Marinci

nesbridzis

Iskusan
Poruka
5.369
Trajanje: 60
Žanr: Akcija / Drama / Krimi
Zemlja produkcije: AMERIKA
Godina snimanja: 2003

Režija: Donald Belisario i Don MekGil

Marinci je serija o radu Državne bezbednosti unutar svojih redova, koja istražuje sve zločine i prekršaje koji se tiču Mornaričkog personala, kao i specijalnih jedinica marinaca -komandosa, bez obzira na njihov čin i položaj.Vođa ovog tima NCIS-a koji radi van regularnog lanca vojničke podređenosti je specijalni agent Leroj Džetro Gibs (Mark Harmon), veoma stručan i vešt detektiv, koji je pametan, čvrst i rado krši pravila u cilju da uspešno završi posao.Pod njegovom komandom radi i agent Entoni Dinoko (Majkl Veterli), bivši detektiv za ubistva koji se skoro pridružio NCIS-u, a koji poseduje instikte koji se mogu razviti samo radom na ulici.Pridružuje im se i agent Ebi Šuto (Poli Peret), koja je veoma nadareni sudski veštak, čija se mračna oštroumnost apsolutno slaže sa njenom divljom frizurom i stilom oblačenja, kao Dr. Donald 'Patak' Melard (Dejvid Mek Kelum), medicinski veštak.Ovi agenti putuju svetom i istražuju sve zločine od ubistava do špijunaže i terorizma, a koji se tiču Mornarice, kao i njihovih specijalnih jedinica Komandosa-marinaca.U sred serije pojavljuje se i novi lik – specijalni agent Tim Mek Gi (Šon Marej) čije kompjutersko umeće će biti značajno za uspeh NCIS-tima.Specijalni agent Kejtlin 'Kejt' Tod (Saša Aleksander) bivša US tajni agent, pridružuje se 2. sezone ovom timu, kako bi doprinela svojom izvanrednom inteligencijom i hrabrom ličnošću, sve dok ne biva ubijena od strane terorista. U trećoj sezoni, NCIS tim prihvata Mosadovog agenta Ziva Dejvida (Kot de Pablo) koji zauzima mesto Kejt nakon njene pogibije, a NCIS tim dobija i novog direktora Dženi Šepard (Lorin Holi).
 
Poštujem tuđe stavove (nemojte da se uvredite), ali ako govorimo o JAG, to je meni jedna od najglupljih serija koje sam ikada gledao. Gledao sam jednu epizodu nedavno, od koje mi se apsolutno povraćalo.

Serija je po mom mišljenju prepuna fake reakcija i strahovito loše glume. Možda bi mi se sviđala da glavnog lika ne tumači toliko loš glumac, ali i atmosfera je loše urađena u globalu.

U konkretnoj epizodu koju sam spomenuo, glavni lik puca na onu svoju partnericu iz pištolja u njen automobil, ne znajući ko je. Mislim, koliko treba biti mentalno poremećen za takav čin?!?! Nakon što je ona izbegla njegove metke, i automobil primio nekoliko, naglo je stala, i potpuno smireno izašla iz auta (znači, nije bila uopšte[/B} ljuta, a kamoli iznervirana), i samo mu rekla nešto kao "ja sam", a ovaj "oh". Svaka iole normalna reakcija bi bila ništa nalik odglumljenoj sceni, tako da pored loših glumačkih sposobnosti glavnog glumca, mislim da je glavni problem u korenu, tj. u scenaristima.

Toliko...
 
Poštujem tuđe stavove (nemojte da se uvredite), ali ako govorimo o JAG, to je meni jedna od najglupljih serija koje sam ikada gledao. Gledao sam jednu epizodu nedavno, od koje mi se apsolutno povraćalo.

Serija je po mom mišljenju prepuna fake reakcija i strahovito loše glume. Možda bi mi se sviđala da glavnog lika ne tumači toliko loš glumac, ali i atmosfera je loše urađena u globalu.

U konkretnoj epizodu koju sam spomenuo, glavni lik puca na onu svoju partnericu iz pištolja u njen automobil, ne znajući ko je. Mislim, koliko treba biti mentalno poremećen za takav čin?!?! Nakon što je ona izbegla njegove metke, i automobil primio nekoliko, naglo je stala, i potpuno smireno izašla iz auta (znači, nije bila uopšte[/B} ljuta, a kamoli iznervirana), i samo mu rekla nešto kao "ja sam", a ovaj "oh". Svaka iole normalna reakcija bi bila ništa nalik odglumljenoj sceni, tako da pored loših glumačkih sposobnosti glavnog glumca, mislim da je glavni problem u korenu, tj. u scenaristima.

Toliko...


xaxa...nije to ta serija...JAG su mornaricki advokati...a marinci kaoooo istrazivaci...I ja sam ranije gledala na Pinku i najtuznija epizoda mi je bila kad ubijaju onu kako li se zvala:?:Ketrin mozda?...Nebitno....serija je :super:
 

Back
Top