drugarica vs. drustvo

Nancy

Zainteresovan član
Poruka
195
hello
imam problem!
vec neko vreme(jedno godinu dana, mozoda malo duze) se druzim sa jednom devojkom iz mog odeljenja... u pocetku je to bilo samo na fazon ona nema s kim ja nemam s kim i sad sta ce mo...medjutim, sve smo bolje i bolje i sad smo ono kao prave ortakinje.
e sad...ona je nekad bila relativno popularna u drustvu(ne kao riba-nije ni zgodna ni lepa nesto preterano), i ono svi su je gotivili, medjutim u zadnje vreme su poceli da je mrze, da je ogovaraju i izbegavaju...ona to ne provaljuje totalno, mislim da nesto naslucuje, a meni je trulo da joj kazem "e znas tebe svi mrze". ona je u principu sasvim ok dete.
e sad meni pocinju da seru zasto se ti druzis s njom ti nisi jadna al zbog nje jesi itd...naravno, ni ne pomisljam da prekinem da se druzim sa njom, ali kako da ih nateram da shvate da je ona u stvari u redu, i da je prihvate?
help, postaje nepodnosljivo!
 
1 Ako ste stvarno OK, onda treba i mozes da joj kazes "E, slusaj, ovi te ne vole", ali ne daj da sad ona ode i da se svadja sa njima "Ne volite me? Pa ni ne morate, ne volim ni ja vas..." Ispascete obe lude! + drustvo ti nikada nece vise nista reci jer ce misliti da sve izlajes.
2 Drustvu probaj da objasnis da je ona OK. I ispitaj zasto je odjednom ne vole. Mozda su ljubomorni, pa im je banula ideja da prestanu da se druze sa njom. Mozda stvarno ima nesto u njenom ponasanju sto ih iritira, pa joj reci da smanji sa tim, a njima da iskuliraju dok se ne popravi + kakvo ti je to drustvo kad ti kazu da si jadna ? ! :roll:
 

Back
Top