kakve sve ljubavi postoje?

kafeholicarka

Iskusan
Poruka
5.890
...Postoje razne ljubavi. Jedne se mogu nabosti samo viljuskom; druge se jedu rukom k'o ostrige, neke se moraju nozem seci, inace te zadave, a ima ih i tako corbastih da pomaze samo kasika. Ili se opet, beru kao jabuka koju je ubrao Adam.

Unutrasnja strana vetra je ona koja ostaje suva dok vetar duva kroz kisu.


da li mislite da postoje razne ljubavi...ili je ljubav samo ljubav
i nista vise? ;)
 
...Postoje razne ljubavi. Jedne se mogu nabosti samo viljuskom; druge se jedu rukom k'o ostrige, neke se moraju nozem seci, inace te zadave, a ima ih i tako corbastih da pomaze samo kasika. Ili se opet, beru kao jabuka koju je ubrao Adam.

Unutrasnja strana vetra je ona koja ostaje suva dok vetar duva kroz kisu.


da li mislite da postoje razne ljubavi...ili je ljubav samo ljubav
i nista vise? ;)

postoji dosta vrsta ljubavi ali platonska je zakon!!! :D mada je takva ljubav ne moguca sa mojom devojkom
 
Milroad Pavic:
Postoje razne ljubavi. Jedne se mogu nabosti samo viljuskom; druge se jedu rukom k'o ostrige, neke se moraju nozem seci, inace te zadave, a ima ih i tako corbastih da pomaze samo kasika. Ili se opet, beru kao jabuka koju je ubrao Adam.
Unutrasnja strana vetra je ona koja ostaje suva dok vetar duva kroz kisu.

mogla si barem navodnike da stavis,mis'im...pomislice neko da si pametna..
 
postoji dosta vrsta ljubavi ali platonska je zakon!!! :D mada je takva ljubav ne moguca sa mojom devojkom



sto mislis da je platonska ljubav najlepsa?:)

inace, ljubavi mogu da budu i smesne, tuzne, ozbiljne, neozbiljne...
velike i male...
plave i ruzicaste...
letnje...i one septembarske sa ukusom kise...
pa onda one bele, zimske, pomalo hladne...
decije i ljubavi zrelih ljudi.
neke mozda i matore, zastarele, prevazidjene...i one neosvojene na koje nas podseti neka stara pesma...
 
sto mislis da je platonska ljubav najlepsa?:)

inace, ljubavi mogu da budu i smesne, tuzne, ozbiljne, neozbiljne...
velike i male...
plave i ruzicaste...
letnje...i one septembarske sa ukusom kise...
pa onda one bele, zimske, pomalo hladne...
decije i ljubavi zrelih ljudi.
neke mozda i matore, zastarele, prevazidjene...i one neosvojene na koje nas podseti neka stara pesma...

pa zavisi kako za koga...ova moja je dugorocna ko trajno mleko jer sam sa mojom devojkom vec 4 godine
 
sto mislis da je platonska ljubav najlepsa?:)

inace, ljubavi mogu da budu i smesne, tuzne, ozbiljne, neozbiljne...
velike i male...
plave i ruzicaste...
letnje...i one septembarske sa ukusom kise...
pa onda one bele, zimske, pomalo hladne...
decije i ljubavi zrelih ljudi.
neke mozda i matore, zastarele, prevazidjene...i one neosvojene na koje nas podseti neka stara pesma...

e..jel imas ti nekoga osim te dzukele?
 
...Postoje razne ljubavi. Jedne se mogu nabosti samo viljuskom; druge se jedu rukom k'o ostrige, neke se moraju nozem seci, inace te zadave, a ima ih i tako corbastih da pomaze samo kasika. Ili se opet, beru kao jabuka koju je ubrao Adam.

Vidim ja.. da si ti bila gladna dok si postavljala temicu. I ja ogladnih od nje. Molicu jo$ jedan tanjir ljubavi i kri$ku strasti ;)

da li mislite da postoje razne ljubavi...ili je ljubav samo ljubav
i nista vise? ;)

Ih sad. Pod kapu ljubavi trpamo sva$ta, to je sigurno. Najbolje je da ljubav defini$emo kao privremeno stanje mozga. $ta je predmet ljubavi i kako tu ljubav ispoljavamo, to je vec individualno i zato nam se chini da ljubav nekada promiche ili da je jo$ tu, a ona nije
 
Vidim ja.. da si ti bila gladna dok si postavljala temicu. I ja ogladnih od nje. Molicu jo$ jedan tanjir ljubavi i kri$ku strasti ;)




Ih sad. Pod kapu ljubavi trpamo sva$ta, to je sigurno. Najbolje je da ljubav defini$emo kao privremeno stanje mozga. $ta je predmet ljubavi i kako tu ljubav ispoljavamo, to je vec individualno i zato nam se chini da ljubav nekada promiche ili da je jo$ tu, a ona nije



tacno. :) bila sam gladna...valjda mi se zato i vrzmala ova paviceva recenica po glavi.


pa jeste...a opet ne postoji neka konkretna definicija ljubavi.
sve moze da bude ljubav...i svi volimo na razlicite nacine...pa i ono sto nas podseca na neku ljubav koja je prosla i to je jos uvek ljubav, na neki nacin.
 

Back
Top