Kakav kabl za i.Link prenos sa kamere?

Dust

Domaćin
Banovan
Poruka
4.184
Nisam siguran, pošto sam prešao na Vistu i komp mi ne prepoznaje kameru preko USB-a, kažu ljud da mi je potreban neki Fire Wire kabl, tj. i.Link (kako ga Sony etiketira). Mislim da to nije isporučeno uz opremu, pa me zanima kakav je to zapravo kablić?
 
@Dust

Da si se sam bar malo potrudio, za ovih 5 dana od kada si postavio pitanje, došao bi već do nekog odgovora. Ne treba čekati sve servirano na tanjiru. ;)

Elem, to što tražiš izgleda otprilike ovako:
ilink1rb4.jpg
ili ovako...
ilink2zu8.jpg
ili je nešto treće.

A to moraš ti sam da otkriješ šta ti tačno treba. Pogledaj kakvi su konektori na kameri pa na osnovu toga donesi zaključak. A ako ni tako ne možeš, onda kameru u ruke pa u prvu prodavnicu kompjuterske opreme i tamo će ti sigurno rešiti problem! ;)
 
@Dust

Da si se sam bar malo potrudio, za ovih 5 dana od kada si postavio pitanje, došao bi već do nekog odgovora. Ne treba čekati sve servirano na tanjiru. ;)

Elem, to što tražiš izgleda otprilike ovako:
ilink1rb4.jpg
ili ovako...
ilink2zu8.jpg
ili je nešto treće.

A to moraš ti sam da otkriješ šta ti tačno treba. Pogledaj kakvi su konektori na kameri pa na osnovu toga donesi zaključak. A ako ni tako ne možeš, onda kameru u ruke pa u prvu prodavnicu kompjuterske opreme i tamo će ti sigurno rešiti problem! ;)
Ko kaže da se nisam trudio, nego, moja kamera je malo starija, pa na sajtu ne piše koji tačno model kabla treba... To me zanima...
 

Back
Top