Prekookeanski brod Atlas

DiVljA

Elita
Poruka
15.398
".................................................................................................14. februara 1922.


U pocetku je kapetan Abegg skidao uniformu i vodili bismo ljubav. Mimoisli bismo na mostu, on bi se nasmesio i ja bih silazila u kabinu. Ubrzo bi dolazio. Kada bismo zavrsili, ponekad je i ostajao. Pricao mi je o sebi. Pitao me da li mi nesto treba. Sada je drugacije. Ulazi i vise se i ne skida. Uvuce mi ruke pod odecu da se uzbudi, onda me posadi na krevet i otkopca pantalone. Ostane tako da stoji ispred mene. Mastrubira i onda ga utera u usta. Ne bi bilo tako odvratno kad bi makar cutao. "Svidja ti se, a, *****? Onda ga pusi, odvratna kucko, uzmi ga, uzivaj, glupa *****." Kako li je to zadovoljstvo govoriti da je ***** nekome ko ti ga pusi. Kakvog to ima smisla? Ima puno nacina da se predje okean a da se ne plati karta. Ja sam izabrala da da pusim kapetanu Charlusu Abeggu. Ravnopravna razmena. On ima moje telo, ja jednu kabinu njegovog prokletog broda. Pre ili kasnije cemo stici i sve ce biti gotovo. Ovo sranje. Na kraju on svrsava. Pusti neku vrstu smesnog urlika i napuni mi usta spermom. Ima odvratan ukus. Toolova je bila drugacija. njegova je bila ukusna. Onda se ja dignem i odem da pljunem u klozet trudeci se da ne povratim. Ponekad, dok se odande vratim, kapetan bi vec otisao. Bez ijedne reci. Onda pomislim:"Gotovo je, za sada je gotovo."


Zamkovi gneva (7), Alesandro Bariko
 
Verovanje da zlo ima natprirodno poreklo u stvari je potreba ljudi da opravdaju svako svoje prostaštvo.
Džozef Konrad, engleski pisac

Recite jeste li nekad videli vašljivog čoveka koji ide ulicom i viče: vašljiv sam!
Fridrih Vilhelm Šeling, nemački filozof

al da ne spamujem vise...potreba za suprematijom,dominacija,ponizavanje partnera...ili jednostavno iskaljivanje besa.
 
".................................................................................................14. februara 1922.


U pocetku je kapetan Abegg skidao uniformu i vodili bismo ljubav. Mimoisli bismo na mostu, on bi se nasmesio i ja bih silazila u kabinu. Ubrzo bi dolazio. Kada bismo zavrsili, ponekad je i ostajao. Pricao mi je o sebi. Pitao me da li mi nesto treba. Sada je drugacije. Ulazi i vise se i ne skida. Uvuce mi ruke pod odecu da se uzbudi, onda me posadi na krevet i otkopca pantalone. Ostane tako da stoji ispred mene. Mastrubira i onda ga utera u usta. Ne bi bilo tako odvratno kad bi makar cutao. "Svidja ti se, a, *****? Onda ga pusi, odvratna kucko, uzmi ga, uzivaj, glupa *****." Kako li je to zadovoljstvo govoriti da je ***** nekome ko ti ga pusi. Kakvog to ima smisla? Ima puno nacina da se predje okean a da se ne plati karta. Ja sam izabrala da da pusim kapetanu Charlusu Abeggu. Ravnopravna razmena. On ima moje telo, ja jednu kabinu njegovog prokletog broda. Pre ili kasnije cemo stici i sve ce biti gotovo. Ovo sranje. Na kraju on svrsava. Pusti neku vrstu smesnog urlika i napuni mi usta spermom. Ima odvratan ukus. Toolova je bila drugacija. njegova je bila ukusna. Onda se ja dignem i odem da pljunem u klozet trudeci se da ne povratim. Ponekad, dok se odande vratim, kapetan bi vec otisao. Bez ijedne reci. Onda pomislim:"Gotovo je, za sada je gotovo."


Zamkovi gneva (7), Alesandro Bariko

Djače (čita)

"Knez Nikola i svi dupiljani
pozdravljamo našega Vladiku!

Pišemo ti što je kod nas bilo.
Kako čusmo što bi na Cetinju, 2710
poklasmo se s našijem Turcima.
Dan i noć je poklanje trajalo:
bješe puna Crmnica Turakah,
desečara, age, izjelice.

Malo ko nam u pomoći dodje; 2715
i mi smo ti grdno izginuli,
polovina u boj pogibosmo.
Nestalo je groblja oko crkve,
po šestinu u jedan kopamo.

Po Crmnici Turke isjekosmo 2720
i grad Besac s zemljom izravnismo.
sad ti nema u našu nahiju
obilježja od turskoga uha
do trupine ali razvaline."

Vladika Danilo plače a Iguman se Stefan smije.

Vladika Danilo

Ti, igumne, ne razumje pismo, 2725
a bi i ti na njem proplakao:
po šestinu ujedno kopaju!

Iguman Stefan

Razumijeh ga, al' plakat ne mogu.
Da umijem plakat od radosti,
bih plakao sladje nego igda, 2730
Al kod mene, kada poje duša,
suze mi se smrznu od radosti.

