali salaš...Šogore..ja dobio nocas prolaznu:cmok:..(2) jedva...jes ti stagod ..

Ne brini, ja ću da uzvratim sa specijalitetima sa roštilja, domaćom šljivom prepečenicom i raznim đakonijama od paprike...:mrgreen:

Što se tiče "dva boda".... Na domaćem terenu... Iskoristiću jednu pošalicu sa posla, koja kaže..."ko noćas nije .ebo, nek jede g...":mrgreen:...(izavinjavam se što je malo prostije)
 
Izvini za spam, stvarno postoji slična tema...
Elem, kriza za sada ne utiče na moj posao, mogla bi ako potraje recimo nekoliko
godina, tada bi se svakako odrazilo.
Inače, kintu držim u banci, ali ne na računu već u sefu..
Jednostavno, ne verujem nikome kad je novac u pitanju...
 
Ne brini, ja ću da uzvratim sa specijalitetima sa roštilja, domaćom šljivom prepečenicom i raznim đakonijama od paprike...:mrgreen:

Što se tiče "dva boda".... Na domaćem terenu... Iskoristiću jednu pošalicu sa posla, koja kaže..."ko noćas nije .ebo, nek jede g...":mrgreen:...(izavinjavam se što je malo prostije)

..es..kaze "teorija" ovako..."jel" ti "domaću" snašu ...iz "ljubavi" ili iz "osvete":mrgreen:..
..da se vratimo na domacu zadacu..oliti ga "kartičnu" potrosnju....znaci razni dajnersi,amerikani, i ostali...osobno mislim da to nije za zenski rod(da mi ne zamjere)..uopce je poznato (svi moji "legosi" imaju problem s tim..)snaše mlataraju s tim plastikama po trgovinama ko s mačetama..to treba ukinuti pod hitno..
 
..cekaj.."iljadarka" je kao nasih 100kn..pa covjece ti si stvrno...na rubu egzistencije...oš da ti posaljem paket..reci ...kad... i gdje ..moze na p.p....slobodno...

Samo se ti zezaj,al meni uopshte nije do zezanja.......
,kako bi zhiveo ,da ti u porodici niko nije zaposlen.....?(4 clana-3 radno sposobna)
Metafora: "Snalazhenje je danas umetnost...!"
(izgleda da je za mnoge na forumu "istina" ono shto se ne pishe...)
 

Back
Top