Бања Лука - збирна тема

Kakve diskoteke? Imamo jednu jedinu a to je Titanium, pošto se Music Hall ne može računati jer tu izlaze klinci. :x Iskreno što se tiče Bumeranga to meni i nije neka diskoteka koje nema kao prvo baštu, jer ljeti je vruće da se bude dole u podrumu.
Milsim da bi bilo puno bolje kada bi se otvorila neka veće diskoteka kao u Sarajevu Akva.Da više ljudi dolazi i da ima više prostora. :) 8)
 
Počnimo od frajera.
Čula sam da na jednog frajera dođe osam riba, malo tipova zar ne, ali koliko sam ja mogla da osmotrim, taj jedan je mmmmmm, pa ne znam za koga da se odlučim, upoznala sam ih nekoliko, trojica su mi zapala za oko ali sve što znam o njima jeste da su slatki.
A najbolja cica u Banja Luci... hm... pa biću JA kad budem došla od oktobra :D :D :D
Novosađanka
 
E ovako:Naj bolji frajer( odnosno naj bolje izleda) je tip koji drzi ili je drzao sokolski,neznam kako se zove ali dobro izgleda.Raso milenijum je isto simpa.Ima ih jos par ali neda mi se sad razmisljati.A naj bolja ribica,(tesko je)ima stvarno slatkih i sredjenih cura kao nigdje na svjetu.Vidjela sam jednu jako mladu plavu djevojku koja radi kod Roguljica na pumpi i stvarno je preslatka.Sve u svemu mnogo lijepih i mladica i djevojka ima u MOJOJ BANJALUCI!!!
 
Naravno da necu biti NAJBOLJA ( pise se zajedno, za neupucene) riba, posto ne podsecam na ribu u faci ali cu ipak biti najlepsa cica.
A frajeri iz Banja Luke, pa kako sam snimila kad sam bila, Boga mi bolji su od onih osam riba zajedno...
Pozdrav Banja Luci iz Novog Sada
 
J.LOPEZ:
E ovako:Naj bolji frajer( odnosno naj bolje izleda) je tip koji drzi ili je drzao sokolski,neznam kako se zove ali dobro izgleda.Raso milenijum je isto simpa.Ima ih jos par ali neda mi se sad razmisljati.A naj bolja ribica,(tesko je)ima stvarno slatkih i sredjenih cura kao nigdje na svjetu.Vidjela sam jednu jako mladu plavu djevojku koja radi kod Roguljica na pumpi i stvarno je preslatka.Sve u svemu mnogo lijepih i mladica i djevojka ima u MOJOJ BANJALUCI!!!

psssssssss!!!!!!!!
ne sramoti nas :twisted: :twisted: :twisted:
 
dejo:
J.LOPEZ:
E ovako:Naj bolji frajer( odnosno naj bolje izleda) je tip koji drzi ili je drzao sokolski,neznam kako se zove ali dobro izgleda.Raso milenijum je isto simpa.Ima ih jos par ali neda mi se sad razmisljati.A naj bolja ribica,(tesko je)ima stvarno slatkih i sredjenih cura kao nigdje na svjetu.Vidjela sam jednu jako mladu plavu djevojku koja radi kod Roguljica na pumpi i stvarno je preslatka.Sve u svemu mnogo lijepih i mladica i djevojka ima u MOJOJ BANJALUCI!!!

psssssssss!!!!!!!!
ne sramoti nas :twisted: :twisted: :twisted:
A zasto nas sramotim???Pa nemamo svi isti ukus,ili sam tebe mozda izostavila pa si sad malo.........!?
 
J.LOPEZ:
dejo:
J.LOPEZ:
E ovako:Naj bolji frajer( odnosno naj bolje izleda) je tip koji drzi ili je drzao sokolski,neznam kako se zove ali dobro izgleda.Raso milenijum je isto simpa.Ima ih jos par ali neda mi se sad razmisljati.A naj bolja ribica,(tesko je)ima stvarno slatkih i sredjenih cura kao nigdje na svjetu.Vidjela sam jednu jako mladu plavu djevojku koja radi kod Roguljica na pumpi i stvarno je preslatka.Sve u svemu mnogo lijepih i mladica i djevojka ima u MOJOJ BANJALUCI!!!

psssssssss!!!!!!!!
ne sramoti nas :twisted: :twisted: :twisted:
A zasto nas sramotim???Pa nemamo svi isti ukus,ili sam tebe mozda izostavila pa si sad malo.........!?


ja??????' heheheheh
pa znam ja da ne bih ušao ni u najširi mogući izbor ali molim te gazda milenijuma i sokolskog??? je li govorimo ko je najbolji da se udaš za njega ili ko je najljepši????
uostalom ovo je tema u kojoj su svi u pravu i u isti mah niko nije
 
dejo:
J.LOPEZ:
dejo:
J.LOPEZ:
E ovako:Naj bolji frajer( odnosno naj bolje izleda) je tip koji drzi ili je drzao sokolski,neznam kako se zove ali dobro izgleda.Raso milenijum je isto simpa.Ima ih jos par ali neda mi se sad razmisljati.A naj bolja ribica,(tesko je)ima stvarno slatkih i sredjenih cura kao nigdje na svjetu.Vidjela sam jednu jako mladu plavu djevojku koja radi kod Roguljica na pumpi i stvarno je preslatka.Sve u svemu mnogo lijepih i mladica i djevojka ima u MOJOJ BANJALUCI!!!

psssssssss!!!!!!!!
ne sramoti nas :twisted: :twisted: :twisted:
A zasto nas sramotim???Pa nemamo svi isti ukus,ili sam tebe mozda izostavila pa si sad malo.........!?


ja??????' heheheheh
pa znam ja da ne bih ušao ni u najširi mogući izbor ali molim te gazda milenijuma i sokolskog??? je li govorimo ko je najbolji da se udaš za njega ili ko je najljepši????
uostalom ovo je tema u kojoj su svi u pravu i u isti mah niko nije
Kao prvo ja sam udana tako da ne kometarisem iz tih razloga.A i da nisam za gazdu ili gazdinog sina se nikad nebih udala.Posto vec duzi niz godina nezivim u BL,pa ne poznajem sad mnogo dobrih tipova,ja sam napisala ono sto je meni zapalo za oko, a to nema nikakve veze sa tim sto su pomenuti gazde.Ipak u nasoj Srpskoj ljepotici ima puno lijepih i momaka i djevojaka (kao sto sam vec napisala),koji nisu nikakve gazde!!!!!!!!!!!!!!Pozdrav za naj ljepsi grad na svijetu!!!!!!!!!!!
 

Back
Top