Зашто је забрањен Српски Радио Сутон

дрињача

Domaćin
Banovan
Poruka
3.235
Зашто је власт забранила Српски Радио Сутон, који је емитовао српску народну музику: традиционалну, националну, патриотску, завичајну, насталу на просторима где су Срби живели и где живе данас. :ljutko:

baner300.jpg
 
До недавно је пуштао српске родољубиве песме. Био је на 99,7 Mhz.
Ajoj... Već zamišljam da vozim auto, a iz zvučnika da slušam rodoljubive pesme... Ovo sam video samo kod onih najgrđih Crnogoraca kad parkiraju Meče (naravno :roll: ) a iz auta zavijanje i lelekanje...
Imaš Radio Krajinu, pa se truj time. ;)
 
ne davim nego komentarisem na normalan nacin...........a ti posto mislis da si jedini u pravu i pokusavas da cenzurises druge krijuci se iza administratorstva tvoj problem........jesi li srecan ili pun sebe?

jel se sada osecas vaznim i jakim kada u real ne mozes?
stvarno ne razumem u cemu je tvoj problem?

covece kvaris ovaj sajt,samo zbog tebe se oseca neko da ne moze da iskaze sta misli da treba............
 
ne znam kojih nas?
ali zato ima tvojih.........
verovatno sto neistomisljenika ban i ostale stvari-nisi razmisljao malo o tome?
ja bih rekao sam sebi -e brate dosta neko ce me stvarno izvaliti?

Ne znaš na koje ''vas'' sam mislio, ali znaš ko smo ''mi''? :hahaha:
Rekoh ti, idi spavaj, gubiš se.
Ove dve poslednje rečenice stvarno ne mogu da razumem šta tu piše, brljaviš... :lol:
'Ajd uživaj, nađi Krajinu i cvrkući po dvorištu. :whistling:
 
Ne znaš na koje ''vas'' sam mislio, ali znaš ko smo ''mi''? :hahaha:
Rekoh ti, idi spavaj, gubiš se.
Ove dve poslednje rečenice stvarno ne mogu da razumem šta tu piše, brljaviš... :lol:
'Ajd uživaj, nađi Krajinu i cvrkući po dvorištu. :whistling:

Naravno ja znam ko ste to vi,ali ne znam ko smo to mi za tebe?:rtfm:
a izmedju ostalog ovo ti je 3,4 put kako u pokusaju da ispadnes pametan ispadnes klasican panj...........ako ne znas da prozivas ljude sto ti je vidim namera,pokusaj da uskladis nesto da bi stvarno ispao zanimljiv a ne da glumis nekog urbanka a praziluk ti iz zadnjice viri.

ne slusam to,a nisam ni koman da slusam tehno tako da me uopse ne zanimaju tvoje nebuloze.........i rekoh ti 100 puta,okani me se.:bye:
 
:hahaha:
Katastrofa! Odoh ja, upropasti mi nedelju čoveče! :otkacio:

:hahaha:
e da izmedju ostalog videh da mi smanjujes reputaciju na svaku raspravu ili polemiku sa tobom,ili drugacije misljenje od tvog :mrgreen::hahaha:

znaci koji si ti lik,MOZES LI BITI JADNIJI :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

EVO NEK VIDE FORUMASI STA TI ZAPRAVO RADIS :rtfm::rtfm::rtfm:

znaci koji si ti lik-strasno,mislim mene bi bilo malo blam :sad2:

znaci gadis mi se samo tako..........:thumbdown:

:otkacio::otkacio::otkacio::otkacio::otkacio:

SHMEKERCINO :hahaha::hahaha::hahaha:
 
Naravno ja znam ko ste to vi,ali ne znam ko smo to mi za tebe?:rtfm:
a izmedju ostalog ovo ti je 3,4 put kako u pokusaju da ispadnes pametan ispadnes klasican panj...........ako ne znas da prozivas ljude sto ti je vidim namera,pokusaj da uskladis nesto da bi stvarno ispao zanimljiv a ne da glumis nekog urbanka a praziluk ti iz zadnjice viri.

