nasilje

kako se izvuci iz paukove mreze,decko sa kojim se zabavljam divan je nezan i pazljiv,ali kada se napije pocne da pravi VELIKE PROBLEME,pa cak se i pobijemo:cmok::dash:

Неће престати да пије.
Ако си хтела да питаш то.
А ако хоћеш да прекинеш везу, онда смогни храбрости.
Будеш ли хтела да га одвратиш од пића, нећеш успети, а увући ћеш се у паукову мрежу још више.
 
Super je sto si to uvidela pre udaje.
Imas samo jedan zivot i suvise je kratak da bi ga provela u agoniji cekajuci kakav ce doci kuci, da li je agresivan ili nije, da li ce te udariti ili nece.
Kada se udas snosis odgovornost i za ono sto ti deca dozivljavaju.
Razmisli da li ti to treba.

PS Ako on kao mlad vec ima nekontrolisane ispade, veliko je pitanje sta se od njega moze ocekivati.
 
kako se izvuci iz paukove mreze,decko sa kojim se zabavljam divan je nezan i pazljiv,ali kada se napije pocne da pravi VELIKE PROBLEME,pa cak se i pobijemo:cmok::dash:

Već sada se pobijete??
dobro veli wanda,njemu nema spasa,
a ti dete beži što dalje od tako finog,nežnog i pažljivog momka:otkacio:
Zamisli samo da mu postaneš "zakonita"??
Takvi tada misle da to tada spada u porodičnu obavezu!!!:evil::evil::evil::evil:
 
Već sada se pobijete??
dobro veli wanda,njemu nema spasa,
a ti dete beži što dalje od tako finog,nežnog i pažljivog momka:otkacio:
Zamisli samo da mu postaneš "zakonita"??
Takvi tada misle da to tada spada u porodičnu obavezu
!!!:evil::evil::evil::evil:

Слажем се.
Немам лично искуство, али имам животно искуство, са безброј примера из околине.
 
kako se izvuci iz paukove mreze,decko sa kojim se zabavljam divan je nezan i pazljiv,ali kada se napije pocne da pravi VELIKE PROBLEME,pa cak se i pobijemo:cmok::dash:
Bezi od njega.
Ako se plasis kako ce reagovati kad mu saopstis da raskidas,potrazi pomoc nekog drugara.Sigurno ih imas.
Daleko mu lepa kuca.
 
Dobro je sto si na vreme postala svesna.Budi srecna zbog toga.
Koliko divan i pazljiv bio-sve to nestaje ako mu je alkohol prijatelj.
Zapamti,takve ljude i njihove lepe osobine porok pojede.
zato se nemoj zavaravati i bezi od njega.
 
kako se izvuci iz paukove mreze,decko sa kojim se zabavljam divan je nezan i pazljiv,ali kada se napije pocne da pravi VELIKE PROBLEME,pa cak se i pobijemo:cmok::dash:

Ja imam jednog teču koji je takav ... u duši dobar čovek, ali veliki problem kad se napije ..... Onda ne gleda gde i koga udara.

Da bi spasao sebe, svoju porodicu i odnose sa drugim ljudima ... prestao je da pije.


E sad, ti treba da štitiš sebe .... porazgovaraj sa njim .... nadjite rešenje. Ako on nema želju da se menja, razmisli kakva ti budućnost predstoji sa njim.
 
Koliko god da je nežan i divan, ne znam kako možeš da dozvoliš sebi da i dalje budeš sa njim?
Čak se i pobijete?? Tako možete i da se poubijate, šta ima veze? Bitno da je on nežan i pažljiv...

E svašta će ljudi sebi da dopuste.. I još da pitaju za mišljenje..
 
Koliko god da je nežan i divan, ne znam kako možeš da dozvoliš sebi da i dalje budeš sa njim?
Čak se i pobijete?? Tako možete i da se poubijate, šta ima veze? Bitno da je on nežan i pažljiv...

E svašta će ljudi sebi da dopuste.. I još da pitaju za mišljenje..



Ne treba osudjivati .... deca koja su odrasla u porodicama gde je nasilje bilo svakodnevnica ... vrlo će lako prihvatati i partnere koji su takvi. Za njih je nasilje nešto ''normalno'' i ono sa čim oni znaju da se nose tj. način na koji su navikli da žive.
 
Ma ne osuđujem Nato, samo ne mogu da shvatim...
Čak i ako je nasilje prisutno u porodici, deca koja u njoj odrastaju shvate da to nije dobro.. Trude se
da ne dopuste da ih u životu ponovo neko maltretira...

