На власти у Србији су три комунистичке фракције

Kushi

Primećen član
Banovan
Poruka
598
Имамо старе стаљинисте као што су Мићуновић или Љубомир Тадић на левом крилу, онда иду стамболићевци који чине већину у ДС-у и апсолутну већину у ЛДП-у, и такође Слобисте окупљене у дачековом СПС-у.

Свим тим људима у потпуности одговара нови светски поредак, стварање светске владе и укидање националног суверенитета, јер је то срж њивхове идеологије. И милутиновић је признао да су он и Милошевић сами тражили да уђу у НАТО током преговора у Рамбујео али су им ови рекли да су закаснили.

Prpa: Uvreda za istoriju Beograda

Uzrok pojave fašizma među mladima u Srbiji je neznanje, rekla je za B92 Branka Prpa, direktorka Arhiva Srbije.

Mladi ljudi koji istaknu "svastiku" nisu ni svesni da vređaju građane i istoriju Beograda, koji je tokom Drugog svetskog rata bio poprište žestoke borbe protiv okupatorske ideologije, istakla je Prpa. Ona je naglasila da protiv toga moramo ga se borimo kao građani, ali i kao država.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=10&dd=11&nav_id=323001

Највећа уврда за историју Београда и целе Србије је да на челу њеног Архива буде сплитска усташкиња Бранка Прпа.

Њени су прво убијали Србе у црним униформама, па су 1945. променили униформу и наставили даље то да раде као југословенски комунисти, и дан данас то раде.

Да је било памети у српском народу, билo би како је Шешељ предлагао 1991. извршена реторзија, и они би били на миран начин исељени из Србије. Овако ће нам сисати крв све док буду у Србији.
 
Имамо старе стаљинисте као што су Мићуновић или Љубомир Тадић на левом крилу, онда иду стамболићевци који чине већину у ДС-у и апсолутну већину у ЛДП-у, и такође Слобисте окупљене у дачековом СПС-у.

Свим тим људима у потпуности одговара нови светски поредак, стварање светске владе и укидање националног суверенитета, јер је то срж њивхове идеологије. И милутиновић је признао да су он и Милошевић сами тражили да уђу у НАТО током преговора у Рамбујео али су им ови рекли да су закаснили.


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=10&dd=11&nav_id=323001

Највећа уврда за историју Београда и целе Србије је да на челу њеног Архива буде сплитска усташкиња Бранка Прпа.

Њени су прво убијали Србе у црним униформама, па су 1945. променили униформу и наставили даље то да раде као југословенски комунисти, и дан данас то раде.

Да је било памети у српском народу, билo би како је Шешељ предлагао 1991. извршена реторзија, и они би били на миран начин исељени из Србије. Овако ће нам сисати крв све док буду у Србији.

Одлична тема, Куши... видиш ја до сада нисам имао у виду ту "трећу струју" Мићуновић & комп. а са њим су сигурно и ови 60-осмаши...

Трагедија је нарочито за Београд - јер то је велики град и увек је био ОТВОРЕН, али сада смо добили као резултат да је управо Бг. постао легло антисрпства... сви су се шугословени нагурали овде - а познато је каква је била а и остала њихова идеологија, једном речју, само су своју црвену крваву петокраку прекречили у ЖУТО и фурају даље исти фазон....

Да сам нека власт (а хвала Богу, нисам) ја бих специјално Месићу поставио услов да у одређеном року СТВОРИ УСЛОВЕ за повратак свега ољачканог од Срба - а ако не би испунио применио бих реципроцитет... а после и на свим другим просторима одакле су протерани етничким чишћењем, побијени и опљачкани Срби. Али, префарбаним црвеним бандитима очигледно НИЈЕ ЦИЉ ДА ЗАШТИТЕ СРБЕ - НАПРОТИВ!
 
Sve si ovo pisao da bi na kraju šešelj ispao najpametniji jel da?:mrgreen:

Ajde malo smiri te svoje nabujale antiradikalske strasti pa ces postati za nijansu objektivniji. Ovako ne vidim zasto uzimas ucesca u raznim temama. Otvori jednu jedinstvenu za pljuvanje po svemu sto je radikalsko pa se lepo prazni tamo. Vise mi dosadno sto moram i sve te ponavljacke postove da citam samo zato sto su svuda naokolo. A sve su to parafraze recenice: Mrzim radikale, i to je to.
 
Ljudi, zvučite kao vlada SAD-a 60-ih - iza svakog ćoška viri i vreba komunista!

Da je DOS znao kakve ćete gluposti mlatiti o komunizmu sada, nikada ne bi ni rušio komunizam.
Ah da, znam, DOS je bio leglo komunista...

Јесте легло комуниста, није био.:!:

А то није тешко проверити, само им зачепркај по коренима и све ће ти се само касти.

Деца истакнутих комуњара која су деловала анти-српски су ти , управо, ови данас који су на власти.