ne slusam to,a nisam ni koman da slusam tehno tako da me uopse ne zanimaju tvoje nebuloze.........i rekoh ti 100 puta,okani me se.:bye:

ma ne zna ni on ko je i sta je

techno mu nije zavijanje!? jasna stvar. ne zna taj ni reci ni jedne pesme na engleskom, al zato uziiiva. naravno prvo mora da uzme nesto makar pivo radi pojacanja efekta, moze i neka hemija na pivo. tri korne penal. ne zna strane liriks al se zato sa indignacijom gusa svojih autenticnih. ma on se boji sadrzaja tih patriotsko rodoljubivih, jer ga podsecaju odakle je a i da nikad nece biti drugo nego odavde.
tehno i ostalo, to je faza u razvoju i zezanju mladih, neka se deca igraju, zasviraj i za pojas zadeni. osim mozda ako tatko ima para pa si zaludan ceo zivot ili ako si clan rezimskodogmatskih partija pa moras da siris odbojnost prena svemu domacem pa i muzici.
ako nesto ne razumes ne znaci da ne valja.
 
:hahaha:
e da izmedju ostalog videh da mi smanjujes reputaciju na svaku raspravu ili polemiku sa tobom,ili drugacije misljenje od tvog :mrgreen::hahaha:

znaci koji si ti lik,MOZES LI BITI JADNIJI :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

EVO NEK VIDE FORUMASI STA TI ZAPRAVO RADIS :rtfm::rtfm::rtfm:

znaci koji si ti lik-strasno,mislim mene bi bilo malo blam :sad2:

znaci gadis mi se samo tako..........:thumbdown:

:otkacio::otkacio::otkacio::otkacio::otkacio:

SHMEKERCINO :hahaha::hahaha::hahaha:
Pa kad si na lošem glasu :bye:
Piši razumno. Probaj...
I čemu 20 smajlija u komentaru? Nerviraš se? :)
 
ma ne zna ni on ko je i sta je

techno mu nije zavijanje!? jasna stvar. ne zna taj ni reci ni jedne pesme na engleskom, al zato uziiiva. naravno prvo mora da uzme nesto makar pivo radi pojacanja efekta, moze i neka hemija na pivo. tri korne penal. ne zna strane liriks al se zato sa indignacijom gusa svojih autenticnih. ma on se boji sadrzaja tih patriotsko rodoljubivih, jer ga podsecaju odakle je a i da nikad nece biti drugo nego odavde.
tehno i ostalo, to je faza u razvoju i zezanju mladih, neka se deca igraju, zasviraj i za pojas zadeni. osim mozda ako tatko ima para pa si zaludan ceo zivot ili ako si clan rezimskodogmatskih partija pa moras da siris odbojnost prena svemu domacem pa i muzici.
ako nesto ne razumes ne znaci da ne valja.

Normalno..........ali razumeju oni,ali......tesko ih je objasniti......
ja ne slusam narodnjake ali sad da pricam da je to seljacki zato sto ja ne slusam svasta.
a pogotovu kada hoces da zabranis tudje misljenje,sto se ovde zapravo i desava.....
 
Pa kad si na lošem glasu :bye:
Piši razumno. Probaj...
I čemu 20 smajlija u komentaru? Nerviraš se? :)

a tebi se pricinjavaju glasovi :hahaha:

kakve ima veze glas sa mojim tekstom,ili racunas ako je neko na losem glasu mogu da ga ugnjetavam a da mene niko ne kazni?

i kakvo je to glasanje bilo?jel me to kod tebe u kuci ogovarate -e onaj olympiakos?

to sto ti ne razumes tvoj problem,i ti non stop spamujes teme,provociras i pises nebuloze pa to mene ne pogadja.:rtfm:

ja pisem totalno razumno,nego ti cenzurises-STO SI SAD I SAM PRIZNAO-da ne bude posle olympiakos izmislja.

a to sto mi u porukama odgovaras sa-ja sam admin sta mi mozes-e to jos govori o tebi tj o tvom delovanju.................KAKO TE NIJE BLAM COVECE:thumbdown:
 

Back
Top