Da li je pas trošak

donamileva

Buduća legenda
Poruka
30.635
Upravo sam bila malo neverna:rumenko:pa sam šarala po nekim drugim forumima i na jednom od njih na gornje pitanje pročitala masu pametnih,glupih ali i nadobudnih odgovora.
Zato pitam ja vas, tj sve nas da li je pas trošak.
Ako slična tema postoji,molim moderatore da je podignu,pošto je ja pretragom nisam našla
 
psi su smor
mruvz8.gif
 
Pa sad, i onom ko pusi su cigare trosak!!!
Ja iskreno nisam nikad razmisljala o tome, ali jeste trosak jer ja sve finansiram sama, od svog "dzeparca", jedino moji uskacu ako treba neka vakcinacija!!!
Ali stvarno, to su neke usputne stvari, koliko god npr bila umorna posle faxa meni je najveci odmor kad se setam sa Lepom i Snupisom!!!
 
mada ja uni kupujem granule redovno.....to joj je glavno...rachunam da u granulama ima svih potrebnih sastojaka ...koji se izgube kada se hrana kuva...ako se ne kuva kako treba...
al svejedno pored granula jede svashta....i koske i sirovo povrce....
 
gleaj kila mlevenih kostiju je 20dinara
kupim 25 kila.A pirinca uvek imam,obicne kosti i iznutrice dobijam besplatno.samo kazem da mi ostave.a lena jede 800grama na dan.

ljudi kako ne shvatate....

Nidžo kaže 3 000, oo. Ali uz parolu snadji se malo :lol: u nekoj kafanici ostave iznutrice...u klanici koske...ovo - ono i prodje se mnogo jeftinije.

Ko hoće samo da kupuje ona džačiće...***...malo je i plata mesečno :neutral:
 

Back
Top