Vodimo Ljubav a ne Rat! Making Love No War!

mile kuronjic:
:D Sta kazete na to da jednog dana svi vodimo ljubav a ne rat? Ispred-nazad, oralni-analni, pusenje-lizanje, grupnjak itd.

Veruj mi da ce tako jednog dana i biti. No ne bas kao ti sto zamisljas, bice to mnogo mnogo lepse. Raduje me sto ima takvih koji umeju povremeno da udju i u dubinu ljudske pohote i naprave kakvu-takvu skicu kako bi to po pravilu bolje izgledalo kad bi se izgubila kontrola nad razumom i pocelo se sexati sa svim i na sve moguce nacine. Da, bilo bi to mnogo interesantnije i bezbolnije od ovog bezumlja medju ljudima koji cveta u vidu rata. Ja sam za ljubav,sex a nikako za nasilje i rat.
Pozdrav.
 
Sta mislite da nema ratova, da li bi vam bilo i dalje toliko stalo do ljubavi? Ili biste se zesce smarali kada bi sve bilo potaman? Utopija je fina stvar, ali je utopija. Uostalom, kao sto sve na planeti ide prirodnim tokom, tako i katastrofe moraju da se desavaju povremeno, pa i ratovi! Da, ziveo sex i povremeno da ziveli i ratovi!!! ( KO RAZUME, SHVATICE! )
 
yusatch:
Sta mislite da nema ratova, da li bi vam bilo i dalje toliko stalo do ljubavi? Ili biste se zesce smarali kada bi sve bilo potaman? Utopija je fina stvar, ali je utopija. Uostalom, kao sto sve na planeti ide prirodnim tokom, tako i katastrofe moraju da se desavaju povremeno, pa i ratovi! Da, ziveo sex i povremeno da ziveli i ratovi!!! ( KO RAZUME, SHVATICE! )
Ali prirodne katastrofe, ne drustvene, rat nikad nije ni bio, niti ce biti prirodna katastrofa!Mrznja, rasizam, religijsko izdvajanje, kao i ono da su Nemci najsuperiornija nacija i da treba da ovladaju svetom, ok to je mozda proslost, ali ima pristalica isto kao sto ima i pristalica nacizma, to nikada nece biti PRIRODNO!
Jel razumes ti?
 
yusatch:
Sta mislite da nema ratova, da li bi vam bilo i dalje toliko stalo do ljubavi? Ili biste se zesce smarali kada bi sve bilo potaman? Utopija je fina stvar, ali je utopija. Uostalom, kao sto sve na planeti ide prirodnim tokom, tako i katastrofe moraju da se desavaju povremeno, pa i ratovi! Da, ziveo sex i povremeno da ziveli i ratovi!!! ( KO RAZUME, SHVATICE! )

Dodje neko ubije te i kaze tvojim roditeljima:"pa sta sam lose uradio? sad cete ga vise voleti kad ga nema".
Totalna glupost!
Ljubav je energija, savrsena ljubav - savrsena energija. Savrsena energija - mnogo sexa. Prici nema kraja...
:wink:
 
*Mihal*:
yusatch:
Sta mislite da nema ratova, da li bi vam bilo i dalje toliko stalo do ljubavi? Ili biste se zesce smarali kada bi sve bilo potaman? Utopija je fina stvar, ali je utopija. Uostalom, kao sto sve na planeti ide prirodnim tokom, tako i katastrofe moraju da se desavaju povremeno, pa i ratovi! Da, ziveo sex i povremeno da ziveli i ratovi!!! ( KO RAZUME, SHVATICE! )

Dodje neko ubije te i kaze tvojim roditeljima:"pa sta sam lose uradio? sad cete ga vise voleti kad ga nema".
Totalna glupost!
Ljubav je energija, savrsena ljubav - savrsena energija. Savrsena energija - mnogo sexa. Prici nema kraja...
:wink:
Pa to ti pricam! Bravo! :wink: :D
 

Back
Top