Humanitarne organizacije u Nisu!

hehe,ti i ja izgleda imamo isti problem :)
i ja zelim da se uclanim u neku humanitarnu organizaciju ali nisam cula za ni jednu.poslala sam mail crvenom krstu medjutim nisu mi odgovorili iako sam ih kulturno zamolila.
sad pokusavam da se ukljucim u neku humanitarnu organizaciju preko jedne politicke stranke,*** to je izgleda jedini nacin,pa ako uspem i zainteresovan si,javicu ti i prikljucicu te ;)
:bye:
 
e ja sam ponos grada,ajde zanimalo bi me da se dogovorimo,ako mogu da se uclanim u
neku hum. organizaciju,ali da znas da nisam punoletan imam 16 god :)

Jedino sto sam nasao je Are-art humanitarna organizacija koja pomaze valjda
domovima za decu,ali prvo sa dobom da vidim ako ima neko ko je vise ugrozeniji
od dece bez rotitelja...
 
I ja sam zainteresovana za učlanjenje u humanitarnu organizaciju.
Najpre sam na pameti imala ''Crveni krst'', ali su me ljudi koji su bili njihovi volenteri (i to dugi niz godina) odvratili pričama o svom iskustvu... Naravno, ne mora da znači da će svako imati takvo iskustvo, ali se priče svih tih osoba podudaraju, što je mnogo da bi bila slučajnost... Podudaraju se u tome da su oni neodgovorni, da zloupotrebljavaju volontere, da su nekreativni, lenji, da ih zanima jedino novac...

I možda je ružno što ovo prenosim, ali verujem da je zaista takvo stanje tamo i vrlo sam ogorčena iako nisam prošla kroz taj sistem (mogu da mislim koliko su tek njihovi bivši saradnici razočarani)...
I obeshrabrena sam što se i na mestu koje treba da okupi plemenite ljude i ideje, opet javlja ološ od ljudi i zarada kao glavni motiv... i ta učmalost... grrrr...

Ako neko zna neku drugu humanitarnu organizaciju, gde zaista ima bar u nekoj dozi entuzijazma, neka i mene obavesti... ovde ili privatnom porukom... hvala.
 

Back
Top