Kad zena muzu dosadi

Gost118

Elita
Poruka
22.445
Pozdrav svima...
Otvaram temu u ime jedne forumasice koja za sada ne zeli da se javno oglasava...
Kopiracu ovdje njeno pisamce, a vas molim za ozbiljan i konstruktivan dijalog...
Spam, chat, price nevezane za temu, preskocite!
Zalili ste se na neozbiljnost na forumu, pa ajde da vas sad vidimo...:)

"Kako da poboljsam sex.odnose sa muzem koji ima neuobicajen apetit, da me vidi vise kao eroticnu devojku nego kao svoju zenu? probali smo uobicajene stvari ali on ne moze da pomakne tu granicu u svom mozgu - druge zene su vise sexy a ja sam mu "zena", bez obzira sta da uradim...
ranije sam mu rekla da pomeramo sex. iskustva jako brzo i da se bojim da cu mu dosaditi jer jesmo svasta probali, sad ispada da mu jesam dosadila; on tvrdi da me voli najvise na svetu i da mu ne pada na pamet da me prevari ili ostavi (a i sto bi kad smo probali trojke, cetvorke i to mozemo opet) ali da su druge zene, devojke sexualnije od mene = a sto je najgore, ne razume zasto me to boli !
on zna da ja i dalje dobijam komplimente od drugih muskaraca i naravno kaze da ne bi podneo da ga prevarim.... pojma nemam kako da resim problem.... ; ne znam da li da ovo ide na forum jer sumnjam da bi nasa opsta sredina ovo pravilno shvatila, meni samo treba neki komentar da mi da novi pogled na moju situaciju ; hvala unapred"
 
ja otvorih jednom temu o zlostavljanju ali sam morao da trazim zakjucavanja upravo zbog neozbiljnosti nekih ucesnika..al ajd sad..

ovo sto je navedeno veoma lici na odnos zlostavljac / zrtva..samo na jako suptilan i perfidan nacin..
 
Razumem ga skroz,nije zayebancija pogotovo što u takvim stvarima čovek ne zna kako da se postavi.Mislim da je najbolje da ona razgraniči tu crtu šta joj je najbitnije u vezi odnosno braku i da na tome radi ako je u stanju,jer ako nismo u stanju da zadovoljavamo svog partnera na bilo koji način a pogotovo onaj koji mu je najbitniji,onda je stvarno problem ozbiljan.Ne znam koliko je cura jaka ali možda pokuša sa nekim drugim,pogotovo što si rekla da izgleda dobro i što joj to ne bi bio nikakav problem.Ne znam koliko su zagazili u vezu ,tipa deca i to ali za sada mislim da joj je to najbolje rešenje.
Poz.!!!
 
Da se raščisti šta on u stvari želi... S jedne strane neće da je prevari, voli je, bla bla šatro - i to je sve lepo...ali s druge strane...

Ipak on želi neku drugu, ali toga još nije postao svestan, možda potiskuje ili laže da ne želi...

Ma šta znam...takve stvari ruiniraju brakove...
 
Po meni on ima brdo cura sa strane a sa njom je samo iz navike jer se boji da raskine zato što tripuje da nema šanse da nađe više takvu curu i zato je loži da mu je ona najbitnija u životu 100%!!!!!!!!!!!!
Gazdarice,ako do sada ovo nije čula neka razmisli malo o ovom ili nek unajmi privatnog detektiva pa nek se uveri u njegovu iskrenu ljubav ali ozbiljno to mislim ,ja bi to uradio kad bi baš došlo do grla.Čuo sam neke priče u ovom pravcu,zato i predlažem jer se ispostavilo da je tako.
Poz.!!!
 
Probali ste u 3...4.... na sta ste vi mislili?

A ti lutko nemoj glavu da razbijas kako bih ga impresionirala... malo se sredi, frizurica ovo-ono, pocni malko da ga kuliras, ali samo toliko da ne ispada da ovisis o njemu...

Nemoj sebe da krivis zbog toga, ako niste zajedno u tome onda jedna strana nemoze sve da promeni.

Predpostavljam da nemate dece ili slicnih obaveza?

srecno!!!
 
