Internet i vasa jaca polovina

No Nick

Zainteresovan član
Poruka
406
Interesuje me kakav stav imaju vasi muzevi, verenici, momci o tome sto vi posecujete forum i upoznajete virtuelno ljude sirom nase zemlje i sire?
Da li im smeta i zasto?
Naravno, mogu i sami muskarci dati odgovor da li im smeta sto njihova lepsa polovina provodi vreme na net-u ili su ravnodusni sto se toga tice.
 
Zar ga niste nikad pitale sto mu smeta? Nikad nista nije komentarisao? I zanima me da li tako reci krisom idete na net? To "krisom" podrazumeva da vi posecujete forum a da vas dragi za to ne zna.
Mom decku takodje smeta i zanimljivo jwe sto ne da ja ne znam sto mu smeta, nego ne zna ni on ili nece da kaze. Rekao je "Pa, smeta mi, eto tako. Ne znam, ali mi smeta."
 
Obzirom da je prostorna distanca 500 i kusur kilometara, moje drage i mene, kako da budem ljubomoran ili da mi smeta sto se penje na jedini pristupacni nacin komuniciranja???

Uostalom, cak i da zivimo zajedno ne bi mi smetalo... Kakva je razlika u tome da li ce preko interneta pricati sa ljudima ili izlaziti na kafu sa drugaricama?

Nisam posesivan, ljubomoran itd. i verujem u ljubav moje lepse polovine...
 
:D Ne kazem ja da ima nesto lose u "penjanju" na net. Poenta je u tome sto ne razumem zasto nekim momcima to smeta? Zasto je gore pricati sa nekim preko net-a nego recimo izaci u neki kafic, diskoteku, obicnu setnju, bazen itd itd i uzivo pricati sa nekim svejedno da li je ta osoba istog ili suprotnog pola? Ionako se ceo kontakt svodi na obicnu pricu.
Tebe Inco razumem, ali nisu svi kao ti, pa me zanima sta je problem kod onih kojima to stvarno smeta...
 
No Nick:
:D Ne kazem ja da ima nesto lose u "penjanju" na net. Poenta je u tome sto ne razumem zasto nekim momcima to smeta? Zasto je gore pricati sa nekim preko net-a nego recimo izaci u neki kafic, diskoteku, obicnu setnju, bazen itd itd i uzivo pricati sa nekim svejedno da li je ta osoba istog ili suprotnog pola? Ionako se ceo kontakt svodi na obicnu pricu.
Tebe Inco razumem, ali nisu svi kao ti, pa me zanima sta je problem kod onih kojima to stvarno smeta...

hahah.na obicnu pricu... pa kao ne mozes da se naprzis na nekog tako!
pa nacrtaj im kako da se uloguju na net pa kad vide da nije nishta tesko nece biti ljubomorni
 
Iz postovanja prema muzu naravno da bi posecivala samo zenski forum, razmenjivala recepte mozda ili slicno, mada on nije ljubomoran ali svakako da ne bi bilo u redu niti normalno da tako kazem da se ja sad dopisujem sa nekim "drugom" preko Net-a a ovamo udata, mislim poznate su te fore prijateljstvo i sl. znam iz iskustva i mi smo bili "prijatelji" pre braka. Ne(!) meni je moj muz dovoljan za sve i moj slatkis je moj najjbolji i jedini prijatelj drugi me neinteresuju. Mada pomalo volim da kafenisem i tracarim sa zenama iz komsiluka neznam koliko to njemu smeta?
VOLIM TE VOLIM TE kolacicu i vidimo se sutra.
 
Do skoro sam posecivala pricaonicu,cisto da ubijem vreme.I mom suprugu to nije smetalo.Njegov komentar je da su ljudi u pricaonici dosta neiskreni,sto je i tacno.Mi smo 19god u braku,i nikada nismo bili ljubomorni.Ne shvatam zasto bi nekom smetalo posecivanje foruma ili sl.SMESNO :D :D :D
 

Back
Top