Нпр. данашња министарка правде је удата за човека чији је деда потписао смртну пресуду Дражи Михајловићу.
Деда се у неком тренутку освестио, схватио је шта је урадио и извршио самоубиство, али зато његовом унуку и његовој жени , очи се нису отвориле. Цица је потписала предају Караџића.
И већ га носи на души...значи, све се наставља.:idea:

Само треба мало мућнути главом.
 
Ljudi, zvučite kao vlada SAD-a 60-ih - iza svakog ćoška viri i vreba komunista!

Da je DOS znao kakve ćete gluposti mlatiti o komunizmu sada, nikada ne bi ni rušio komunizam.
Ah da, znam, DOS je bio leglo komunista...

Нипта слагано није. Дос и данашња власт су комуњаре то итекако знаш. Може да се упореди са 60им у Америци. Али овде у Србији хоћете да истребите Српство. Најгори смрадови антисрпски у историји Србије су на власти. Милошевић и данашња антисрпска гамад na vlasti су исти.
 
Poslednja izmena:
Kategorizacija ili rentgenski snimak strukture beiogradske vlasti,buduci srpska ne postiji,moze se posmatrati iskljucivo sa drugog aspekta.
Srbiju je decenijama zahvatio "pelcer" tipa,svako je bolji samo da nije nas domaci.
Tako je Beograd postao konglomerat koji je uzdigao 'Srbe" u vrh piramide koji sa Srbijom nemaju savrsenio nikakove veze,osim sta im je mozda nacionalno opredeljenje izvedenica iz reci Srbija.
Paralelno sa njima,vaskrsli su i Srbi iz Srbije,autohtoni,ciji je jedini zivotni cilj bio da se docepaju BG.Sada se srame,stide,omalovazavaju svoje poreklo.Nastoje po svaku cenu svoje ponasanje,postupke,opredeljenost iskazati kroz imbecilni mondijalizam,kosmopolitizam i narocito makijavelizam,koji je srecom zaustavljen pre 5 godina.
Projekcija opstaneka Srbije i spasavanja onog sta ce od nje ostati,moze se p[osmatrati samo u kontekstu podizanja politickog uticaja iz unutrasnjosti Srbije.
BG je bio,jeste i bice grobar Srbije,barem u ovakvom kontekstu kao je sada pozicioniran.
 
Ajde malo smiri te svoje nabujale antiradikalske strasti pa ces postati za nijansu objektivniji. Ovako ne vidim zasto uzimas ucesca u raznim temama. Otvori jednu jedinstvenu za pljuvanje po svemu sto je radikalsko pa se lepo prazni tamo. Vise mi dosadno sto moram i sve te ponavljacke postove da citam samo zato sto su svuda naokolo. A sve su to parafraze recenice: Mrzim radikale, i to je to.

Nisu to antiradikalske već anti-kvazi-patrijJotske strasti:mrgreen:
Što se tiče saveta, ne sećam se da sam ih tražio od tebe.
Ne daj bože:lol:

Ako ti je dosadno nađi nekog dečka, prošetaj malo, lepo je vreme....
 
Nisu to antiradikalske već anti-kvazi-patrijJotske strasti:mrgreen:
Što se tiče saveta, ne sećam se da sam ih tražio od tebe.
Ne daj bože:lol:

Ako ti je dosadno nađi nekog dečka, prošetaj malo, lepo je vreme....

Само небулозе пишеш без икакве памети. Кваинтелектуалац си антисрпски 100%.
 
Нипта салагано није. Дос и данашња власт су комуњаре то итекако знаш. Може да се упореди са 60им у Америци. Али овде у Србији хоћете да истребите Српство. Најгори смрадови антисрпски у историји Србије су на власти. Милошевић и данашња антисрпска гамад na vlasti су исти.

Pushi, na kom je ovo jeziku? :think:
 
Mislim da je taj šljam podržao srpski narod.
Glasovima, izborima....

Избори:lol:. Претњама и хапшењима. Ртс сте претворили у титов антисрпски канал. Чак и на квизовима су почели да питају која је највећа планина на Косову. Тијанић националиста:lol:.
 
Избори:lol:. Претњама и хапшењима. Ртс сте претворили у титовско антисрпски канал. Чак и на квизовима су почели да питају која је највећа планина на Косову. Тијанић националиста:lol:.
Tijanić?
Yeb'o ga onaj što ga doveo na rts:mrgreen:

Nego, nikako da mi odgovoriš jesi za Radetu ili za Vučića?
 
Јесте легло комуниста, није био.:!:

А то није тешко проверити, само им зачепркај по коренима и све ће ти се само касти.

Деца истакнутих комуњара која су деловала анти-српски су ти , управо, ови данас који су на власти.

