Politička karta sveta (Kosovo)

Q. in perpetuum hibernum

Stara legenda
Poruka
88.124
United_Nations_General_Assembly_vote_on_resolution_A63L.2.PNG
 
zeleno-srbija :mrgreen:

crveno-teroristicke organizacije :rtfm:

ono grao sta li je-uzdrzano

i sivo-pobegli sa chasa

nemoj da zaboravis samo jedno:

bilo 6 protiv i 74 uzdrzano = 80 (ove su drzave koje su priznale kosovo i koje ce je priznati)
77 bilo je "za" i to ne znaci da je nece priznati.seti se sta rece predstavnik paname,citiram :
"mi smo za ali to ne znaci da li cemo je priznati ili ne"
interesantno,od kad vi obozavate zelenu boju kad je ona muslimanska boja:whistling:
 
:D
a shta je sushtina ove "pobede"

da objasnim na primeru krste

dodje forumash, punopravni chlan foruma
sa avatarom koji po svim pravilima foruma je legalan

i dodje neki moderator (svetska sila)
i obrishe (otme) punopravnom chlanu foruma
avatar

punopravni chlan foruma iznese svoj problem
savez sila iliti 3 moderatora
mu dozvole da otvori temu
"Zbog chega mi je obrisan (otet) avatar?"

gde punopravni chlan foruma iznese argumentaciju zashto ima pravo na taj avatar.
dok on iznosi, bojazljivo se javi par lika i kaze: u pravu si... al... zao mi je
i par kretena shlihtarskih koji se kretenishu i shlihtaju
a vecina kaze "i toj mi uz te takvoete..." :cool:

posle par dana, "proces je zavrshen", mishljenje koje sile-moderatori dostave
je razlichito, al u sushtini ih i zabole...

i onda, korisnik reshi da vrati svoj legalni avatar

to uradi, i momentalno popije trajni ban :cool:

e to je original slika ove "pobede" u UN-u
 
nemoj da zaboravis samo jedno:

bilo 6 protiv i 74 uzdrzano = 80 (ove su drzave koje su priznale kosovo i koje ce je priznati)
77 bilo je "za" i to ne znaci da je nece priznati.seti se sta rece predstavnik paname,citiram :
"mi smo za ali to ne znaci da li cemo je priznati ili ne"
interesantno,od kad vi obozavate zelenu boju kad je ona muslimanska boja:whistling:

zelena muslimanska boja :hahaha::hahaha:

zelena nije muslimanska boja nego je samo muslimani nose sto ne znaci da je njihova.

moja omiljena boja izmedju ostalog je zelena i ne zanima me za muslimane.

i gde pise covece da mi volimo zelenu boju :dash::dash::dash:

brate gledaj ovako-panama ako i jedva zna gde je kosovo sa sigurnoscu mogu da ti kazem da blage nemaju sta se ovde dogadjalo.......znaju da je bio rat i to je to.
a i oni su americki satelit tako da me briga sta kazu.........

ja drzave koje su priznale kosovo iskljucivo gledam kao americke satelite i nikako drugacije.......a stvar je u tome sto oni stvarno imaju preko 100 drzava satelita......

s druge strane mene licno zabole da li ce sve drzave da priznaju kosovo jer a znam da smo mi u pravu.......i to argumentovano sa dokazima i to 100 na jedan vas.

o takvim stvarima price nema,sve pa i ti u svoji postovima dokazujes da je ovde u pitanju samo sila i nista drugo.
 
nemoj da zaboravis samo jedno:

bilo 6 protiv i 74 uzdrzano = 80 (ove su drzave koje su priznale kosovo i koje ce je priznati)
77 bilo je "za" i to ne znaci da je nece priznati.seti se sta rece predstavnik paname,citiram :
"mi smo za ali to ne znaci da li cemo je priznati ili ne"
interesantno,od kad vi obozavate zelenu boju kad je ona muslimanska boja:whistling:

Zelenim mastilom se potpisuje srpski patrijarh.
 
nemoj da zaboravis samo jedno:

bilo 6 protiv i 74 uzdrzano = 80 (ove su drzave koje su priznale kosovo i koje ce je priznati)
77 bilo je "za" i to ne znaci da je nece priznati.seti se sta rece predstavnik paname,citiram :
"mi smo za ali to ne znaci da li cemo je priznati ili ne"
interesantno,od kad vi obozavate zelenu boju kad je ona muslimanska boja:whistling:

pa medju 77 drzava koje su glasale za..bilo je drzava koje su priznale nezavisnot..mislim da je Kostarika ..Turska..medju onima koje su bile uzdrzane ne mora da znaci da ce sve priznati..neke od njih ce se upravo opredeliti kad procitaju misljenje suda..tako da je sve prilicno neizvesno..ali to ne znaci i izgubljeno
 
rezoluzcija je sama po sebi uspeh...i ne treba joj umanjivati vrednost..veoma je vazna kao diplomatska pobeda..kao nesto sto ce neke stvari morati ponovo da se preispituju...to ne znaci da ce preispitivanje se dobro i pozitivno desiti za nas...ali samo preispitivanje donetih odluka je veoma vazno..ne zaboravite da vecina zemalja ima obavezujuci odnos prema Medjunarodnom sudu..ako Bog da.pa misljenje bude pozitivno..ebi ga njihove odluke o priznavanju Kosova ce biti u suprotnosti sa Misljenjem suda..sta ce uraditi to cemo videti..ali ce javnoost znati da su doneli odluke koje nisu u skladu sa medjunarodnim pravom
 
Pazite, ovaj potez je dobar, jer se krivica prebacuje sa nas na njih. Da smo uveli ekonomske, energetske ili bilo kakve druge sankcije KOsovu, da smo, ne daj ti Bože, slali vojsku tamo, onda bi mi bili negativci kakvim smo i predstavljeni u poslednje dve dekade.
Sada smo pametniji i sada mi prebacujemo krivicu na njih - priznali ste Kosovo, a niste smeli. Niste u pravu, izazvali ste haos. E takvu moć bi nam pozitivna presuda donela. Za diplomatiju i politiku to je sve što je potrebno za jednu jaku lobističku kampanju za povratak pregovorima.
 

Back
Top