Heroinska priroda PDF Politika

al bundy

Legenda
Poruka
63.992
Od kada sam na Krstarici (konkretno na PDF Politika za druge delove ne znam) primetio sam zanimljivu pojavu da ona izaziva veoma ozbiljan oblik zavisnosti kod njenih korisnika od koje je gotovo nemoguce izlecenje .:think:
Naravno ovi nije tako opasan fenomen , i nikada nisam ni pokusao da se "skidam" ali primecujem da mnogi diskutanti koji su u raznim periodima odlucno i demonstrativno napustali ovaj PDF uvek vrate na njega , sto je u sustini pozitivna stvar i u najvecem broju slucajeva poboljsava nivo diskusije.
Meni je posebno zanimljiva ta pojava jer je tu bilo izrazito ekstremnih , odlucnih i nadasve pateticnih slucajeva, uz zaklinjane na krst casni i slobodu zlatnu ,da se nikada , ni za zivu glavu ,nece vise ovde pojavljivati , pu ,pu daleko bilo . Bilo je tu i psovanja i pretnji moderatorima uz neizbezne kletve teatralno kukanje i naricanje nad nepravdom i dvostrukim arsinima (niko ih ne voli:( ),otvaranje gomile posebnih srceparajucih tema o tome .
Pa onda osnivanje raznih izbeglickih foruma , na kojima bi "proganinci" svakodnevno jos cvrsce iskazivali svoju volju da se nikad vise ne pojave ovde (proklet bio izdajica ...),cak se islo dotle da su i ljude koji ovde pisu ,a smatrali su ih za svoje istomisljenike , nazivali izdajnicima i prodanim dusama.
Kad ono ne lezi vraze, gotovo svi se pre ili kasnije vrate dal pod istim ili promenjenim nikom sve jedno , kao sto rekoh njihov povratak je generalno pozitivna stvar ,mada ne znam onda cemu tolika patetika i vristanje prilkom odlaska ,koje neodoljivo podseca na onu narkomansku pricu - od danas se vise nikad ne drogiram ,majke mi , da me rak jede ako lazem i slicno ... .
Jel tu u pitanju sam kvalitet ovog PDFa(sumnjivo) , nedostatak dostojne konkurenicije (moguce) , njegov zabavni karakter , neke nadnaravne sile... ebem li ga sta vec , koje teraju neke ljude da parafraziram dr Vojvodu - pojedu sva govna koja su izasrali . :mrgreen:

Sve u svemu sta god da je u pitanju sve pohvale za moderaciju , upravu i pogotove sve ucesnike na PDFu i forumu uopste (bez obzira dal bili "nasi" ili "njini", jer su stvarno stvorili vrhunsku zayebanciju cim joj je tako tesko odoleti . :super:
 
bravo, i meni cesto ovo pitanje pada na pamet...iako mi je odavno veoma dosadno da pisem komentare, provedem i po dva sata u pregledu tudjih diskusija! yebiga, mozda smo se zblizili, pa ne mozemo jedni bez drugih?

Kao lopovi i panduri..................da nema jednih ne bi postojali drugi...............E to je dokaz da niko od nas nije savršen i da bar u politici dopunjujemo jedni druge bez obzira na različita mišljenja...............................:ok::ok::ok::ok:
 
Kao lopovi i panduri..................da nema jednih ne bi postojali drugi...............E to je dokaz da niko od nas nije savršen i da bar u politici dopunjujemo jedni druge bez obzira na različita mišljenja...............................:ok::ok::ok::ok:

ni ceo jedan procenat clanova ovog pdf nije za politiku u reallife

interesantno je bilo pratiti ovu iznenadnu slogu na pdf povodom UN izglasavanja u nasu korist

inace, 100% sam ubedjen da bi se ovde mogla probrati srpska vlada visestruko moralno i operativno naprednija od svih dosadasnjih
 
Poslednja izmena:
ni ceo jedan procenat clanova ovog pdf nije za politiku u reallife

interesantno je bilo pratiti ovu iznenadnu slogu na pdf povodom UN izglasavanja u nasu korist

inace, 100% sam ubedjen da bi se ovde mogla probrati srpska vlada visestruko moralno i operativno naprednija od svih dosadasnjih

Aferim!