Нпр. данашња министарка правде је удата за човека чији је деда потписао смртну пресуду Дражи Михајловићу.
Деда се у неком тренутку освестио, схватио је шта је урадио и извршио самоубиство, али зато његовом унуку и његовој жени , очи се нису отвориле. Цица је потписала предају Караџића.
И већ га носи на души...значи, све се наставља.:idea:

Само треба мало мућнути главом.

Нипта салагано није. Дос и данашња власт су комуњаре то итекако знаш. Може да се упореди са 60им у Америци. Али овде у Србији хоћете да истребите Српство. Најгори смрадови антисрпски у историји Србије су на власти. Милошевић и данашња антисрпска гамад na vlasti су исти.
Kada se završio II sv. rat, komunisti su streljali sve viđenije, obrazovanije, bogatije i uticajnije ljude koji nisu bili dovoljno svesni dešavanja da se povuku u neku drugu zemlju u kojoj bi bili koliko toliko bezbedni.
Komunisti su mislili da će uništavanjem same kreme društva moći dublje da puste svoje crvene korene. Može se reći da su delimično bili u pravu. Neki iz straha, drugi iz zaluđenosti, treći iz iskrene ubeđenosti da ih komunizam vodi u uzvišenost, ljudi su počeli da se klanjaju komunizmu i njihovim vođama.

Ovu priču svi znate, a ja vam je pričam da bih napravio poređenje ovog i onog vremena, jer se mogu povezati u tome što su se u oba dešavale radikalne promene.
Onomad su komunisti napravili grešku zbog toga što su odstranili sve sposobne ljude koji su bili ideološki nepodobni.
Mislim da bi sada bilo nemoguće naći dovoljno ljudi u Srbiji koji su dovoljno sposobni da upravljaju zemljom, a da nemaju komunističke korene. Shvarate li bi to filtriranje zahtevalo posla, vremena, resursa, a kojim dobrom?
Odstraniti doktora nauka sa njegove katedre samo zato što je bio komunista je jednostavno glupo.
Vremena se menjaju, države se menjaju, pa i ljudi koji ih vode imaju drugačije ciljeve.
Kategorizacija ili rentgenski snimak strukture beiogradske vlasti,buduci srpska ne postiji,moze se posmatrati iskljucivo sa drugog aspekta.
Srbiju je decenijama zahvatio "pelcer" tipa,svako je bolji samo da nije nas domaci.
Tako je Beograd postao konglomerat koji je uzdigao 'Srbe" u vrh piramide koji sa Srbijom nemaju savrsenio nikakove veze,osim sta im je mozda nacionalno opredeljenje izvedenica iz reci Srbija.
Paralelno sa njima,vaskrsli su i Srbi iz Srbije,autohtoni,ciji je jedini zivotni cilj bio da se docepaju BG.Sada se srame,stide,omalovazavaju svoje poreklo.Nastoje po svaku cenu svoje ponasanje,postupke,opredeljenost iskazati kroz imbecilni mondijalizam,kosmopolitizam i narocito makijavelizam,koji je srecom zaustavljen pre 5 godina.
Projekcija opstaneka Srbije i spasavanja onog sta ce od nje ostati,moze se p[osmatrati samo u kontekstu podizanja politickog uticaja iz unutrasnjosti Srbije.
BG je bio,jeste i bice grobar Srbije,barem u ovakvom kontekstu kao je sada pozicioniran.

Da li želiš da kažeš su za zastranjivanje Srbije odgovorni Beograđani koji su došli sa strane ili jednostavno kritikuješ Beograd u celini. Primećujem dozu i jednog i drugog u tvom izlaganju.
 
I ti kusi si taj koji govori anti-srpsko ,jer je oko 3000000 miliona gradjana glasalo za ZES i automatski ti govoris anti srpski. Vise mi je dosta da optuzujete samo ZES, sta je ovo ima li normalnih demokrata na ovom site-u ukljucite se? Kad radikali budu na vlasti e onda cemo biti anti-srbi. Nervira me da me neko naziva anti-srbom. Ja samo glasam za bolji standard i zivot (moze Evropski), a ne da se izolujem od sveta. Sta ima neku fobiju?
 
Mislim da bi sada bilo nemoguće naći dovoljno ljudi u Srbiji koji su dovoljno sposobni da upravljaju zemljom, a da nemaju komunističke korene. Shvarate li bi to filtriranje zahtevalo posla, vremena, resursa, a kojim dobrom?
Odstraniti doktora nauka sa njegove katedre samo zato što je bio komunista je jednostavno glupo.
Vremena se menjaju, države se menjaju, pa i ljudi koji ih vode imaju drugačije ciljeve.
.

Има способних људи у Србији али не шљам антисрпски који је на власти. И туђман је кобајаги био комуниста, а уствари је био усташа који је једва чекао да наследи павелића и направи нови ндх. Данас Српска власт се састоји од најгорег антисрпско титовског шљама.
 

Back
Top