A ovo joj je dečko, nije porodica... Ona je dečka birala....
To me izluđuje...
 
Birala ga je .... ali ko zna u kakvoj je porodici odrasla i koji su njeni parametri.

Ja sam imala koleginicu koja je uvek pričala kako se sa dečkom (kasnije mužem) prvo pobije, pa onda sa njim spava .... i tako su živeli godinama ..... Njih dvoje su jednostavno tako funkcionisali. Kada su se razveli (a razveli su se jer je on našao drugu) ona se jako teško od toga oporavila.

Velike su boleštine danas oko nas ..... tako da je negde postalo ''normalno'' da ljudi jedni drugima objašnjavaju na ''pesnički'' način šta su hteli da kažu.
 
kako se izvuci iz paukove mreze,decko sa kojim se zabavljam divan je nezan i pazljiv,ali kada se napije pocne da pravi VELIKE PROBLEME,pa cak se i pobijemo:cmok::dash:

Dobro je sto je samo decko:roll:
A jos bolje sto nemate decu.
Ako je on pijan,nisi ti.
Sta ti to treba,bezi dok jos nije kasno.

Puna je crna hronika tih stvari:roll:
 
kako se izvuci iz paukove mreze,decko sa kojim se zabavljam divan je nezan i pazljiv,ali kada se napije pocne da pravi VELIKE PROBLEME,pa cak se i pobijemo:cmok::dash:

Ja mislim da bi trebalo da izadjes iz takve veze ako je on alkoholicar.
Ako nije, bilo bi pozeljno da poseti savetovaliste, jer je definitivno sklon nasilju.
Ukoliko pokrenes pricu o tome i vidis da on odbija da se suoci sa svojim problemima i ne zeli da ih resava, bojim se da imate tezak problem - problem potencijalne zavisnosti.
Ti sama znas situaciju, jer nisi otkrila previse detalja, pa ti na osnovu toga iznosim svoje misljenje.
Probajte da resite razgovorom i savetovanjem, a ako ne ide, nemoj muciti sebe.
Zasluzujes bolje.
 
kako se izvuci iz paukove mreze,decko sa kojim se zabavljam divan je nezan i pazljiv,ali kada se napije pocne da pravi VELIKE PROBLEME,pa cak se i pobijemo:cmok::dash:

Hajde da zamislimo sledeću situaciju. Ti ostaneš sa tim tvojim "nežnim i pažljivim" dečkom, udaš se za njega, izrodiš dečicu i onda on kad se napije oplavi vas sve porodično, ili deca prisustvuju box meču "mama protiv tate"... I onda nisi upropastila samo svoj život (iskreno za tebe me zabole, odrasla si osoba, ako voliš da te šamaraju samo nastavi) već si trajno osakatila nekoga ko nije ni tražio da dođe na ovaj svet....
 
pa ša ako dečko ne pije često... ..ili teško podnosi alkohol......a oboje se tooku, tako kaže.....i imaju 16 godina....misim...

Ако имају 16 година тим пре треба да се окрене око себе и да види масу слатких и пажљивих дечкића који се не напијају и не туку...а не да се укопава са њим.
 
Ћути, најважније је да те не вара...:otkacio:
А ако пије и бије, нека га, мушко је, па је ред! :dash:

:lol::lol::lol:

Смешно је, а у стваро болно тужно, јер сам хиљаду пута, па и на форуму, чула такву аргументацију, али најозбиљнију.
 
:lol::lol::lol:

Смешно је, а у стваро болно тужно, јер сам хиљаду пута, па и на форуму, чула такву аргументацију, али најозбиљнију.

Ма, ја налетела на тему ,,Како знате да вас вара дечко...'' а тамо постављачица лично тврди да је није преварио драги! :otkacio:

Одатле мој пост, јер сам шокирана, али, време ми је да научим да свега има у Божијој башти...:roll:
 
Draga devojcice, idi lepo u Palmoticevu , pa da ti cika doktor objasni da takvima pomoci nema. Jeste, mozda i prestane, jednom, i to samo ako sam sebi prizna da ima problem, ali jednom alkos uvek alkos.

Zato bezi odatle sto pre. I nemoj da se zanosis, neces ga ti preobratiti, to je jedan tezak i mukotrpan put. I nije na tebi u krajnjoj liniji da trosis svoj zivot na tako nesto.

Pozdrav i srecno.
 

Back
Top