Jel da. A on je uvek zabavan i ...
Pa evo. Nije mu seksi, važi. Neka prestane da se trudi i neka se ponaša kako ni on njoj nije seksi, ako joj jeste, pa neka zraka druge muškarce, neka se gospodin oseti ugroženo i povređeno, neka mu bude nedostupna i odmah će postati ponovo seksi. Ako ne, onda će makar primetiti nekoga ko će nju smatrati seksi ženom, pa će skota ostaviti.
Kažem skota zato što me jako nervira ta samovolja muškaraca, koju žene dopuštaju. Žene treba da brinu o izgledu, žene mogu da dosade, žene treba da se trude oko svega mogućeh i nemogućeg, a njima je sve dopušteno. Dobro žene, dokle ćemo više to da tolerišemo?!
Znam da ova tema nije seksistička, već lična, ali se ovo javlja na hiljadu mesta u hiljadu verzija. Da li su muškarci stvarno postali toliko poželjna roba da žene treba da se smaraju raznim glupostima da bi prdavce i podrigivače sa stomačinama zadovoljavale? :ljutko:
 
Nije mi jasno kako može da živi sa nekim ko je na taj način ponižava kao ženu, otvoreno joj pričajući kako su sve druge sexy a ona nije.
Ne kapiram nju, a on je zasigurno težak skot kad je toliko omalovažava.:banovati:
 
Jel da. A on je uvek zabavan i ...
Pa evo. Nije mu seksi, važi. Neka prestane da se trudi i neka se ponaša kako ni on njoj nije seksi, ako joj jeste, pa neka zraka druge muškarce, neka se gospodin oseti ugroženo i povređeno, neka mu bude nedostupna i odmah će postati ponovo seksi. Ako ne, onda će makar primetiti nekoga ko će nju smatrati seksi ženom, pa će skota ostaviti.
Kažem skota zato što me jako nervira ta samovolja muškaraca, koju žene dopuštaju. Žene treba da brinu o izgledu, žene mogu da dosade, žene treba da se trude oko svega mogućeh i nemogućeg, a njima je sve dopušteno. Dobro žene, dokle ćemo više to da tolerišemo?!
Znam da ova tema nije seksistička, već lična, ali se ovo javlja na hiljadu mesta u hiljadu verzija. Da li su muškarci stvarno postali toliko poželjna roba da žene treba da se smaraju raznim glupostima da bi prdavce i podrigivače sa stomačinama zadovoljavale? :ljutko:

Tako se ne postupa sa muskarcima. Zene treba da budu uvek sexy i da ugadjaju muskarcima.
Mi nismo isti, muskarcu se dize a zena samo siri noge, sto znaci da ne treba on nju da pali nego ona njega.
Neke zene ceo zivot ne uspeju da nadju svoje mesto, a to je tuzno.
 
Pozdrav svima...
Otvaram temu u ime jedne forumasice koja za sada ne zeli da se javno oglasava...
Kopiracu ovdje njeno pisamce, a vas molim za ozbiljan i konstruktivan dijalog...
Spam, chat, price nevezane za temu, preskocite!
Zalili ste se na neozbiljnost na forumu, pa ajde da vas sad vidimo...:)

"Kako da poboljsam sex.odnose sa muzem koji ima neuobicajen apetit, da me vidi vise kao eroticnu devojku nego kao svoju zenu? probali smo uobicajene stvari ali on ne moze da pomakne tu granicu u svom mozgu - druge zene su vise sexy a ja sam mu "zena", bez obzira sta da uradim...
ranije sam mu rekla da pomeramo sex. iskustva jako brzo i da se bojim da cu mu dosaditi jer jesmo svasta probali, sad ispada da mu jesam dosadila; on tvrdi da me voli najvise na svetu i da mu ne pada na pamet da me prevari ili ostavi (a i sto bi kad smo probali trojke, cetvorke i to mozemo opet) ali da su druge zene, devojke sexualnije od mene = a sto je najgore, ne razume zasto me to boli !
on zna da ja i dalje dobijam komplimente od drugih muskaraca i naravno kaze da ne bi podneo da ga prevarim.... pojma nemam kako da resim problem.... ; ne znam da li da ovo ide na forum jer sumnjam da bi nasa opsta sredina ovo pravilno shvatila, meni samo treba neki komentar da mi da novi pogled na moju situaciju ; hvala unapred"

