Шта Мило и екипа добијају овим?

Софија

Legenda
Poruka
52.897
У Подгорици ухапшен Симо Спасић

Црногорци, Срби из Црне Горе, ко вама влада у држави?

Ви или Шиптари?:eek:

Слажете се с тим, видим!

Како време пролази, све ми је теже да се одлучим ко ће пре нестати: Македонија или Црна Гора! :sad2:
 
Војска и полиција ће надгледати протест

„Из дипломатских кругова добио сам информацију да је Роћен на састанку са амбасадорима западних земаља изразио забринутост да би српске безбедносне службе могле да покушају дестабилизацију црногорске владе и тражио од њих помоћ – рекао нам је Медојевић. – Знам, такође, из сигурних извора, дипломатских, али и оних из Србије, да од тога нема ништа и да то није тачно.

Медојевић нам је такође рекао да је јуче у Подгорици, „док је заседао организациони одбор великог народног митинга, упоред заседао и одбор Удбе”.
Нек' псле неко каже да комунисти нису активни и да нису главни фактор дестабилизације, још увек.
 
Neka ih Crnogorce, opece se i oni kada im Albanci uzmu pola teritorije kao sto vec i jadna Makedonija trpi. Nemam nigde te stare mape, koliko bi trebala da se prostire ta velika Albanija, cisto da znam njihove sledece poteze, korake>?

U ovom trenutku sam pronaso samo ovo koliko je tacno nemam pojma, ali je skinuto
sa americkog sajta.....

shqiperiakt4.jpg
 
У Подгорици ухапшен Симо Спасић

Црногорци, Срби из Црне Горе, ко вама влада у држави?

Ви или Шиптари?:eek:

Слажете се с тим, видим!

Како време пролази, све ми је теже да се одлучим ко ће пре нестати: Македонија или Црна Гора! :sad2:

Sve te "drzavice" oko nas su PODGUZNE MUVE,draga koleginice Sofija !!!:mrgreen:
 

Back
Top