Eto ideje. Napravićemo virtuelne izbore. Navesti par starijih i iskusnijih korisnika i dati ih na izbore. Onaj koji pobedi je mandatar i bira svoju vladu među korisnicima.

Mislim da bi nam ovo donelo sate kvalitetnog smejanja :lol:
 
Aferim!

Eto ideje. Napravićemo virtuelne izbore. Navesti par starijih i iskusnijih korisnika i dati ih na izbore. Onaj koji pobedi je mandatar i bira svoju vladu među korisnicima.

Mislim da bi nam ovo donelo sate kvalitetnog smejanja :lol:

Već je u skupštinskoj kafani određen sastav forumske vlade i ministara.............kao što vidite ja sam vicepremijer na sopstveni zahtev......................Primam platu a ništa ne radim:ok::hahaha::hahaha::hahaha:

P.S. Legalno sam izabran od ostalih članova vlade................
 
Lepo od tebe Svetoliche shto si pohvalio moderaciju
josh da si nabusao par konkretnih imena,spomenuo Tadica i Djindjica u retrospektivi sa setom u vezi drugog i s nadom u budutjnost u vezi prvog....mislim da bi zaradio deeebeo kredit.Mogao bi da pljujesh ko ididada
 
Od kada sam na Krstarici (konkretno na PDF Politika za druge delove ne znam) primetio sam zanimljivu pojavu da ona izaziva veoma ozbiljan oblik zavisnosti kod njenih korisnika od koje je gotovo nemoguce izlecenje .:think:
Naravno ovi nije tako opasan fenomen , i nikada nisam ni pokusao da se "skidam" ali primecujem da mnogi diskutanti koji su u raznim periodima odlucno i demonstrativno napustali ovaj PDF uvek vrate na njega , sto je u sustini pozitivna stvar i u najvecem broju slucajeva poboljsava nivo diskusije.
Meni je posebno zanimljiva ta pojava jer je tu bilo izrazito ekstremnih , odlucnih i nadasve pateticnih slucajeva, uz zaklinjane na krst casni i slobodu zlatnu ,da se nikada , ni za zivu glavu ,nece vise ovde pojavljivati , pu ,pu daleko bilo . Bilo je tu i psovanja i pretnji moderatorima uz neizbezne kletve teatralno kukanje i naricanje nad nepravdom i dvostrukim arsinima (niko ih ne voli:( ),otvaranje gomile posebnih srceparajucih tema o tome .
Pa onda osnivanje raznih izbeglickih foruma , na kojima bi "proganinci" svakodnevno jos cvrsce iskazivali svoju volju da se nikad vise ne pojave ovde (proklet bio izdajica ...),cak se islo dotle da su i ljude koji ovde pisu ,a smatrali su ih za svoje istomisljenike , nazivali izdajnicima i prodanim dusama.
Kad ono ne lezi vraze, gotovo svi se pre ili kasnije vrate dal pod istim ili promenjenim nikom sve jedno , kao sto rekoh njihov povratak je generalno pozitivna stvar ,mada ne znam onda cemu tolika patetika i vristanje prilkom odlaska ,koje neodoljivo podseca na onu narkomansku pricu - od danas se vise nikad ne drogiram ,majke mi , da me rak jede ako lazem i slicno ... .
Jel tu u pitanju sam kvalitet ovog PDFa(sumnjivo) , nedostatak dostojne konkurenicije (moguce) , njegov zabavni karakter , neke nadnaravne sile... ebem li ga sta vec , koje teraju neke ljude da parafraziram dr Vojvodu - pojedu sva govna koja su izasrali . :mrgreen:

Sve u svemu sta god da je u pitanju sve pohvale za moderaciju , upravu i pogotove sve ucesnike na PDFu i forumu uopste (bez obzira dal bili "nasi" ili "njini", jer su stvarno stvorili vrhunsku zayebanciju cim joj je tako tesko odoleti . :super:
Ma, to je ta čudnvata, neodoljiva, u suštini - zla, moć politike, teme, koja, za razliku od svih ostalih, nekako najviše uzburka emocije, pa onda izgleda da ljudi to tako dramatično shvataju, da su "na krv i nož" kad sučeljavaju različite političke stavove, mnogo više i žešće nego u bilo kojoj drugoj oblasti. I ne samo "izgleda", nego i je stvarno. Ja u realnom životu izbegavam sve političke razgovore s onim prijateljima, koji su, na primer, simpatizeri DSS, radikala, ili LDP i oni, vice versa, jer znamo da bismo se odmah posvađali.
 
