Sta mislite o ``ARENI`` u Valjevu?

pu,prvi ja da dam svoj cenjeni odgovor.

Hahhahahahahahhah
smejurija
svaka cast likovima koji idi tamo ali ovo je smesno mesto.
A hvla bogu ja nisam bio. I drago mi je. A da cujemo Vas cenjene turbo folkere kako je decki bilo>>>???
 
Poslednja izmena od moderatora:
Zanimljivo... Nisam cula...

A kakva je to diskoteka, gde se nalazi???

***. ti kao da si iz Vranja ili Kikinde kad si toliko ne obaveshtena...Pa ja sam iz Lazarevca pa sam cuo!!!
Pazi,kapiram to da nisi cila za ovo mesto,a i znam da te apsolutno ne interesuje,kao i mene naravno...jer nije u nashem stilu nikako,pa zato ti i nisi cula valjda...ali ti ne cujesh za mnoge svirke po Va,pa cak i neka veca deshavanja,tipa neki koncert,itd...Stvarno mi nije jasno kako si tako slabo obaveshtena,cak i manje od mene koji nisam iz Va ...
 
***. ti kao da si iz Vranja ili Kikinde kad si toliko ne obaveshtena...Pa ja sam iz Lazarevca pa sam cuo!!!
Pazi,kapiram to da nisi cila za ovo mesto,a i znam da te apsolutno ne interesuje,kao i mene naravno...jer nije u nashem stilu nikako,pa zato ti i nisi cula valjda...ali ti ne cujesh za mnoge svirke po Va,pa cak i neka veca deshavanja,tipa neki koncert,itd...Stvarno mi nije jasno kako si tako slabo obaveshtena,cak i manje od mene koji nisam iz Va ...

Ni meni nije jasno, ja nekako cujem sve uvek kasno... Cula sam od drugarica za ovu diskoteku, pa sam rekla i za cene da devojke ne placaju... Ali nisam cula odmah prvi dan...
 
Mislim da su trebali onda da daju naziv KOLOSEUM :P

Latinski arena znaci pesak... a borbe su se odviale na pesku jer je on upijao krv.

U Koloseumu su se odvijale i neke predstave, ne samo gladijatorske borbe... al dobro danas ocito rec "arena" ima drugacije znacenje...pa se upotrebljava i kad se misli na stadione, hale... tako da se moze koristiti i za diskoteku...

Cak i mala deca pricaju o Areni... pitam se kakva li im je poseta...
 
Latinski arena znaci pesak... a borbe su se odviale na pesku jer je on upijao krv.

U Koloseumu su se odvijale i neke predstave, ne samo gladijatorske borbe... al dobro danas ocito rec "arena" ima drugacije znacenje...pa se upotrebljava i kad se misli na stadione, hale... tako da se moze koristiti i za diskoteku...

Cak i mala deca pricaju o Areni... pitam se kakva li im je poseta...

Hvala shto si me prosvetlila :D:D:D
Btw. ne verujem da ce ti prijati da posetish Arenu ... ;)
 
Kaze mi drugarica da je sutra besplatno pice za devojke... pa ako je neko devojka i zeli da ide... samo napred...

P.S. Ja stvarno ne mislim nista o "Areni", osim da je to veoma cudno ime za jednu diskoteku - jedino ako se tamo odviaju neke borbe...

Da odvijaju se borbe izmedju alfa muzjaka plemena mladi sabani i pripadnika drugog plemena koje se zove jos gori sabani,a sve to posmatraju sudije koje su iz plemena iskusni sabani,
 

Back
Top