Sv. Avgustin
 
7. Iz izlozenog je ocigledno da nikakve druge Supstancije sem DUHA, ili toga sto opaza, nema. Ali, zbog puniju demonstracije ovoga ovde, dozvolimo da bude pretpostavljeno da su osetni kvaliteti boja, figura, pokret, miris, ukus, itd., its. ideje spoznate culima. Sada, da neka ideja egzistira u neopazajucoj stvari je ocigledna kontradikcija; imati ideju je jedno te isto sto i opaziti; pa zbog toga ma gde god boja, figura, itd postoje, to mora da ih opazi; zbog tog razloga je jasno da nemoze da postoji nemisleca supstanca il' supstrat tih ideja koji bi mogao da ih cini.

G. B e r k e l e y, Of the Principles of Human Knowledge (1710).
 
".................................................................................................14. februara 1922.


U pocetku je kapetan Abegg skidao uniformu i vodili bismo ljubav. Mimoisli bismo na mostu, on bi se nasmesio i ja bih silazila u kabinu. Ubrzo bi dolazio. Kada bismo zavrsili, ponekad je i ostajao. Pricao mi je o sebi. Pitao me da li mi nesto treba. Sada je drugacije. Ulazi i vise se i ne skida. Uvuce mi ruke pod odecu da se uzbudi, onda me posadi na krevet i otkopca pantalone. Ostane tako da stoji ispred mene. Mastrubira i onda ga utera u usta. Ne bi bilo tako odvratno kad bi makar cutao. "Svidja ti se, a, *****? Onda ga pusi, odvratna kucko, uzmi ga, uzivaj, glupa *****." Kako li je to zadovoljstvo govoriti da je ***** nekome ko ti ga pusi. Kakvog to ima smisla? Ima puno nacina da se predje okean a da se ne plati karta. Ja sam izabrala da da pusim kapetanu Charlusu Abeggu. Ravnopravna razmena. On ima moje telo, ja jednu kabinu njegovog prokletog broda. Pre ili kasnije cemo stici i sve ce biti gotovo. Ovo sranje. Na kraju on svrsava. Pusti neku vrstu smesnog urlika i napuni mi usta spermom. Ima odvratan ukus. Toolova je bila drugacija. njegova je bila ukusna. Onda se ja dignem i odem da pljunem u klozet trudeci se da ne povratim. Ponekad, dok se odande vratim, kapetan bi vec otisao. Bez ijedne reci. Onda pomislim:"Gotovo je, za sada je gotovo."


Zamkovi gneva (7), Alesandro Bariko

A meni se cini da je ovo u fazonu Kupio sam sebi seksi toj! Pa jest ruzno ali nekako svako od nas kako djevojke tako muskarci bi voljeli nekoga da im ispunjava sve seksualne zelje bez rijeci samo uzmes i uradis!
 
"Onda pomislim:'Gotovo je, za sada je sve gotovo.' Scucurim se na krevetu i odem u Quinnipak. Tool me je tome naucio. Da odem u Quinnipak, da spavam u Quinnipaku, da pobegnem u Quinnipak. Ponekad sam ga pitala:' Gde si bio kada su te svi trazili?' a on je govorio: 'Skoknuo sam do Quinnipaka'. To je neka vrsta igre. Sluzi kad ti je muka od svega i kad ne znas kako da je se resis. Onda se scucuris negde, sklopis oci i pocnes da izmisljas price. Ono sto ti padne na pamet. Ali to moras dobro da radis. Sa svim pojedinostima: onim sto ljudi govore, bojama i zvukovima. Sa svim. I muka malo po malo nestaje. Posle se, naravno, vrati, ali dotle si je na kratko prevario. Prvi put kad su uhvatili Toola, odvezli su ga u zatvor nekim kamionom. Kamion je imao mali prozor. Tool se plasio ztvora. Gledao je napolje i osecao se kao da umire. Prolazili su jednu raskrsnicu i na ivici puta se nalazila strelica koja je oznacavala put za neko mesto. Tamo je Tool procitao to ime : Quinnipak. Za nekoga ko ide u zatvor, videti strelicu koja vodi negde drugde mora da je kao da gleda u lice beskraju. Tako mu se to ime urezalo u pamcenje. Sta god da je bilo tamo, svakako je bio zivot, a ne zatvor.Tako mu se to ime urezalo u pamcenje. Kada je izasao, lice mu se promenilo. Ostario je. Ja sam ga ipak cekala. Rekla sam mu da ga volim kao i ranije i da cemo poceti sve iz pocetka. Ali nije bilo lako izaci iz tog sranja. Beda nam je visila o vratu, nije nas izgubila iz vida ni na tren. Mi smo prakticno odrasli zajedno, Tool i ja, u toj gadosti od bozanstvenog kvarta. Napravili smo bili dugacku cev od hartije i uvece bismo se naginjali kroz prozor i govorili u nju: pricali smo jednom drugom tajne. Kad ih ne bismo imali izmisljali bismo ih. Bio je to nas svet. Oduvek. "


Sledece pitanje, imate li neku imaginarnu igru koju igrate sa partnerom ( nesto sto vas potpuno izdvoji od realnosti i samo ste vas dvoje prisutni- sex se ne racuna) i kako ona izgleda?:D
 

Back
Top