Od kada sam na Krstarici (konkretno na PDF Politika za druge delove ne znam) primetio sam zanimljivu pojavu da ona izaziva veoma ozbiljan oblik zavisnosti kod njenih korisnika od koje je gotovo nemoguce izlecenje .:think:
Naravno ovi nije tako opasan fenomen , i nikada nisam ni pokusao da se "skidam" ali primecujem da mnogi diskutanti koji su u raznim periodima odlucno i demonstrativno napustali ovaj PDF uvek vrate na njega , sto je u sustini pozitivna stvar i u najvecem broju slucajeva poboljsava nivo diskusije.
Meni je posebno zanimljiva ta pojava jer je tu bilo izrazito ekstremnih , odlucnih i nadasve pateticnih slucajeva, uz zaklinjane na krst casni i slobodu zlatnu ,da se nikada , ni za zivu glavu ,nece vise ovde pojavljivati , pu ,pu daleko bilo . Bilo je tu i psovanja i pretnji moderatorima uz neizbezne kletve teatralno kukanje i naricanje nad nepravdom i dvostrukim arsinima (niko ih ne voli:( ),otvaranje gomile posebnih srceparajucih tema o tome .
Pa onda osnivanje raznih izbeglickih foruma , na kojima bi "proganinci" svakodnevno jos cvrsce iskazivali svoju volju da se nikad vise ne pojave ovde (proklet bio izdajica ...),cak se islo dotle da su i ljude koji ovde pisu ,a smatrali su ih za svoje istomisljenike , nazivali izdajnicima i prodanim dusama.
Kad ono ne lezi vraze, gotovo svi se pre ili kasnije vrate dal pod istim ili promenjenim nikom sve jedno , kao sto rekoh njihov povratak je generalno pozitivna stvar ,mada ne znam onda cemu tolika patetika i vristanje prilkom odlaska ,koje neodoljivo podseca na onu narkomansku pricu - od danas se vise nikad ne drogiram ,majke mi , da me rak jede ako lazem i slicno ... .
Jel tu u pitanju sam kvalitet ovog PDFa(sumnjivo) , nedostatak dostojne konkurenicije (moguce) , njegov zabavni karakter , neke nadnaravne sile... ebem li ga sta vec , koje teraju neke ljude da parafraziram dr Vojvodu - pojedu sva govna koja su izasrali . :mrgreen:

Sve u svemu sta god da je u pitanju sve pohvale za moderaciju , upravu i pogotove sve ucesnike na PDFu i forumu uopste (bez obzira dal bili "nasi" ili "njini", jer su stvarno stvorili vrhunsku zayebanciju cim joj je tako tesko odoleti . :super:

лепо је што си то написао ,ја сам само отишао у шетњу и вратио се
http://forum.krstarica.com/threads/224508
а видим да свето тројство на овом ПДФ-у је и даље пристутно,још само недостаје Ирон Лорд,

а и приметио сам да ме правите од блата
http://forum.krstarica.com/member.php?u=152648

па сам чак и добио опомену од неког дебила који себе назива модератором

Poštovani,

Napravili ste prekršaj na forumu!

Razlog: Otvaranje više naloga
-------
ако је на форуму демократија модерација је за лечење
-------

Ovaj prekršaj, vredan 1 poen(a), je predat Administratoru na razmatranje!. Ozbiljni prekršaji nikada ne ističu.


Forum Krstarice

па ајде да демантујем то "хаковање" а ви којима је једини живот овај форум ми "патриЈоте" нећемо да вам то одузмемо.
 
