kako razbiti maler?

dive

Legenda
Poruka
61.139
bas sam u maleru..:confused:

pre par dana neki vozac pocetnik mi u prolazu svojim kolima odvali retrovizor..:otkacio:


frizerka mi se razbolela..njena ``koleginica`` mi omanula farbu..iz brinete odoh ka plavusama..:evil:
juce mi ukrali mobilni..svi kontakti - i poslovni i privatni mi na kartici..dok se sastavim iz pocetka..:roll:

jutros sam na - 10m zakljucila da mi je suunto definitivno otkazao..smorila se ziva..i ja i buddy..


ovo je koji u nizu?..valjda je gotovo..

a ako nije?

:idea:kako razbijate maler?:think:

cula vec za susret sa egzotikom ;) al` to ovde nece da pomogne..
 
Poslednja izmena:
bas sam u maleru..:confused:

pre par dana neki vozac pocetnik mi u prolazu svojim kolima odvali retrovizor..:otkacio:


frizerka mi se razbolela..njena ``koleginica`` mi omanula farbu..iz brinete odoh ka plavusama..:evil:
juce mi ukrali mobilni..svi kontakti - i poslovni i privatni mi na kartici..dok se sastavim iz pocetka..:roll:

jutros sam na - 10m zakljucila da mi je suunto definitivno otkazao..smorila se ziva..i ja i bady..


ovo je koji u nizu?..valjda je gotovo..

a ako nije?

:idea:kako razbijate maler?:think:

cula vec za susret sa egzotikom ;) al` to ovde nece da pomogne..

...eee, *ebi ga- ja taman to da ti predložim!!! Kod mene jedino to pali! :mrgreen:
 
bas sam u maleru..:confused:

pre par dana neki vozac pocetnik mi u prolazu svojim kolima odvali retrovizor..:otkacio:


frizerka mi se razbolela..njena ``koleginica`` mi omanula farbu..iz brinete odoh ka plavusama..:evil:
juce mi ukrali mobilni..svi kontakti - i poslovni i privatni mi na kartici..dok se sastavim iz pocetka..:roll:

jutros sam na - 10m zakljucila da mi je suunto definitivno otkazao..smorila se ziva..i ja i bady..


ovo je koji u nizu?..valjda je gotovo..

a ako nije?

:idea:kako razbijate maler?:think:

cula vec za susret sa egzotikom ;) al` to ovde nece da pomogne..


ma daj.....ajde jedino to oko mobilnog razumem....pa i neka bude retrovizor..kao
neki problem......ostalo.....pevaj dalje.....:think:

kakve veze ima što si malo plava....promene su uvek dobre.....:cool:

ja oko toga ne bi pravila nikakvu dramu....i ne bi to smatrala malerom,
samo pogledaš jedne vesti...ili pročitaš novine.....i odma ti je lakše,
kad vidiš čega sve ima i kako je neko STVARNO u maleru....:ok:
 
ma daj.....ajde jedino to oko mobilnog razumem....pa i neka bude retrovizor..kao
neki problem......ostalo.....pevaj dalje.....:think:

kakve veze ima što si malo plava....promene su uvek dobre.....:cool:

ja oko toga ne bi pravila nikakvu dramu....i ne bi to smatrala malerom,
samo pogledaš jedne vesti...ili pročitaš novine.....i odma ti je lakše,
kad vidiš čega sve ima i kako je neko STVARNO u maleru....:ok:



iskustvo me naucilo - cim se nesto pokvari, odmah popravljaj..il` postajes prijemciv za probleme..

smernica mi je ona - ko zna zasto je to dobro..

ja sam dobra :mrgreen: zato sam i kaznjena ovakvim malerima.. s vremena na vreme pozelim da sam malo kucka, samo malkice, al` se brzo predomislim..;)

znam da ima svega i svacega..al` ne bih da razmisljam u tom pravcu..ja bih da se resim ovih mojih zuljica, pa da opet uspostavim svoju harmoniju:mrgreen:


kako da ih razbijem..makar bili i tako malecni..(kad sam cula koliko ce da me kosta retrovizor..i nisu malecni)..
 
Svi maleri koji imaju cenu kostanja izrazenu u domacoj ili stranoj valuti i mogu da rese su samo trenutne novcane nezgode,a maleri pravi su kad ne mozes da ih platis a posledice trpis ceo svoj zivot.

:worth: respect divna zeno!

ovo o cemu pisem jesu malercici u odnosu na nesrece koje postoje. i ni u jednom trenu ne pokusavam ni da priblizim nesrecama koje postoje ili mogu da nastanu.

svesna sam da sam srecna sto se borim sa nistavnim sitnicama koje mi ometaju zivotnu harmoniju, i vec sam rekla da ti se divim za svaki osmeh koji izmamis sebi svakog novog jutra.

zivot nas svakog dana iskusava. na nama je da se borimo. i ti to sjajno radis.:heart:


al` ja bih ovde da `prodjem kroz emocije` - kako kaze moj prijatelj..i da izbacim nervozu zbog istih ovih sitnica uz vasu pomoc..da ne bih prelazila na temu kako kanalisete svoj bes:mrgreen:
 
sas pripadnicu romske manjine.....ne, predomislio sam se......ozbiljno ću....e, ša ej za tebe maler..eo ja sam udario u šleper kad sam išo za cg....a kad sam se vraćo, malo sam proklizavo u šoomama zlatara oko kokinog broda...i esam kooko...esam kooko??...nisam....
 
Poslednja izmena:
sas pripadnicu romske manjine.....ne, predomislio sam se......ozbiljno ću....e, ša ej za tebe maler..eo ja sam udario u šleper kad sam išo za cg....a kad sam se vraćo, malo sam proklizavo u šoomama zlatara oko kokinog broda...i esam kooko...esam kooko??...nisam....

ma i mene pokupio sleper prosle godine u ovo vreme, pa se nisam zalila. pa sta.:roll:

jesam postovala na tu temu?

nisam.

nema nigde zapisa.


al sad kosa ka plavom..ode mobilni..ode komp..dokle vise? :otkacio:

zato kukam, pomazite!

ajde istresite savete!:mrgreen:
 
Sledeći puta kad budeš imala saobraćajku udaj se za saobraćajca koji bude pravio zapisnik i usreći ga...i neće te više tući maler.

Kresni Gancija. Tu ti je pod rukom, pretura po Krstarici.

....ili se udaj za frizerku.....



sta ste bre navalili sa tom udajom?:eek:

pa nije to nacin da se razbije maler!:thumbdown:

usla, videla, izasla..dosta bilo..sad malo drugi...

pitam samo kako da razbijem maler, a ne kako da se izbedacim jos vise;)



a i saveti sa egzotikom ne pomazu..
 

Back
Top