Znam 2 takva slucaja.Ja bih joj odgovorila private, al to nije moguce, koliko shvatam...pa cu ovde.
Zvucace smesno...mozda...jer se pokazalo da resenje nema puno veze sa seksom.
On je ustvari zeljan ljubavi, postovanja, divljenja and odobravanja.Nacin na koji mu ona to pokazuje (ako pokazuje) nije odgovarajuci.
Da mu vrati istom merom pokazalo se kao uspesno na kratke staze, lose na duge.
Kad su zene gladne ljubavi citaju ljubavne romane i gledaju spanske serije ili ljubavne filmove...do preteranosti....
Kad su muskarci gladni ljubavi...okrecu se sexu do preteranosti...
Mislim da je vazno da ne prenosi svoje strahove na njega o svom izgledu, o njihovom braku, o drugim zenama...tesko je to ignorisati-ali ovo je drugaciji tip braka, ona mora da se postavi drugacije i da ignorise...dok stvari ne dodju na normalu.
 
Ona nije njemu dosadila...to tako izgleda.On je svestan da mozda samo ona trenutno ga prihvata kao takvog.Muskarac voli onu zenu kojoj govori istinu!
Ne zelim da kazem da je greska samo u njoj i njenom pristupu...naravno da je i on kriv...al nije poenta naci krivca vec resiti problem.
 
ovo sto je navedeno veoma lici na odnos zlostavljac / zrtva..samo na jako suptilan i perfidan nacin..


1. lici...tj. jeste :confused:

2. ja bi se od takvog lika momentalno razvela
meni ovo lici na obicnu manipulaciju i vise je materijal za razgovor
s dobrim psihijatrom nego bilo sta drugo
+ zasto ostaje s nekim tko je tako...tretira?
voli ga? auuu...ego je bas zaebana stvar... - toliko sto se...Nje tice :roll:

3. sto se Njega tice; zasto ostaje s nekim koga dozivljava/tretira aseksualno?
zato sto je voli - my ass, to nije ljubavi izmedju partnera ni nalik...
zato sto je postuje kao ljudsko bice?
aham...a to se ogleda u konstataciji da je ne dozivljava kao zenu + ne razumije zasto je to boli...:(

4. sorry Gazda, tvoja drugarica i njen suprug nisu za forum vec za terapiju...
odvojenu, a ne kolektivnu...mislim, i... to su probali pa...nista...:confused:
 
cela ta prica je postavljena tako da na mene ta zena koja stoji iz price je veoma nesigurna u sebe i svoje kvalitete..a muz to naravno podgreva.. tu nesigurnost..smisljenim i sracunatim izjavama..potezima itd..cineci je tako jos manje sigurnom u sebe i jos vise njegovim robom..uostalom ovo u sada tako izgleda..a sutra vidim i samare tu..milim prezlazak sa mentalnog na fizicku zlostavljanje..

ja jesam musko ali ovakve stvari mi se jednostavno gade..:thumbdown:
 
Super, saterao ju je uza zid. Resenje je da krene da ga vara.
Al' sve to nema veze sa ljubavlju.
Drugo, kad neko nekom dosadi, znaci da se sve svodilo iskljucivo na sex, nema veza sa drugim kvalitetima. Kako nam prijatelji nikad ne dosade?
 
Poslednja izmena:
cela ta prica je postavljena tako da na mene ta zena koja stoji iz price je veoma nesigurna u sebe i svoje kvalitete..a muz to naravno podgreva.. tu nesigurnost..smisljenim i sracunatim izjavama..potezima itd..cineci je tako jos manje sigurnom u sebe i jos vise njegovim robom..uostalom ovo u sada tako izgleda..a sutra vidim i samare tu..milim prezlazak sa mentalnog na fizicku zlostavljanje..

ja jesam musko ali ovakve stvari mi se jednostavno gade..:thumbdown:

e, nemoj tako...mogu oni iskljucivo taj "mentalni SM" pichiti do kraja...braka...
sta mu fali; manje li je efikasan? :)
 
e, nemoj tako...mogu oni iskljucivo taj "mentalni SM" pichiti do kraja...braka...
sta mu fali; manje li je efikasan? :)
paa sad..nije manje efikasan..cak je i efikasniji....kad jednom osoba zakoraci u to worth_less razmisljanje..tesko se iz njega vadi..to je bas put ka dnu..mislim na osobe oba pola..kojim se nesto tako desi..a dok osoba skapirao o cemu se radi vec je debelo zabrazdila..ponekad cak i nema nazad vec samo napred i sto brze do dna..pa tek onda u slobodu..tesko je a ponekad i nemoguce zaustaviti kola koja idu nizbrdo a nemju vise kocnice
 

Back
Top