ја сам се већ забринуо видим Дада променио ник а овај алкос одмах отворио тему као "хероинска " завист Регистра ми се не јавља, још недостаје Лорд
 
Lepo od tebe Svetoliche shto si pohvalio moderaciju
josh da si nabusao par konkretnih imena,spomenuo Tadica i Djindjica u retrospektivi sa setom u vezi drugog i s nadom u budutjnost u vezi prvog....mislim da bi zaradio deeebeo kredit.Mogao bi da pljujesh ko ididada
naravno da je pozitivno misljenje moderacije o korisnicima presudno i krucijalno bitno za dalji razvoj nasih privatnih i profesionalnih zivota , mislim ukoliko nas ne bi moderatori voleli nas zivot ne bi imao vise smisla i nasli bi se unezvereno lutajuci u bespucima povijesne zbilje ,zato i tolike pohvale i uvlacenje u bulju :ok:
 
naravno da je pozitivno misljenje moderacije o korisnicima presudno i krucijalno bitno za dalji razvoj nasih privatnih i profesionalnih zivota , mislim ukoliko nas ne bi moderatori voleli nas zivot ne bi imao vise smisla i nasli bi se unezvereno lutajuci u bespucima povijesne zbilje ,zato i tolike pohvale i uvlacenje u bulju :ok:

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

како си ти зарадио кредит код модерације?
 
PA DI STE BRE BRAĆO DROGERANTI ??? :mrgreen: :lol:

@tema

Znači ovo za zavisnost od foruma je 100% tačno. I ja sam pokušavao da odem sa PDF Politika i odlazio sam ali ne može. Ustvari mogu ja al' neću ! :mrgreen:

I tako, koliko puta samo čitam šta ste napisali i koliko mi vremena treba samo za čitanje a kamoli za davanje komentara. A vidim neki su ovde po ceo dan i celu noć i non-stop pišu nove teme i često se pitam: LJUDI, DA LI VI SPAVATE PONEKAD ? ILI DA LI UOPŠTE RADITE NEŠTO ? :hahaha:

Nema ova država baš nikakve koristi od nas forumaša-političara. Ko šta radi, mi po ceo dan i noć samo jedemo, spavamo i ken*amo i 'vatamo zjale po PDF Politika. :rotf:

U suštini mislim da je ovo, uglavnom gubljenje vremena. Pa mi sate i sate provodimo ovde i šta uradimo ? Ništa. Šta se dogovorimo ? Ništa. Da li ovim pisanjem uspevamo da promenimo situaciju u Srbiji i svet u kome živimo ? Teško. Samo se prepucavamo, svadjamo, koljemo a oni bolidi u skupštini uzimaju pare od nas. Mi se ovde koljemo zbog politike i političara za džabe a oni zbog kojih se mi ovde svadjamo se takodje svadjaju u skupštini ali za to uzimaju debele dnevnice u skupštini i Vladi Srbije, mito, proviziju, procenat, kradu i rukama i nogama i deru nam kožu s ledja. I šta smo mi onda ? BUDALE ! Da, da, mi smo budale u tom političkom smislu !

E sad, dobro je što ovde možemo da saznamo neke stvari i informacije kojih možda nema na nekom drugom mestu. Forumaši su veoma ažurni i to je za svaku pohvalu. I sad, bez obzira na sve ovo što sam naveo ja, pa i vi se uvek nanovo vraćamo na ovaj forum zato što je tab503 pomešao lepak, marihuanu i kokain kada je pravio ovaj forum i tu mešavinu ubacio u softver tj. obrazac podforuma Politika. :rotf:

Sve u svemu začin C !

A sada, ajmo svi bone za ovaj komentar, ko ne da bonu, radi crveni trougao. :rtfm: :rotf: :super:
 
Ma, to je ta čudnvata, neodoljiva, u suštini - zla, moć politike, teme, koja, za razliku od svih ostalih, nekako najviše uzburka emocije, pa onda izgleda da ljudi to tako dramatično shvataju, da su "na krv i nož" kad sučeljavaju različite političke stavove, mnogo više i žešće nego u bilo kojoj drugoj oblasti. I ne samo "izgleda", nego i je stvarno. Ja u realnom životu izbegavam sve političke razgovore s onim prijateljima, koji su, na primer, simpatizeri DSS, radikala, ili LDP i oni, vice versa, jer znamo da bismo se odmah posvađali.

pa tu si u pravu, i ja imam dosta prijatelja koji su recimo radikali neki i ekstremni ,a bas smo jako dobri , tako da osim povremenog medjusobnog podyebavanja( posebno su mi omiljeni par DSSovaca i Ligasa za tu rabotu :mrgreen:) takodje izbegavam neku ozbiljniju pricu o politici sa njima ,mislim to nekako i nema smisla previse razglabati , mada uvek kazes svakome sta mislis i obrnuto .
 

Back
Top