Dilema

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost133745

Aktivan član
Poruka
1.330
Eto, ja sam po treci put danas glupa u drustvu, ali nema veze, dobro mi ide, pa cu sebi oprostiti ovakve katastrofalne propuste u zivotu.

Jedan opasan forumski frajer mi je rekao da mu se obratim na pp i ja se sada plasim da to uradim jer cu tada pasti pod njegove macorske kandze i zivot vise nece biti isti. On je fatalan, a ja ne znam kako cu odoleti... ti brkovi, taj rep... pa kada me pogleda
mislim, jasno vam je!

Ako mu se ne javim na pp rizikujem da ljudi pricaju o meni iza mojih forumskih vrata, neke nepoznate tajne koje su iz traca presle u legende. Kako ja kao iskusni forumas mogu da dozvolim da ne znam jednu takvu vaznu forumsku legendu, pogotovo sto sam ja glavni junak te price! Hocu da znam!

evo sta je taj forumas rekao, lepo me vuce za nos, provocira:
:thumbdown: tema je o mom problemu.
Želim apsolutni monopol na to.
Ometaš ove divne ljude i forumašice da mi otvore oči u momentu kad sam poklekao.

Za detalje o tebi, obrati se na pp

ako vas ovo gore ne zanima onda za vas pitanje:

Kako se odlucujete da nekom prvi put posaljete pp tj. privatnu poruku na forumu?

edit: izbacila sam ime forumasa
 
Poslednja izmena:
Kako se odlucujete da nekom prvi put posaljete pp tj. privatnu poruku na forumu?
poslala sam privatnu poruku svega nekoliko puta prva i uvek je bilo da pojasnim nesto sto se pricalo na nekoj temi, a nisam htela dalje javno da razglabam o tome (tema bi odlazila u drugi pravac, chat itd).
tako su se i ljudi meni obracali uglavnom... oko neceg na nekoj temi, razmenimo 2-3 PPa i to je to...
 
pa razumem vas, ali ne mogu nista dok mi lav ne kaze... ili mozda neko drugi, npr. onaj ko je rekao lavu, ili neko ko je rekao tom sto je rekao lavu... itd. do samog autora, niz je verovatno dug, pa se ja nadam neko ce se samilovati i obradovati nas tim tracem... evo obecavam cim ja saznam objavicu ga javno da svi cuju tu legendu :) mislim, tako mlada, a vec legenda... wow!
 
Kako mislis kako..dopadne ti se ako je veseo ili ako je mracan..kako pise..zavisi sta volis..isto tako nisam siguran da li si svesna da nisi jedina kojoj pomenuti shalje pp..jos jedna ribica u moru..ili si za akvarijum..sta zelis biti?:D;)
 
Ja ti savetujem da ne nasedaš na priče tipa ma jaaaavi mu se, napiši taj pp i sl.
Taj, takozvani pp, oruđe je za kojekakve bludne i razvratne namere uperene protiv poštenih forumašica.
Mnoge su se tako opekle i sad tužne samuju u leče svoja slomljena srca izgubljene u bajtovima, sektorima, magistralima, linkovima i modemima virtuelnog sveta...
 
Neko ti privuce paznju svojim postovima ili jednostavno imas nekog nesto da pitas za neku informaciju i naravno pitas nekog ko ti je gotivan. I to je to.
 
Poslednja moda ovih dana cini se na svim pdf :think:

Zabranjeno voce je najsladje :cool:
ja se izvinjavam, ja ne vidim poruke autora kojica

to je deo moje prljave forumske proslosti :lol:

ovo nije tema o lavu, nego tema o mojoj dilemi... to je valjda jasno

tema o tome kako se odluciti na taj smeli korak pisanja privatne poruke
 
poslala sam privatnu poruku svega nekoliko puta prva i uvek je bilo da pojasnim nesto sto se pricalo na nekoj temi, a nisam htela dalje javno da razglabam o tome (tema bi odlazila u drugi pravac, chat itd).
tako su se i ljudi meni obracali uglavnom... oko neceg na nekoj temi, razmenimo 2-3 PPa i to je to...
potpuno te razumem
nego ja sam primetila da se mene ljudi plase, tj. ne usudjuju se da mi posalju pp
pa sam ja pocela da se ponasam isto tako distancirano i necu ljudima da saljem privatne poruke

ne znam zasto me se plase, mozda je kriv taj trac :D
 
Још сам ,,нова'' на Форуму, али ми није проблем да пошаљем неком ПП, кад пожелим да нешто лепо кажем.
Оно мање лепо кажем јавно, да свако може да прочита.
 
Meni je jasno da je suština ove teme sadržana u poslednjoj rečenici.
Ali - čemu spominjanje jednog konkretnog korisnika u uvodnom postu? Mislim - moglo je i bez toga. :)

povezala sam pricu sa konkretnim primerom da bi ljudima bilo jasnije o cemu pricam

a kada ovde ljudi dodju i pocnu da pricaju o svojim ljubavnim jadima i u prvom postu krenu da spominju neke ljude kako znamo da oni nisu forumasi?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top