sTA mu sve neradim...

Banini

Obećava
Poruka
52
A on cuti i glasa nepusta!!!To me jako nervira!!!
Jedino vidim da uziva u oralnom sexu, pa se pitam da li je bas oralni sex ono sto muskarci najvise obozavaju.Mozda je pitanje malo i glupo,ali ja se umorim oko njega i na kraju, aj sad malo...Hi,hi!
I jos nesto kako se osecate kad vi vristite(da bas to)a partner ni glasa nepusti?
 
Tu neshto nije u redu, ili su vam zidovi previshe tanki, a on stidan...pitanje je je li se ustruchava da pokaze kako mu je ok s`tobom...eto ja na primer ne volim najvishe oralni sex...volim ja da radim, a da primam(mislim na felatio da ne bude zayebune), onako...ipak zu tu zubici koji mogu i da se osete s`vremena na vreme...ima mesta gde zuba nema :oops:

Trebalo bi da poprichash sa njim...
 
...iLI JE SAMO DRKADZIJA KOJI GLUMI DA JE NEDODIRLJIV I DA GA TO NE DOTICE...ZNAS ON JE KAO COOL I CUO JE NEGDE DA SAMO TREBA DA RADI I DA NORMALNO POVREMENO POGELDA KAKO SVE TO IZGLEDA!!!!AKO JE TAKO...EEEEEE,MOJ PREDLOG:POCNI DA GA MUCIS (MOZDA VOLI S-M)KO ZNA?ILI MU GA JEDNOSTAVNO ODGRIZI PA CES VIDETI KAKO CE ON TEK DA VRISTI.... :twisted: :evil: hmmmm ,dovoljno surovo!
 
Banini:
A on cuti i glasa nepusta!!!To me jako nervira!!!
Jedino vidim da uziva u oralnom sexu, pa se pitam da li je bas oralni sex ono sto muskarci najvise obozavaju.Mozda je pitanje malo i glupo,ali ja se umorim oko njega i na kraju, aj sad malo...Hi,hi!
I jos nesto kako se osecate kad vi vristite(da bas to)a partner ni glasa nepusti?
Ajde, majke ti, kaži pravi nick.... kako vam ne dosade izmišljanja ovih „graničnih fantazmičnih apokaliptičnih ugođaja”? Već ih je dovoljno stimulisano za romor... sami će se naći u SOPSTVENIM iskustvima, ukoliko im se prohtije, naravno.......
 
kontenplirajuci na temu dosao sam do zakljucka da ti je stalo da ga zadovoljis i da pravis stereo-saroand ,ili vec kako se pise,od svog uzivanja moras shvatiti da su ljudi razliciti i da razlicito uzivaju u istom :wink:
 
goodday:
prvi put cujem da devojci smeta shto mushkarac ne ispushta zvuke u toku sexa
pa možda je pali to kad čuje njegove uzdisaje, jecaje... možda joj je to neke vrste zadovoljstvo kad čuje da joj partner uživa ili čak potvrda?!... 8)

zašto svi uvek misle da ono što muškarci vole žene ne vole, ili to one ne bi smele voleti??? :roll:
 
blondi:
goodday:
prvi put cujem da devojci smeta shto mushkarac ne ispushta zvuke u toku sexa
pa možda je pali to kad čuje njegove uzdisaje, jecaje... možda joj je to neke vrste zadovoljstvo kad čuje da joj partner uživa ili čak potvrda?!... 8)

zašto svi uvek misle da ono što muškarci vole žene ne vole, ili to one ne bi smele voleti??? :roll:
imash neke pametne komentare....ali ovaj je bio vanredno glup....
samo rekoh da prvi put chujem tako neshto.....nisam sudio o ispravnosti takve zelje.... :roll:
 
goodday:
imash neke pametne komentare....ali ovaj je bio vanredno glup....
samo rekoh da prvi put chujem tako neshto.....nisam sudio o ispravnosti takve zelje.... :roll:

:shock: a šta je tu glupo, to što se neko pali na uzdisaje ili to što sam rekla da to i žene vole???

nije bilo ništa lično samo me tvoj komentar "da nisi nikad čuo" podtako na razmišljanje...

mada iskreno tvoj komentar otvara novo pitanje... zašto cure 'ne izražavaju' svoje želje tj potrebe?
 
Banini:
A on cuti i glasa nepusta!!!To me jako nervira!!!
Jedino vidim da uziva u oralnom sexu, pa se pitam da li je bas oralni sex ono sto muskarci najvise obozavaju.Mozda je pitanje malo i glupo,ali ja se umorim oko njega i na kraju, aj sad malo...Hi,hi!

...TA!Igra sa bebama.Muskim.Ti njoj(bebi muskoj)
TA!...a ona se smejulji,dok (oralno)siska cuclicu-varalicu...Pitanje jeste "MALO" i... gllll...Hi,hi!
:wink:

...I jos nesto kako se osecate kad vi vristite(da bas to)a partner ni glasa nepusti?


"vi"-kao majka!?!...koja se igra sa muskom bebom?
DOSADILA BEBI MUSKOJ IGRA "TA!!!"
p.s.SACEKAJ DA BEBA PROGOVORI...TA!
:wink:
 

Back
Top